Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

jokunda2 tiesiog nuostabu - be žodžių . o aš lėles jau apleidau. dabar vyresnėlei baigiu liemęnę. tai lėlėms teks palaukti. o ir nelabai žaidžia jau.
Atsakyti
jokunda2 thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif

Na aš gal taip pat nedaryčiau, nes pas mane tik berniukai biggrin.gif Bet viskas nors paprašo, tai imuosi darbo su didžiuliu malonumu, nes baisiai patinka blush2.gif Da matyt niekaip negaliu suaugti lotuliukas.gif
Papildyta:
vogels, bet kad tavo mažė man rodos kaip tik tokio amžiaus kai dar žaist ir žaist... g.gif Nors tiesa pasakius užvakar kalbėjau su savo krikštadukra (ketvirtokė). Pasirodo jų klasėj mergytės su lėlėm jau nebežaidžia. Jom jau dažai, parfumai, auskarai aktualu blink.gif Kaip greit tie šiuolaikiniai vaikai bręsta doh.gif O aš atsimenu ir 11 kl. pasislėpusi dar pažaisdavau lotuliukas.gif

Ruci tu kažko nurimai. Paskui kai rėši visą kolekciją bigsmile.gif Ir šiaip čia kažko ramu daros. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 10 kovo 2009 - 16:19
QUOTE(jokunda2 @ 2009 03 10, 16:17)
Ruci tu kažko nurimai. Paskui kai rėši visą kolekciją  bigsmile.gif Ir šiaip čia kažko ramu daros.  g.gif
Kažkaip dabar lėlėms nieko nedarau, bet jau rankos po truputį niežti... smile.gif Dabar siuvinėju ir dukrytei mezgu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 03 10, 18:17)

Papildyta:
vogels, bet kad tavo mažė man rodos kaip tik tokio amžiaus kai dar žaist ir žaist... g.gif Nors tiesa pasakius užvakar kalbėjau su savo krikštadukra (ketvirtokė). Pasirodo jų klasėj mergytės su lėlėm jau nebežaidžia. Jom jau dažai, parfumai, auskarai aktualu  blink.gif Kaip greit tie šiuolaikiniai vaikai bręsta  doh.gif O aš atsimenu ir 11 kl. pasislėpusi dar pažaisdavau  lotuliukas.gif



tai jau tikrai kad tie šiuolaikiniai vaikai kitokie. kai buvo kokių 3 m tai dar nelabai mokėjo tom barbėm žaisti o dabar kai 7 tai nebereikia visai . na dar retkarčiais va per gimtadienį susirinko draugės tai žaidė šiek tiek , na dar vasarą susirenka kelios už namo tai nešasi visą mantą . O žiemą tai nelabai tos barbės rūpi . dieną darželis, vakare šiek tiek internete ir viskas. tokie jau tie vaikai viskas greit ateina ir praeina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 03 09, 18:41)


vajej koks grozis!! reix ir man gal kada prisest ir ka nors grazaus suregzt smile.gif
Atsakyti
jokunda2 suknutes:wub: wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Januse: 18 kovo 2009 - 15:45
QUOTE(Januse @ 2009 03 18, 16:44)
jokunda2 suknutes:wub:  wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif


Ačiū aciuks.gif Jau dar vieną turiu ir kita pakeliui. Kai baigsiu ikelsiu abi rolleyes.gif Pradėjau eiti į darbą tai laiko labai mažai lieka. Tiesa pasakius jau kelios dienos kai neprieinu. doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 18 kovo 2009 - 20:39
Jokunda2, labai gražios suknelės, labai kruopščiai ir dailiai padarytos 4u.gif
O čia mano lėlytė su rankų darbo suknele. Suknelę mezgiau ne aš, o ankstesnė lėlės savininkė, bet vis tiek pasigirsiu. blush2.gif
user posted image
Kai tik gausiu fotiką, pasirodysiu ir aš, ką esu pridirbusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 03 19, 15:31)
Jokunda2, labai gražios suknelės, labai kruopščiai ir dailiai padarytos 4u.gif
O čia mano lėlytė su rankų darbo suknele. Suknelę mezgiau ne aš, o ankstesnė lėlės savininkė, bet vis tiek pasigirsiu.  blush2.gif
user posted image
Kai tik gausiu fotiką, pasirodysiu ir aš, ką esu pridirbusi ax.gif



labai simpatiška lėlytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 03 19, 14:31)
Jokunda2, labai gražios suknelės, labai kruopščiai ir dailiai padarytos 4u.gif
O čia mano lėlytė su rankų darbo suknele. Suknelę mezgiau ne aš, o ankstesnė lėlės savininkė, bet vis tiek pasigirsiu.  blush2.gif
user posted image
Kai tik gausiu fotiką, pasirodysiu ir aš, ką esu pridirbusi ax.gif

Grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 03 19, 14:31)
Jokunda2, labai gražios suknelės, labai kruopščiai ir dailiai padarytos 4u.gif
O čia mano lėlytė su rankų darbo suknele. Suknelę mezgiau ne aš, o ankstesnė lėlės savininkė, bet vis tiek pasigirsiu.  blush2.gif
user posted image
Kai tik gausiu fotiką, pasirodysiu ir aš, ką esu pridirbusi ax.gif


Ačiū 4u.gif Tavo lėlytė labai įspūdinga. Pirmą kartą tokią matau wub.gif
Atsakyti