Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

Sveikutes...
Ziuriu beveik kiekviena cia is jusu naudoja vaikstanes... Ar jus zinot, kad jos neturi absoliuciai jokiu pliusu, o tik minusus? Pas mus Vokietijoj jos netgi draudziamos, nes: Vaikuj gali issivystyt pilnapadyste, daug veliau pradeda vaikas vaiksciot ir vaiksto ant galu pirsciuku, bei kenkia koju sanariam, ir aisku yra pavojinga:prispaudzia kur pirstus, ar nukeliauja laiptais zemyn ir pan.
pas mus didziausi straipsniai apie tai rasomi, ir manau neveltuj... Ir dar nuo puses metuko, nesuprantu, negi jusu vaiku gydytojai nieko nesako g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantastika69 @ 2008 11 14, 18:41)
Sveikutes...
Ziuriu beveik kiekviena cia is jusu naudoja vaikstanes... Ar jus zinot, kad jos neturi absoliuciai jokiu pliusu, o tik minusus? Pas mus Vokietijoj jos netgi draudziamos, nes: Vaikuj gali issivystyt pilnapadyste, daug veliau pradeda vaikas vaiksciot ir vaiksto ant galu pirsciuku, bei kenkia koju sanariam, ir aisku yra pavojinga:prispaudzia kur pirstus, ar nukeliauja laiptais zemyn ir pan.
pas mus didziausi straipsniai apie tai rasomi, ir manau neveltuj... Ir dar nuo puses metuko, nesuprantu, negi jusu vaiku gydytojai nieko nesako g.gif


Ne visiems vaikams taip buna. Daugeliui vaiku nieko blogo nenutinka su tom kojytem. Kai kurie vaikai jau 9-10 men pradeda vaikscioti, nors ir buvo naudojama vaikstyne, ir tikrai ne ant pirstu galiuku. Pilnapedyste ir be vaikstynes gali issivystyti.
Netgi tarp mediku yra ivairiu nuomoniu,vieni pries, kiti uz.
Taigi kiekviena mama turi teise rinktis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 14 lapkričio 2008 - 17:51
QUOTE(ritukasx @ 2008 11 14, 18:50)
Ne visiems vaikams taip buna. Daugeliui vaiku nieko blogo nenutinka su tom kojytem. Kai kurie vaikai jau 9-10 men pradeda vaikscioti, nors ir buvo naudojama vaikstyne, ir tikrai ne ant pirstu galiuku. Pilnapedyste ir be vaikstynes gali issivystyti.
Netgi tarp mediku yra ivairiu nuomoniu,vieni pries, kiti uz.
Taigi kiekviena mama turi teise rinktis 4u.gif



tai taip, nemanau, kad yra mamu, kurios noretu pakenkti savo mazyliuj, bet sakau gal yra tokiu kurios nezino to pasekmiu...
Mes taippat gavom dovanu vaikstyne, as netgi dziaugiausi iki kol pas daktara nepamaciau to plakato apie tai ir jo pacio nepaklausiau, todel as nerizikuoju... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantastika69 @ 2008 11 14, 18:59)
tai taip, nemanau, kad yra mamu, kurios noretu pakenkti savo mazyliuj, bet sakau gal yra tokiu kurios nezino to pasekmiu...
Mes taippat gavom dovanu vaikstyne, as netgi dziaugiausi iki kol pas daktara nepamaciau to plakato apie tai ir jo pacio nepaklausiau, todel as nerizikuoju... smile.gif


Nemanykite, kad Lietuvoje apie vaikstyniu blogybes nekalbama. Manau, kiekviena rupestinga mama yra girdejusi apie visa tai, ka jus isvardinot. Bent jau man tai nebuvo naujiena ax.gif Tiesiog kiekviena mama isklausius ivairiu nuomoniu pati nusprendzia ar naudoti, ar nenaudoti vaikstynes.
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2008 11 14, 15:49)
Labutis, o kiek ta simboline kainele? Gal ir idomu butu, nes dabar mazyli fotografuoju tik pati


Parašiau į asmeninę žinutę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 11 14, 19:12)
Nemanykite, kad Lietuvoje apie vaikstyniu blogybes nekalbama. Manau, kiekviena rupestinga mama yra girdejusi apie visa tai, ka jus isvardinot. Bent jau man tai nebuvo naujiena  ax.gif Tiesiog kiekviena mama isklausius ivairiu nuomoniu pati nusprendzia ar naudoti, ar nenaudoti vaikstynes.


idomiai kazkaip... kaip tu gali uz visas mamas Lietuvoj garantuot, kad jos apie tai zino...
nesuprantu as taves biski...lens.gif
I drasiai gali mane TU vadint
notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantastika69 @ 2008 11 14, 19:45)
idomiai kazkaip... kaip tu gali uz visas mamas Lietuvoj garantuot, kad jos apie tai zino...
nesuprantu as taves biski...lens.gif
I drasiai gali mane TU vadint
notworthy.gif


Juk as parasiau, as MANAU, t.y. mano nuomone. O ne rasiau, kad tikrai visos mamos...O taip manau, nes cia ne vienoj temoj kalbeta apie vaikstyniu trukumus ir privalumus, taip pat ir literaturoje, internete, zurnaluose pilna ivairiu nuomoniu, straipsniu. Todel ir sakau, kad rupestinga mama, manau pasidomi visais rupimais klausimais ir tik tada nusprendzia kas jos vaikui geriausiai smile.gif Ir sis SM forumas tam sukurtas, kad mamos galetu pasidalinti patirtimi, patarimais. Todel Tavo isdestytos zinios apie vaikstynes tikrai ne viena karta apkalbetos tarp mamu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 11 14, 20:01)
Juk as parasiau, as MANAU, t.y. mano nuomone. O ne rasiau, kad tikrai visos mamos...O taip manau, nes cia ne vienoj temoj kalbeta apie vaikstyniu trukumus ir privalumus, taip pat ir literaturoje, internete, zurnaluose pilna ivairiu nuomoniu, straipsniu. Todel ir sakau, kad rupestinga mama, manau pasidomi visais rupimais klausimais ir tik tada nusprendzia kas jos vaikui geriausiai  smile.gif Ir sis SM forumas tam sukurtas, kad mamos galetu pasidalinti patirtimi, patarimais. Todel Tavo isdestytos zinios apie vaikstynes tikrai ne viena karta apkalbetos tarp mamu  4u.gif


tai as paprasciausiai tik pasisakiau, o tu iskarto mane uzsipuolei ir dar temos autore... sekmes tavo maloniam bendravime...
Atsakyti
QUOTE(Fantastika69 @ 2008 11 14, 20:12)
tai as paprasciausiai tik pasisakiau, o tu iskarto mane uzsipuolei ir dar temos autore... sekmes tavo maloniam bendravime...


Bet pasisakei, lyg Lietuvoje tokiu dalyku net negirdeje.

Gerai, baigiam pyktis friends.gif Jau ne tema tikrai cia prirasem blush2.gif
Atsakyti
A nu mamkos baikit pyktis bigsmile.gif

Aš šiaip irgi esu prieš tas vaikštynes- manau, kad vaikas turi išmokti judėti pats be jokių tokių "pagalbininkų", naturaliai. Pirmam vaikui nepirkau ir vystėsi super, antram vaikui irgi to dalyko nepirksiu. Tiesiog mums jos nereikia, o pliusas manau, kad tik mamytėms, nes vaikas "užimtas" ir keliauja kur nori...
Vat šokliuko norėčiau, bet tik vėlesniam laikui, kai jau stovės tvirtai, kad pėdutės raiščiai vystytųsi taisyklingai wink.gif
Atsakyti
Na ir ko dabar cia taip nesutariat? biggrin.gif Vaikuciais reikia dziaugtis ir daugiau demesio jiems skirti nereikes nei vaikstyniu , nei sokliuku biggrin.gif
Mes kai lankemes pas pediatra Klinikose tai grieztai pasake, kad jokiu statymu bereikalingu, kai bus laikas tai pats ir atsistos.Su vaikstynem ir manau, reikia palaukti , kol vaikutis gerai sedi, nes kitaip stuburukas deformuosis.
Na kadangi mums siandien svente-pusia metuku tai begu pas sunely thumbup.gif Nupirkom jam ir dovaneliu ta proga biggrin.gif
Gero vakaro mamytes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2008 11 14, 20:38)
Na ir ko dabar cia taip nesutariat?  biggrin.gif Vaikuciais reikia dziaugtis ir daugiau demesio jiems skirti nereikes nei vaikstyniu , nei sokliuku biggrin.gif
Mes kai lankemes pas pediatra Klinikose tai grieztai pasake, kad jokiu statymu bereikalingu, kai bus laikas tai pats ir atsistos.Su vaikstynem ir manau, reikia palaukti , kol vaikutis gerai sedi, nes kitaip stuburukas deformuosis.
Na kadangi mums siandien svente-pusia metuku tai begu pas sunely thumbup.gif Nupirkom jam ir dovaneliu ta proga biggrin.gif
Gero vakaro mamytes drinks_cheers.gif

Sveikiname 4u.gif as naudoju vaikstyne tik tada kai reikia ka pasidaryti siaip geriau pasizaisti kartu,pabendrauti biggrin.gif
Atsakyti