Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 19, 19:05)
O gal galima pamatyti, kaip maudymukas ir suknytė atrodo iš nugaros pusės? blush2.gif


Kad maudymuko jau neturiu, nepagalvojau nufotografuot blush2.gif . Bet tiusikiukai be jokiu susegimu, kai kilputėm apnėriau gražiai priglunda, o liemenėlė su raiščiukais susiriša, per galva įsimauna.Suknytės nugarytę dariau su varnalėša (lipnia juostele) Nes jau įsitikinau, kad vaikučiams nepatogu, nei su karoliukais, nei dirželiais ar sagutėm. mirksiukas.gif
Rytoj dieną nufotografuosiu suknutę iš nugaros , jei rasiu laisvesnę minutėlę ir įkelsiu foto. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 19, 19:05)
O gal galima pamatyti, kaip maudymukas ir suknytė atrodo iš nugaros pusės? blush2.gif


Tiesa, kuri suknutė domina, nes jų čia keleta ? blush2.gif
Atsakyti
Ta žydra. Nes aš irgi žiūriu, kad jei su sagutėm ar raištukais, tai ir tenka pačiai segiot ir raišiot.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 19, 22:21)
Ta žydra. Nes aš irgi žiūriu, kad jei su sagutėm ar raištukais, tai ir tenka pačiai segiot ir raišiot.


Sveikos. Ta žydra be nieko. Nugarytė V formos o viršui susiriša raiščiukais. Apsirgus buvau, tai nieko nebenufotkinau. Rytoj jei jausiuos gerai nufotografuosiu. Iš abejų pusių. Yra keletas naujų darbelių, gulėdama lovoj surezgiau blush2.gif

O dėl užsigemų, pastaruoju metu stengiuosi daryt su kabliuku arba varnalėša. ax.gif
Papildyta:

user posted image

Šita su varnalėša.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 22 gegužės 2009 - 23:22
QUOTE(jokunda2 @ 2009 05 23, 00:23)
Šita su varnalėša.

WOW bigsmile.gif Labai gražu wub.gif O kepurytė krakmolyta, ar tik šiaip gerai laiko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 05 23, 08:50)
WOW bigsmile.gif  Labai gražu wub.gif  O kepurytė krakmolyta, ar tik šiaip gerai laiko? blush2.gif


Ačiū. kepurytė nekrakmolyta, siūliukai gerai laiko smile.gif

Ir kaip žadejau dar keletas naujų darbelių ir nugarytės 4u.gif
1. Maudymukas

user posted image

user posted image

2. Vasarinė suknutė Braz lėlytei:

user posted image

user posted image

3. Mėlynos korėtos suknutės nugarytė:
user posted image

4. Blythe suknutės nugarytė ( su varnalėša)

user posted image

Labai jau vasariška nuotaika pas mane blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 23 gegužės 2009 - 16:34
QUOTE(jokunda2 @ 2009 05 23, 17:33)



vajetau kaip gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 05 23, 21:42)
vajetau kaip gražu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


aciuks.gif Džiaugiuos, kad patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 05 23, 17:33)
Ačiū. kepurytė nekrakmolyta, siūliukai gerai laiko  smile.gif

Ir kaip žadejau dar keletas naujų darbelių ir nugarytės  4u.gif
1. Maudymukas


2. Vasarinė suknutė Braz lėlytei:



3. Mėlynos korėtos suknutės nugarytė:


4. Blythe suknutės nugarytė ( su varnalėša)


Labai jau vasariška nuotaika pas mane  blush2.gif

Labai gražūs rūbeliai. Reikės bandyt ką nors su tuo maudymuku g.gif

O čia nevisai rūbelis, bet labai noriu parodyt, ką "sumeistravau"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 24, 14:08)


O čia nevisai rūbelis, bet labai noriu parodyt, ką "sumeistravau"
user posted image


Vau kaip faina bigsmile.gif . O iš ko lovytę padarei?
Atsakyti
Iš dėžės. Parsitempiau iš darbo dėžę siūlam susidėt, tai nespėjau apsižiūrėt, kaip lėlė buvo įguldyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 24, 14:19)
Iš dėžės. Parsitempiau iš darbo dėžę siūlam susidėt, tai nespėjau apsižiūrėt, kaip lėlė buvo įguldyta biggrin.gif


biggrin.gif Atrodo tikrai puikiai thumbup.gif
Na o aš noriu parodyti paskutinį savo darbelį. Mano barbė išsiruošė į baliuką biggrin.gif Tik gaila, kad fotiką paskolinom, tai su kamera kokybė ne ta blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Jokunda 2, vau, paskutinė suknelė superininė. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Su tokia tikrai tik į balių.
O maudymukas ir Bratz suknelė irgi neatsilieka grožiu rolleyes.gif Nu reikės ir man bandyt maudymukus raizgyt. Suknelę jau numezgiau, bet negaliu pasirodyt - vėl be fotiko sėdžiu doh.gif
Panele Prym, iš pirmo žvilgsnio net nesupratau, kad lovytė iš kartoninės dėžės padaryta. Labai šauniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti