Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(larikute @ 2008 12 26, 16:02)
Nameli rasti galite cia:



ŠV. Kalėdų nuostabi naktis
tegul išsklaido nerimą ir baimę,
Tegul užgimsta vėl nauja viltis,
kuri tikėjimą gyvenimu gražina.

merginos darbštuolėlės su šventėm jus visas




namelis nerealus thumbup.gif larikute šaunuolė , mergaitė tikrai laiminga gavusi tokią dovaną mirksiukas.gif tai daug geriau nei pirktiniai žaislai kurie numetami jau sekančią dieną ir tampa nebeįdomūs wub.gif


Alexandra.R. aš irgi naudoju karoliukus šį kartą tiesiog iškart įmezgiau ( anksčiau prisiūdavau )
user posted image
Atsakyti
gar viena kailinė bluskutė ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 12 29, 11:41)
gar viena kailinė bluskutė  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
merginos, o nuo kurio galu jus pradedate nerti (mezgti)? jei suknele tai kaip? nuo virsaus, nuo apacios, ar neriate is dvieju daliu, tada sujungiate? ar neriate ratu, ar tik nunerusios susiuvate? As bandziau elementaru sijona nunerti, ale kai tu barbiu tokia figura - siaubingai platus klubai- tai ne kas man ir gavosi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(miminukas2 @ 2008 12 30, 12:17)
merginos, o nuo kurio galu jus pradedate nerti (mezgti)? jei suknele tai kaip? nuo virsaus, nuo apacios, ar neriate is dvieju daliu, tada sujungiate? ar neriate ratu, ar tik nunerusios susiuvate? As bandziau elementaru sijona nunerti, ale kai tu barbiu tokia figura - siaubingai platus klubai- tai ne kas man ir gavosi sad.gif


aš visada neriu nuo liemens - į apačią sijonas , tada nuo liemens primezgu į viršų bliuska ir gaunasi suknelė. neriu ratu aplink kad nereiktų siūti ir būtų kuo mažiau darbo. užsegimui pirmiausiai užsiveriu karoliukus ir kai jau toj vietoj turi būti užsegimas jį tiesiog įneriu ir viskas. o liemeniui dažniausiai naudoju patį mažiausią kanceliarinį gumuką kad nereiktų užsegimo. daug kantrybės bandymų matuojant beveik kiekvienoj eilutėj ir gaunasi . laukiam pasirodant mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
labukas, ir as noreciau papildyti jusu foruma, man cia labai patinka 4u.gif ... turiu ir as truputi rubeliu lelytems, bet dar neismokau ikelti nuotraukyciu, o atskiro albumo neturiu ax.gif . na ateityje tikiuosi tapti daznu cia sveteliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(skaiste7 @ 2008 12 30, 18:19)
labukas, ir as noreciau papildyti jusu foruma, man cia labai patinka  4u.gif  ... turiu ir as truputi rubeliu lelytems, bet dar neismokau ikelti nuotraukyciu, o atskiro albumo neturiu  ax.gif  . na ateityje tikiuosi tapti daznu cia sveteliu  bigsmile.gif

Labukas 4u.gif
Džiaugiuosi, kad mūsų daugėja smile.gif
Labai laukiam nuotraukyčių biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif jau albumuką susikūriau, įdedu nuorodą tikiuosi kad ji veiks blush2.gif

http://public.fotki.com/skaiste7/ . mano lėlytės mažos, bet jau senokai svasjoju ir apie didesnius darbus, bet kažkaip vis nepasiryžtu barbes sprengti biggrin.gif
Atsakyti
beje cia labai daug gražių darbelių, peržvelgiau visas tris temas, akys baigia išvarvėti, bet negaliu atsitraukti, kaip viskas gražu thumbup.gif
Atsakyti
Gerai kad vel tokia temele atidare, kai ana uzdare, nebebuvo kur ideju pasisemt, saunu vel bus kur akis paganyti.
Cia maniskes http://public.fotki..../picture21.html
Atsakyti
thumbup.gif kokios gražios ir kiek daug, jų turi... na kai baigsiu šaliką megzti ir aš mėginsiu ką nors sukonstruoti smile.gif , tik reiks dar barbę nusipirkti tongue.gif
kazkada is drauges buvau pasiskolinusi, bet jau nebeturiu, o saviskes neissaugojau is vaikestes dienu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaiste7: 30 gruodžio 2008 - 23:24
juraciukaslt@, skaiste7 - kokie gražūs rūbeliai thumbup.gif
Atsakyti