Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(ruci @ 2009 05 07, 15:22)
Grožybių pridėjot. Šaunuolės oro_buckis.gif
Aš ir užsimaniau, tai iš rankogalio padariau...
user posted image


Kaip matau moki panaudot nebereikalingus rubus drinks_cheers.gif

Na o aš taip pat dar kai ką nunarpliojau ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 05 08, 22:36)
Kaip matau moki panaudot nebereikalingus rubus  drinks_cheers.gif
Žinai, iš tikrųjų mėgstu visokius nereikalingus daiktus pritaikyti... Kam pirkti ir mokėti pinigėlius, jei gali pati pameistrauti...
QUOTE(jokunda2 @ 2009 05 08, 22:36)
Na o aš taip pat dar kai ką nunarpliojau  ax.gif
Gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 05 09, 08:25)
[color=black][size=1][/size]Žinai, iš tikrųjų mėgstu visokius nereikalingus daiktus pritaikyti... Kam pirkti ir mokėti pinigėlius, jei gali pati pameistrauti...



Ačiū 4u.gif
Tai iš tiesų šaunu mirksiukas.gif . Aš taip pat dažnai panaudoju senienas. Kartais seni daiktai perdirbti atrodo graiau nei nauji. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 05 07, 15:22)
Grožybių pridėjot. Šaunuolės oro_buckis.gif
Aš ir užsimaniau, tai iš rankogalio padariau...
user posted image

Labai miela jauki lėlytė, ir rūbelis jai labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Kažkaip tylu čia pas mus pasidarė, tikriausiai mergytės jau išaugo g.gif
Manau reik sudrumst šitą ramybę mirksiukas.gif
Naujausi mano darbeliai:

user posted image

user posted image

user posted image

Na o čia naujausia mano lėlytė ir pirmoji jos suknutė blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 05 17, 16:30)
Sveikos. Kažkaip tylu čia pas mus pasidarė, tikriausiai mergytės jau išaugo  g.gif
Manau reik sudrumst šitą ramybę  mirksiukas.gif
Naujausi mano darbeliai:

Na o čia naujausia mano lėlytė ir pirmoji jos suknutė  blush2.gif




kaip visada nepriekaištingai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
tikrai tylu. matyt prieš vasarą mamytės puošia dukrytes o ne lėles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 05 17, 16:41)
kaip visada nepriekaištingai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
tikrai tylu. matyt prieš vasarą mamytės puošia dukrytes o ne lėles  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif Ko gero. O aš mergytės neturiu, jei turėčiau galbūt taip pat kažką jai daryčiau wub.gif
Na bet ką padarysi. Šiandien toks įkvėpimas pagavo, tai ėmiau ir maudimosi kostiumėlį nunėriau bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 05 17, 22:50)
Ačiū  4u.gif  Ko gero. O aš mergytės neturiu, jei turėčiau galbūt taip pat kažką jai daryčiau  wub.gif
Na bet ką padarysi. Šiandien toks įkvėpimas pagavo, tai ėmiau ir maudimosi kostiumėlį nunėriau  bigsmile.gif

Aha, pritariu, bernui gi neprinersi suknyčių, kepuryčių ir kitų grožybių drinks_cheers.gif Užtenka jam poros megztinių per metus su kokiu žmogum voru biggrin.gif
Maudymukas super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir dar tas žydras ansamblis su skarele labai fainas - lėlytė tokia retro stiliaus gavosi wub.gif
O naujokė žiūriu jau apsiprato - akis kažkam strojina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 05 18, 09:20)
Aha, pritariu, bernui gi neprinersi suknyčių, kepuryčių ir kitų grožybių drinks_cheers.gif Užtenka jam poros megztinių per metus su kokiu žmogum voru biggrin.gif
Maudymukas super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Ir dar tas žydras ansamblis su skarele labai fainas - lėlytė tokia retro stiliaus gavosi wub.gif
O naujokė žiūriu jau apsiprato - akis kažkam strojina wub.gif


Ačiū 4u.gif Na maudimukas man pačiai labai patinka, jau nebeturiu. Šiandien darbe tokia mamytė savo dukrytės lėlytei nupirko tongue.gif Realiai dar geriau atrodė, Galvojau, net pasilikti. rolleyes.gif
Atsakyti
Idėjoms:
user posted image
Schema
Atsakyti
Oi mergytes kaip graziai lelytes puosiate wub.gif thumbup.gif
Ypac patiko makalo lelytes ir ju rubeliai wub.gif
gal ir man pavyktu nunarplioti kokia suknia g.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 05 17, 22:50)
Ačiū  4u.gif  Ko gero. O aš mergytės neturiu, jei turėčiau galbūt taip pat kažką jai daryčiau  wub.gif
Na bet ką padarysi. Šiandien toks įkvėpimas pagavo, tai ėmiau ir maudimosi kostiumėlį nunėriau  bigsmile.gif



O gal galima pamatyti, kaip maudymukas ir suknytė atrodo iš nugaros pusės? blush2.gif
Atsakyti