Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

[quote=jokunda2,2009 01 25, 22:59]
taigi paskutiniai mano darbeliai beby birnui blush2.gif


Nu ir parašiau doh.gif beby bornui turėjo būt doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=jokunda2,2009 01 26, 12:13]
[quote=jokunda2,2009 01 25, 22:59]
taigi paskutiniai mano darbeliai beby birnui blush2.gif
Nu ir parašiau doh.gif beby bornui turėjo būt doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
[/quote]

Turbut ir is tokio apraso visos ji puikiai pazysta lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 01 26, 00:01)
Grazumelis  wub.gif mano ir apleistos guli  blush2.gif ir laukia nauju rubeliu  ax.gif



O tai ko tada mamytė nesigriebia šito reikaliuko bigsmile.gif Čia kaip liga, kai susergi sunku pagyt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lizarde @ 2009 01 26, 12:36)
Turbut ir is tokio apraso visos ji puikiai pazysta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif Tiesą sakai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 01 26, 13:11)
O tai ko tada mamytė nesigriebia šito reikaliuko  bigsmile.gif Čia kaip liga, kai susergi sunku pagyt  lotuliukas.gif


Zinau, buvau susirgus lotuliukas.gif didesnius darbelius kai bent jau ipusesiu, ciupsiu as jas vel plepinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 01 26, 13:40)
Zinau, buvau susirgus  lotuliukas.gif didesnius darbelius kai bent jau ipusesiu, ciupsiu as jas vel plepinti  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Lauksim darbų thumbup.gif
Atsakyti
belaukiant prie gydytojos kabineto nunarpliojau bratzei sijoną su bliuske tai pasirodom ax.gif o kodėl pas mus čia taip tylu visai lėlytes pamiršom ar ne ? g.gif
user posted image
Atsakyti
turbut visos serga arba kojines mezga biggrin.gif , as dar vis tarp saliku paskendusi, o dar megztinis laukia savo eiles , norisi kitus darbus pabaigti, kad naujus pradeti tongue.gif .
o cia visai smagiai gavosi su brtaz lelyte, vos ne kaip per anekdotus smile.gif .
Atsakyti
[quote=vogels,2009 02 04, 19:31]
belaukiant prie gydytojos kabineto nunarpliojau bratzei sijoną su bliuske tai pasirodom ax.gif o kodėl pas mus čia taip tylu visai lėlytes pamiršom ar ne ? g.gif
user posted image
[/quote]


Gražu wub.gif Jaučiu silpnybę rūbams su karoliukais 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na aš taip pat nunarpliojau keletą rūbelių didžiajam beby bornui berniukui vienos mamytės prašymu blush2.gif
Tiesa padariau ir keletą rūbelių brazei, bet krikštadukra su savo sesute jau privatizavo, nespėjau nufotografuot lotuliukas.gif

1.

user posted image

2. Čia rūbelių savininkas su naujais aprėdais. Mamytė klausė, gal kas žinot kaip išvalyt tokias dėmes, likusias po pagražinimo plamasteriu bigsmile.gif

user posted image
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 02 08, 22:29)
Gražu  wub.gif  Jaučiu silpnybę rūbams su karoliukais 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Na aš taip pat nunarpliojau keletą rūbelių didžiajam beby bornui berniukui vienos mamytės prašymu  blush2.gif
Tiesa padariau ir keletą rūbelių brazei, bet krikštadukra su savo sesute jau privatizavo, nespėjau nufotografuot  lotuliukas.gif

2. Čia rūbelių savininkas su naujais aprėdais. Mamytė klausė, gal kas žinot kaip išvalyt tokias dėmes, likusias po pagražinimo plamasteriu  bigsmile.gif




thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
aš barbę turiu pagražintą viską išbandžiau ir spiritą ir chemiją niekas nepadėjo doh.gif bandžiau net pieną - tušinį nuo sienos tapetų išvaliau su pienu -o barbei nepadėjo. schmoll.gif
Atsakyti
Aš tai[ pat sakiau mamytei, kad greičiausiai nieks nebepadės schmoll.gif Ka padarysi. Tokie jau tie vaikai-iš prigimties menininkai lotuliukas.gif
Atsakyti
VESTUVINE

http://public.fotki....i/imgp3043.html


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciukaslt@: 17 vasario 2009 - 19:53
QUOTE(juraciukaslt@ @ 2009 02 17, 20:49)


wub.gif Koks grožis- super thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti