Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(juraciukaslt@ @ 2009 02 17, 21:49)


labai gražu thumbup.gif aš irgi nusižiūrėjau jau vieną greitu laiku imsiuosi lėlių tik dičkei sijonuką pabaigiu biggrin.gif

va tokią bandysiu įveikt user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 02 18, 15:55)
labai gražu  thumbup.gif  aš irgi nusižiūrėjau jau vieną greitu laiku imsiuosi lėlių  tik dičkei sijonuką pabaigiu  biggrin.gif

va tokią bandysiu įveikt user posted image


Man nerodo tavo nuotraukos g.gif Aš taip pat kai ką pradėjau barbei. Jei kas gausis pasirodysim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 18 vasario 2009 - 15:55
QUOTE(juraciukaslt@ @ 2009 02 17, 20:49)


Suknelė super... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Aš irgi esu šį tą pradėjus, tik niekaip nepabaigiu - dukterėčiai kepurytę baiginėju. O dar šiaip darbų krūva laukia... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciukaslt@ @ 2009 02 17, 20:49)

Labai labai grazu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Pagaliau ir aš baigiau savo mažyti darbelį, buvau sumasčius didesnį, bet pasirodė taip gražiau blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
O jau koks grožis!!!!! 4u.gif
Atsakyti
jokunda2, thumbup.gif
Pagal aprašymą nėrei ar iš galvos?
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 02 21, 16:50)
Pagaliau ir aš baigiau savo mažyti darbelį, buvau sumasčius didesnį, bet pasirodė taip gražiau  blush2.gif
Labai gražu yess.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2009 02 21, 21:23)
jokunda2thumbup.gif
Pagal aprašymą nėrei ar iš galvos?



Iš galvos. Pradėjau galvodama apie vieną, o baigiau visai kitaip. Tiesiog darant keitėsi idėja smile.gif

Dabar kai ką pradėjau Kenui. Bus pirmasis blynas vyriškiui. Jei gausis šiek tiek padoriai pasirodysim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 02 22, 12:14)
Iš galvos. Pradėjau galvodama apie vieną, o baigiau visai kitaip. Tiesiog darant keitėsi idėja smile.gif

Dabar kai ką pradėjau Kenui. Bus pirmasis blynas vyriškiui. Jei gausis šiek tiek padoriai pasirodysim  blush2.gif

Laukiam pasipuošusio vyriškio biggrin.gif
Atsakyti
http://public.fotki....umui/page7.html

na va ir as siek tiek padirbejau, bet vis dar su mazomis lelytemis smile.gif . Jusu barbes labai grazios thumbup.gif , sauniai atrodo ta dvieju atspalviu baltos spalvos suknyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skaiste7 @ 2009 02 22, 23:21)
http://public.fotki....umui/page7.html

  na va ir as siek tiek padirbejau, bet vis dar su mazomis lelytemis  smile.gif . Jusu barbes labai grazios  thumbup.gif  , sauniai atrodo ta dvieju atspalviu baltos spalvos suknyte  smile.gif


Na tavo lėlytės nerealios. Labai gražu wub.gif Po tokių darbų savo nelabai norisi rodyt. O mano ta suknytė iš tikrųjų liemuo nertas storais irisiniais siūlais o viršus ir apačia iš plonyčių beveik siuvimo siulų ir atspalviai šiek tiek skirias. Bet taip gal net geriau rolleyes.gif
Atsakyti