Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(makalas @ 2009 05 25, 15:37)
Jokunda 2, vau, paskutinė suknelė superininė. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Su tokia tikrai tik į balių.
O maudymukas ir Bratz suknelė irgi neatsilieka grožiu rolleyes.gif Nu reikės ir man bandyt maudymukus raizgyt. Suknelę jau numezgiau, bet negaliu pasirodyt - vėl be fotiko sėdžiu doh.gif
Panele Prym, iš pirmo žvilgsnio net nesupratau, kad lovytė iš kartoninės dėžės padaryta. Labai šauniai atrodo thumbup.gif


Ačiū 4u.gif Na realiia ji dar fainesnė, vis dar džiaugiuosi blush2.gif O tu žiūrėk greičiau fotika susižiūrėk, laukiam tavo suknutės. bigsmile.gif
Atsakyti
Na ir dar vienas darbelis mano naujokei smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kaip gražu. Kokia faina man ta lėlytė ax.gif
Atsakyti
Kokių grožių pridarėt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 26, 21:18)
Kaip gražu. Kokia faina man ta lėlytė ax.gif

Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 26, 21:18)
Kaip gražu. Kokia faina man ta lėlytė ax.gif


Ačiū 4u.gif Man taip pat ši lėlytė labai patinka wub.gif Todėl ir susigundžiau ją nusipirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 05 26, 19:05)
Na ir dar vienas darbelis mano naujokei  smile.gif


kaip gražu wub.gif Eilinį kartą įsitikinu kad ši lėlytė tiesiog nuostabi. Ir geltona jai labai tinka thumbup.gif
O basutės čia nuo barbės kokios nors? Pas ją komplekte lygtais tik įsispiriamos buvo g.gif Jeigu nuo barbės, reikės ir man dukterėčios barbes nuaut, bo mano lėlių kojos vasarą auliniuos batuos šunta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 05 27, 08:52)
kaip gražu wub.gif Eilinį kartą įsitikinu kad ši lėlytė tiesiog nuostabi. Ir geltona jai labai tinka thumbup.gif
O basutės čia nuo barbės kokios nors? Pas ją komplekte lygtais tik įsispiriamos buvo g.gif Jeigu nuo barbės, reikės ir man dukterėčios barbes nuaut, bo mano lėlių kojos vasarą auliniuos batuos šunta biggrin.gif


Šiandien iš ryto kažkaip kompas streikavo, tai žiūriu, kad prikėliau, net kelis laiškus.
Ruci , Makale Ačiū 4u.gif
Batukai nuo barbės. Basutės nelabai tinka, ilgaauliai geriau atrodo, bet is bėdos galima biggrin.gif
O GELTONA TIKRAI TINKA wub.gif
Atsakyti
Naujausias kūrinėlis bigsmile.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
nuostabus rubeliai lelytem wub.gif
Atsakyti
grazios lelytes bent man, tik nelabai maciau parduotuvese arba neatkreipiu demesio g.gif

grazus darbeliai, laukiu nesulaukiu kada ir as galesiu pasirodyti nes dabar laiko visai nebeturiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Christin @ 2009 05 30, 11:24)
grazios lelytes bent man, tik nelabai maciau parduotuvese arba neatkreipiu demesio g.gif

grazus darbeliai, laukiu nesulaukiu kada ir as galesiu pasirodyti nes dabar laiko visai nebeturiu blush2.gif


Ačiū. 4u.gif lauksim pasirodant su naujais darbeliais. Man šitos lėlytės taip pat labai patinka, nors kai kuriem jos sukelia ir nelabai gerų emocijų (asocijacijų su kažkokiu siaubo filmu lotuliukas.gif ) Man ji labai miela. Tiesa, parduotuvėse pas mus nėra. Šiaip makalas šitą reikaliuką gerai išmano. 4u.gif Ji ir man padėjo šią lėlytę įsigyti blush2.gif
Atsakyti