Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

Amerikoje irgi nera populairios vaikstynes, ir siaip nereklamuojamos. Daugiau gal deda vaikucius i tuos zaidimu centrus, kur vaikas stovi, o aplink zaisliukai visokie. Arba i sokliukus. As tai neturiu aplamai nieko, ir nieko nepirksiu, na mano mazei dar toli grazu iki stovejimo ar vaiksciojimo.
O siaip tai kiekviena mamyte gal zino kas jos vaikui ir jai geriausia.
Atsakyti
kaip tik nesenai viename vaikų žurnale skaičiau apie vaikštynes,ten rašė,kad jos vaikui nekenkia ir atceit visas tas blogybes mamytės prasimano g.gif kažkaik ir aš manau jeigu jos jau tokios pavojingos būtų tai uždraustu jomis prekiaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga&Vikute @ 2008 11 14, 21:59)
kaip tik nesenai viename vaikų žurnale skaičiau apie vaikštynes,ten rašė,kad jos vaikui nekenkia ir atceit visas tas blogybes mamytės prasimano g.gif kažkaik ir aš manau jeigu jos jau tokios pavojingos būtų tai uždraustu jomis prekiaut g.gif

Yra daug dalykų, kurie negeri žmonių sveikatai ...Kad ir tas Mc Donalds ( įv. genėtiškai modifikuoti produktai) maistas- jis toli gražu nėra sveikuoliškas, daug žmonių per jį turi rimtų sveikatos sutrikimų, bet tokio maisto kažkodėl niekas neuždraudžia gaminti ir prekiauti juo. , bet juos vistiek reklamuoja, kaip super daiktą, minusus nutylėdami, o privalumus pabrėždami. Teko ne kartą skaityt, jog kai kurie mišinėlių gamintojai nesilaiko taisyklių ir pieno mišinukus reklamuoja taip, kad neva jie pilnai atstoja MP, todėl galima iškart maitint vaikutį mišinuku ir jaustis laisvai kaip paukštis...o išties juk taip nėra dėl tų mišinukų... tiesiog čia manau veikia reklama, kad vaikštukai tai panacėja mamoms- juk rankos laisvos lieka... doh.gif
Nors kaip teko įsitikint, jog kiekvienas daiktas turi pliusų/minusų, o kurį naudoti jau sprendžiame pačios...
Atsakyti
pratint prie vaikštynių reikia kai vaikas pasodintas tvirtai jau sėdi ir moka kojytėmis tvirtai remtis, o ne angščiau ir nemanau ,kad kas blogo nutiks 4u.gif
Atsakyti
O mano mazylei labai patinka vaikstyne - golfu ja praminem - jau gaudyniu ir slepyniu su ja zaidziam smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inga&Vikute @ 2008 11 14, 21:59)
kaip tik nesenai viename vaikų žurnale skaičiau apie vaikštynes,ten rašė,kad jos vaikui nekenkia ir atceit visas tas blogybes mamytės prasimano g.gif kažkaik ir aš manau jeigu jos jau tokios pavojingos būtų tai uždraustu jomis prekiaut g.gif


mums daktaras pasakojo, kad yra saliu, kuriose jos UZDRAUSTOS, tai Danija, Svedija ir dar kazkokia, jei gerai pamenu... g.gif
Atsakyti
Yolitux, grazi mergaiciuke laksto vaikstyneje, ir taip tvirtai jau jinai stovi. 4u.gif

As asmeniskai tai nemanau kad vaikstyne vaika suzalos kazkaip, jei vaikas jau tvirtas pakankamai, tai su saiku galima ji/ja ten truputi ideti, juk lakstant vaikstyneje vaikas formuojasi nauja pasauleziura. Aisku, kaip visur, kas per daug, tas nesveika.
Tik tiek, kad Lietuvoje tos vaikstynes dar labai labai populiarios palyginus su kitomis salimis. g.gif
Atsakyti
labukas smile.gif
na vaikstine manau labai padeda teveliams, bet mes dar ja nesinaudojam ax.gif nes mus dar ankstoka, 6 men bus po poros sav.
bet mane labai sudomino tas kraujo tirymas, kodel ji reikia daryt?
g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,

ar priimsite pas jus? 4u.gif mes siandien svenciam 6 menesiuku menesadieni, mums jau ir puse meteliu 4u.gif
jau turim du apatinius dantukus, labai norim sestis, bet mano kleckius dar iki galo neapsivercia g.gif verysad.gif
labai megstam maudytis, lankom baseina.
valgom du kart per diena kukuruzu kosyte su alyvuogiu aliejum ir parmigiano suriu, duodu abuoliuko, banano, morkytes, nors nelabai jam ji patinka. nelabai geria skysciu, nezinau kodel, na netroskina jo smile.gif jei taip elgiasi.
labai didelis 'pasakorius' ciauskia ir ciauskia lotuliukas.gif lotuliukas.gif miegam gerai, siaip jokiu problemu su miegu neturejom nuo pat gimimo, 9 vakare gulasi ir iki 6 ryto pucia i aki.
na, o siaip pasiekimai daugmaz tokie patys kaip ir kitu maziuku, tik gal vienu progresai didesni ar mazesni nei musu smile.gif

aciu mamytes is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eddit m @ 2008 11 16, 15:51)
labukas smile.gif
na vaikstine manau labai padeda teveliams, bet mes dar ja nesinaudojam ax.gif  nes mus dar ankstoka, 6 men bus po poros sav.
bet mane labai sudomino tas kraujo tirymas, kodel ji reikia daryt?
g.gif


Kraujo tyrimas daromas, sulaukus metuku. Jei nera reikalo, tai jo ir nedaro iki metuku. Bet daznai mamos pacios pasipraso padaryti anksciau, kad tiesiog ramiau ant dusios butu, ir tiek ax.gif
Atsakyti
sveikos mamytės,
ir mes norėtumėm įstoti į jūsų šešių mėnesių klubą. mano Ignukui kitą savaitę bus šeši mėn.
paklausiu čia ne visai į jūsų temą, bet mums tai labai aktualu. vakar pirmą kartą daviau bulvės sutrynusi savo pienelyje (labai skystą), tai norėjau paklausti ar penktą dieną duoti taip pat tokią skystą košytę ar jau tokią kaip patys valgom bulvių košę (tokio tirštumo).
dėkui už atsakymą.
Atsakyti
Labas, visoms mamytems mums visai neseniai, taip pat sukako puse metuku 4u.gif .
Maitinu MP, bandau duoti kosytes, bet jis ne neziuri i ta puse schmoll.gif .Viska isbandziau ir banana ir obuoli,morka, bulve ir kartu viriau doh.gif . Svoris 8kg, lyg ir viskas normalu, bet nakti jis man nemiega ir viskas.Keliames kas 2val pavalgyt verysad.gif Nebezinau ka daryt, gal kam nors taip yra buve?
Mes jau vartomes nuo 4menesiu.Savaitei likus iki 6menesiuku isdygo pirmas dantukas, biggrin.gif dabar ir antras pradejo kaltis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivukas83: 18 lapkričio 2008 - 18:44