Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

blush2.gif atsiprasau cia mano mazas,prispaude kazka tai tokia nesamone gavos doh.gif ka rasiau viska istryne ,pirmos zinutes neliko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonata 1978: 18 lapkričio 2008 - 21:49
labas daivukas.tu nebijok kad jis nevalgo,jeigu normalei svorio priauga reiškias jam užtenka.mano sūnui kaip buvo 6mėn svėrė tik 7kg ir valgė kuo puikiausaiai papildomą maistą.ir kraujuką teko tirtis bet viskas gerai buvo bigsmile.gif tai va be reikalo nepergyvenk doh.gif
Papildyta:
o kas dėl nakties ir maniškis tai pat dažnai keliasi valgyti.tai pat maitinu mp.
Papildyta:
o kas dėl nakties ir maniškis tai pat dažnai keliasi valgyti.tai pat maitinu mp.
Atsakyti
Labas Daivukas, o pas tave jis visuomet taip daznai naktim valgo?
Mano , tai labai gerai naktim miega, bet kai dantukai kalasi tai irgi keliames kas dvi valandas valgyti verysad.gif
Atsakyti
Taip merginos,man jis iki pusantro menesiuko ismiegodavo beveik 6 valandikes, o paskui kazkas pasidare,net pati nezinau.Keliames ivairiai ir kas 2 ir kas 3 valandas,o jei miega 4 tai as pabundu(man neiprasta, jau pripratau), bet taip buna labai retai verysad.gif .Siandien prasikale ir antrasis dantukas. smile.gif Gal man pabandyti misinuka duoti, bet bijau kad nepranyktu tas mano pienukas verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Daivukas83 @ 2008 11 19, 21:22)
Taip merginos,man jis iki pusantro menesiuko ismiegodavo beveik 6 valandikes, o paskui kazkas pasidare,net pati nezinau.Keliames ivairiai ir kas 2 ir kas 3 valandas,o jei miega 4 tai as pabundu(man neiprasta, jau pripratau), bet taip buna labai retai verysad.gif .Siandien prasikale ir antrasis dantukas. smile.gif Gal man pabandyti misinuka duoti, bet bijau kad nepranyktu tas mano pienukas  verysad.gif .


Labutis Daivuk, sakyciau 6 menesiu vien MP neuztenka, pasitark su gydytoju gal, bet siaip ne tik del svorio, bet aplamai turetu vaikis jau kokia kose valgyt ar pan... o kad naktim taip nemiegotu g.gif nu mano abu vaikai pradejo nakti ismiegot nuo 2 menesiu, MP gere iki 3 menesiu, nuo 4 men daviau vaisiu paragaut, nuo 5 grudu koses, nuo 6 darzovienes ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Daivukas83 @ 2008 11 19, 21:22)
Taip merginos,man jis iki pusantro menesiuko ismiegodavo beveik 6 valandikes, o paskui kazkas pasidare,net pati nezinau.Keliames ivairiai ir kas 2 ir kas 3 valandas,o jei miega 4 tai as pabundu(man neiprasta, jau pripratau), bet taip buna labai retai verysad.gif .Siandien prasikale ir antrasis dantukas. smile.gif Gal man pabandyti misinuka duoti, bet bijau kad nepranyktu tas mano pienukas  verysad.gif .


O kam tas misinukas, jei pienuko yra? g.gif
Galit jau primaitinti grudu kosyte ar darzoviene, bet misinuko tai tikrai nereikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivukas83 @ 2008 11 19, 21:22)
Taip merginos,man jis iki pusantro menesiuko ismiegodavo beveik 6 valandikes, o paskui kazkas pasidare,net pati nezinau.Keliames ivairiai ir kas 2 ir kas 3 valandas,o jei miega 4 tai as pabundu(man neiprasta, jau pripratau), bet taip buna labai retai verysad.gif .Siandien prasikale ir antrasis dantukas. smile.gif Gal man pabandyti misinuka duoti, bet bijau kad nepranyktu tas mano pienukas  verysad.gif .

Pienukas nedings jai maitinsi,tokio amziaus kudikiui reik stipriau jau ko uzlest biggrin.gif taigi manau daryk taip:diena maitink savo pieneliu pries miega paduog kokia 180 misinuko ir jai naktis ramesne iseitis rasta manau turetu padet ir pienelis nedings g.gif mum tai padejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivukas83 @ 2008 11 19, 21:22)
Taip merginos,man jis iki pusantro menesiuko ismiegodavo beveik 6 valandikes, o paskui kazkas pasidare,net pati nezinau.Keliames ivairiai ir kas 2 ir kas 3 valandas,o jei miega 4 tai as pabundu(man neiprasta, jau pripratau), bet taip buna labai retai verysad.gif .Siandien prasikale ir antrasis dantukas. smile.gif Gal man pabandyti misinuka duoti, bet bijau kad nepranyktu tas mano pienukas  verysad.gif .


O as siulyciau geriau pradeti grudu kosytes po truputi ragauti ir diena, ir vakare, o pries pat miega pienuko atsigerti. Nes tas misinukas - tai reiskia gerimas is buteliuko, kas tikrai ne i nauda, maitinant krutimi, nes kudikis gali pajausti lengvesni pasisotinimo buda is buteliuko nei is kruties, ir net gali atsisakyti kruties. Tai va, kad taip neatsitiktu, tai misinuku isvis nepatarciau. O kas geriama (vanduo, arbatele), tai viska duoti su sauksteliu smile.gif
Atsakyti
Dabar supratau, kodel gali maziukas nakty keltis, jis tiesiog nebepasisotina tavo pieneliu, nes neaisku kiek jo isgeria, ju napamatuosi mililitrais biggrin.gif
As kai pati maitinau ir taip buvo, jis istisai verkdavo , o pasirodo jis nepavalgydavo normaliai ir istisai alkanas buvo, tad nakty, kas pora valandu maitindavau.
Pabandyk nors viena vakara nusitraukt pienelio ir duoti kokia 180-210 ml, tada ziuret kaip ismiegos.
O del papildomo maistuko, tai mano jau nuo 4 men kosytes valgo.Pradejau tik nuo morkyciu, paskui maisiau bulvyte, dabar jau dedu biski mesytes ir kalafioro.Dar dedu maza gabaliuko sviestelio, kad skaniau butu.
Valgo noriai-kaip tiekregzdziukia, tik spek kres thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2008 11 20, 11:59)
O del papildomo maistuko, tai mano jau nuo 4 men kosytes valgo.Pradejau tik nuo morkyciu, paskui maisiau bulvyte, dabar jau dedu biski mesytes ir kalafioro.Dar dedu maza gabaliuko sviestelio, kad skaniau butu.
Valgo noriai-kaip tiekregzdziukia, tik spek kres thumbup.gif

Nezinau ka tu dedi i ta morkyciu kose g.gif , man tai ji labai skani, o jis tik pajunta kose burnoj ir pradeda kokcioti, net man nemalonu pasidaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivukas83 @ 2008 11 20, 18:54)
Nezinau ka tu dedi i ta morkyciu kose  g.gif , man tai ji labai skani, o jis tik pajunta kose burnoj ir pradeda kokcioti, net man nemalonu pasidaro doh.gif


Tai jeigu darzovienes nepatinka, tada pradek nuo grudu, pavyzdziui ryziu kosytes smile.gif Maniskiui pieniskos kosytes labiau patinka nei darzovienes.
Atsakyti
Vargstu, bet tikiuosi kad greit viskas pasibaigs.Gyvenu Londone, einu konsultuotis beveik kiekviena savaite , su sesutemis.Ir del nemiegojimo ir del primaitinimo.Bet nieko gero man jos nepataria.Siulo neversti jo valgyt, jei jis nenori, sako kad jis pats nuspres kada pradet, jam dabar nieko kito nereikia.
Mes net tutuko neturim ir nezinom ka su ja daryt.Visai neseniai bandziau arbatytes duot is buteliuko.Nepatikesit, nesuprato mano minties mazylis, pradejo kandzioti su savo vienu dantuku ta tute ir viskas. doh.gif Seip mes vandenuka ir arbatytes geriame is plastmasines stiklinaites (bet dar visai nedaug) rolleyes.gif
Tad nezinau jei ten misinuko ipilciau ar nepasiielgtu jis taip pat? g.gif
Papildyta:
QUOTE(ritukasx @ 2008 11 20, 17:01)
Tai jeigu darzovienes nepatinka, tada pradek nuo grudu, pavyzdziui ryziu kosytes  smile.gif Maniskiui pieniskos kosytes labiau patinka nei darzovienes.

Kaip tu ja verdi ar dar pienuko ipili?Gal uztenka vandenuko? blush2.gif
Matciau yra ryziu dribsniai,galvoju juos pabandyt.. g.gif
Kokiu kitokiu grudu koses verdi?
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivukas83: 20 lapkričio 2008 - 18:15