Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

O mes dar nestovim patys g.gif tik uz ranku prilaikomi, bet uz tat vartomes ir sedim biggrin.gif
Atsakyti
sveiuciai,
na mum taip pat 6 men. ir 10 dienu.valgom misinuka ir visas tyreles:vaisiu darzoviu su mesyte, bulvytes.gert arbatos tai nelabai megstam ar sulciu truputuka tik pageriam o pienuka tai niam niam.
tik va pasigirt kad vartomes negaliu. tinginukas musu tas vyras pipiras. sestis labai nori kai uzsikabina rankytem tai sedi ir spardosi pats dar nebando.
stoveti taip pat gerai stipriai stovim tik kai laikom pats nebando nei lovytei nei kaip.
sliauzti bandom bet labai jau mum sunkaii gaunasi ir supykstam.
bet ateis laikas ir pradesim viska patys smile.gif
nakti miegam gerai iki pat septyniu ryto.
Atsakyti
Sveikos mamytes, ir mes jau jungiames prie jusu. Dukryte sveria 7100gr, ugis-67cm. Pasiekimai nera didelis, bet labai stengiasi.Tinginiuke kol kas nesivartelioja, tik ant sonu puikiai sugeba. Sedeti labai patinka, bet kiol kas stabiliai sedi tik atremta, o stoveti i rankas isikibus yra jai super ir bando delioti zingsniukus.Del tokiu nedideliu pasiekimu siuo metu ji yra kankinama masazuotojos mirksiukas.gif Bet siaip mamyciu norejau paklausti gal kas yra susidure su vaikuciu problema, kai nera pilnai issivyste liezuvelio raumenys. Dukrytei nuo 4 men. nezmoniskai daug pradejo begti seiles verysad.gif Pamanem, kad reikia laukti dantuku. O tai jau tesiasi 2 men., o ju kaip ner taip ner.Seilinukai keiciami po kelis per valanda, ir dar be to ji netaria priebalsiu, t.y. neguguoja. Sneka savo balsem smile.gif ir aisku taip dainuoja, o daugiau ispest nieko neiseina. Pradejom lankyti logopeda. Gal kas yra susidure su tuom? Tiesa, mes is KLP ir gal zinot koki gera logopeda?Aciu
Atsakyti
QUOTE(alina.p @ 2008 11 10, 17:46)
Sveikos mamytes, ir mes jau jungiames prie jusu. Dukryte sveria 7100gr, ugis-67cm. Pasiekimai nera didelis, bet labai stengiasi.Tinginiuke kol kas nesivartelioja, tik ant sonu puikiai sugeba. Sedeti labai patinka, bet kiol kas stabiliai sedi tik atremta, o stoveti i rankas isikibus yra jai super ir bando delioti zingsniukus.Del tokiu nedideliu pasiekimu siuo metu ji yra kankinama masazuotojos mirksiukas.gif  Bet siaip mamyciu norejau paklausti gal kas yra susidure su vaikuciu problema, kai nera pilnai issivyste liezuvelio raumenys. Dukrytei nuo 4 men. nezmoniskai daug pradejo begti seiles verysad.gif Pamanem, kad reikia laukti dantuku. O tai jau tesiasi 2 men., o ju kaip ner taip ner.Seilinukai keiciami po kelis per valanda, ir dar  be to ji netaria  priebalsiu, t.y. neguguoja. Sneka savo balsem smile.gif ir aisku taip dainuoja, o daugiau ispest nieko neiseina. Pradejom lankyti logopeda. Gal kas yra susidure su tuom? Tiesa, mes is KLP ir gal zinot koki gera logopeda?Aciu

Mano sunui dabar 4 metai, pas mus su juo buvo ta pati problema su seilem unsure.gif Seiles begdavo nerealiai, galvodavom, kad cia del dantuku dygimo, bet jos ar dygdavo dantys ar ne, vis tiek bego... unsure.gif Bet nepergyvenk mamyte, viskas bus gerai, vat pas mus vyras jau uzauges ir viskas tvarkoj, gal kiek veliau pradejo kalbeti, bet viskas susitvarke, vienoii anksciau pradeda kalbeti kiti veliau Kaip paaugs darykit liezuviuko pratimukus... rolleyes.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laural @ 2008 11 11, 00:02)
Mano sunui dabar 4 metai, pas mus su juo buvo ta pati problema su seilem  unsure.gif  Seiles begdavo nerealiai, galvodavom, kad cia del dantuku dygimo, bet jos ar dygdavo dantys ar ne, vis tiek bego...  unsure.gif  Bet nepergyvenk mamyte, viskas bus gerai, vat pas mus vyras jau uzauges ir viskas tvarkoj, gal kiek veliau pradejo kalbeti, bet viskas susitvarke, vienoii anksciau pradeda kalbeti kiti veliau  Kaip paaugs darykit liezuviuko pratimukus...  rolleyes.gif  Sekmes  4u.gif


Aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
mano sunui 6men ir16 dienu,sveriam manau kad nedaug 7kg su puse.maitinu dar savo krutine ir valgome papildoma maisteli,lenda penktas dantukas.duodu valgyti tai kas man atrodo ira gerai.labai megsta kosites.man tiap atrodo kad nereikia vaikuti auginti pagal knyga ax.gif
Papildyta:
asd noreciau paklausti dar mamyciu del viduriuku uzkietejima.nekakoja 3-4 dienas nelabai zinau ka daryti. g.gif gal patarsite rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vygita @ 2008 11 11, 14:53)
mano sunui 6men ir16 dienu,sveriam manau kad nedaug 7kg su puse.maitinu dar savo krutine ir valgome papildoma maisteli,lenda penktas dantukas.duodu valgyti tai kas man atrodo ira gerai.labai megsta kosites.man tiap atrodo kad nereikia vaikuti auginti pagal knyga ax.gif
Papildyta:
asd noreciau paklausti dar mamyciu del viduriuku uzkietejima.nekakoja 3-4 dienas nelabai zinau ka daryti. g.gif gal patarsite rolleyes.gif


Sveika mamyte,

mano dukra, kol ja maitinau krutine nekakodavo po 6-7 dienas. Pirma karta , kai toks tarpas gavosi, issigandau, bet daktare pasake, kad tai normalu, nes mamos pienas gerai susivirskina ir leliukas gali nekakoti iki 10 d. Be to, dar kazkur literaturoje ir taip radau parasyta.Svarbiausia, kad lelius yra ramus, gerai valgo ir viskas yra ok. O tas nekakojimas prasidejo gal nuo 2 men. , ir tesessi iki pradejau primaitinti. Jei leliukas yra ramus, gerai miega, na tai nemanau, kad cia gali buti kazkas smile.gif Sekmes jums
Atsakyti
Mano sūnelis už 2 dienų irgi pirmąjį pusmetį švęs smile.gif Su valgymu ir miegojimu problemų nėra, na gal dieną galėtų ilgiau miegoti, bet svarbiausia, kad duoda visiems ilsėtis visą naktį. Sėdėdamas vis dar virsta į šonus, nors kiekvieną kartą vis ilgiau išsilaiko. Prilaikomas stovi gana tvirtai. Įdomu, ar tai turi įtakos vaikščiojimo pradžiai? Ar jeigu pradėjo stovėti anksti, tai ir vaikščioti anksčiau turėtų? Bet va dar nesivarto pats nors tu ką. Tiesiog neatrodo, kad jam tai būtų įdomu. Jeigu kojytę perkeliu, tai apsiverčia ant pilvuko. Nors taip ramiau - nenuriedės paliktas vienas smile.gif
Atsakyti
Mano maziukui 6 menesiai ir 3 savaites. Ka jis moka: vartosi ant pilvo, o ant nugaros kartais pamirsta, kad irgi moka apsiversti. Prisitraukia uz rankyciu ir neblogai issedi, bet po kiek laiko vis tiek nulinksta i prieki ir nugriuna ant pilvuko smile.gif Bando kelti uzpakali ir sliauzti, bet iseina tik atgal, uztat sukinetis ant pilvo i visas puses jam puikiai gaunas. Uztat visai nemoka remtis kojytem verysad.gif Kai laikome uz pazastu ir bandome remti i grindis, kad pajaustu pagrinda, tai jis kazkaip tai sulinksta per puse arba kojytes sulenkia ir atsiseda. Tai i joki atsistojima ar stovejima net nepanasu g.gif Turim 2 dantukus, pirmasis isdygo 4 men. ir 3 sav. Valgom kosytes, vaisiu tyreles ir darzovienes su mesa jau pradejom ragauti. Sakom ba ba ba, va va va, da da da. Labai prastai miega naktimis, vis virkcioja, kartais tenka keltis po 10-20 kartu paduoti soskyte arba siaip nuraminti. Taciau kartais nustebina ir ismiega isvis be prabudimu thumbup.gif Naktim atpratinau valgyti nuo 5 men. Labai megsta muzika, kai mama dainuoja smile.gif, pesti mamos plaukus (auskaru kazkaip tai dar nepastebi), ir kai uzdengiam ji skudureliu ir atidengiam smile.gif Stai toks mano mazylis Dominykas wub.gif
Atsakyti
Na, jau man buvo baisu, kad mano varliuke dar nesivarto, bet ziuriu, dar daug vaikuciu cia nesivarto. Maniske apsivercia ant soniuku, ir pora kartu yra pavykes pilnas apsivertimas, dazniausiai kai masazuoju, tada verciasi pati. O siaip nerodo didelio noro vartytis.
Sedeti irgi dar reikia prilaikyti, nes kitaip nugriuna i sonelius ar prieki.
Kojytemis remiasi labai tvirtai, tik pastatyk.
Sliauzioti ne is tolo, kelia tik uzpakaliuka, bet rankose nera jegu. Ant pilvo is viso nepatinka guleti, nors tu ka, tai nezinau, kaip sliauzioti ismoks jei neguli ant pilvo.
Uz tai zviegauti megsta, kad net baisu!

Beje, mamytes, kazkur skaiciau, kad tie vaikuciai, kurie leciau fizinius pasiekimus daro daznai greiciau isvysto kalbos sugebejimus - reiskia jie daugiau demesio skiria tiesiog kitkam. Taigi, neliudekite, jei maziai nesivarto ar nesedi, ar nesliauzioja. . . smile.gif
Atsakyti
Sveikutes pagaliau radau laiko parasyti smile.gif mes sveriame 9.400 gr.priaugome tik 200 gr. ugis 68 cm biggrin.gif mokame vartytis ant pilvelio ir nuo pilvelio ant nugarytes,valgom darzoves ir versienos su vistiena tyreles nakti dar keliames 2 kartus valgyt,daug ciauskam,megstam maudytis tik jau vonelej nepaguldysi turi sedeti doh.gif tiesiam rankytes kai nori kad butu paiimamas ant rankyciu,kai tevelis grysta is darbo neatstoja nuo jo rekia kad nesiotu nes buna issiilges mirksiukas.gif laksto su vaikstyne tai sugebejo jau 2 puodelius ne vietoj padetus sudauzyti blush2.gif kai nori valgyti lekia i virtuve rekdamas am am lotuliukas.gif ir turime jau 2 dantukus ax.gif tai toks tas musu angelelis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vygita @ 2008 11 11, 13:53)
mano sunui 6men ir16 dienu,sveriam manau kad nedaug 7kg su puse.maitinu dar savo krutine ir valgome papildoma maisteli,lenda penktas dantukas.duodu valgyti tai kas man atrodo ira gerai.labai megsta kosites.man tiap atrodo kad nereikia vaikuti auginti pagal knyga ax.gif
Papildyta:
asd noreciau paklausti dar mamyciu del viduriuku uzkietejima.nekakoja 3-4 dienas nelabai zinau ka daryti. g.gif gal patarsite rolleyes.gif

gali buti kad vaikai ilgai nekakoja bet jai stena ir neistena tada tikrai uzkieteje.pamegink duot slyvu tyreles arba Aptamil Comfort jie atlaisvina viduriukus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norkuniene: 13 lapkričio 2008 - 09:11
QUOTE(yolitux @ 2008 11 07, 00:05)
Manoji dar ir arbatos priedo po 150ml per nakti isgeria - viska bandau, bet kol nepavalgo, tol neuzmiega - prabunda ir sok maratonus tu su ja.... schmoll.gif  anksciau tikrai ismiegodavo - cia tik pries koki gera pora savaiciu isitaise taip daznai valgyt, gal jau reiktu milumil3 misinuka nusipirkt, kuris nuo 8 menesiu skirtas - gal bus sotesnis  g.gif  verysad.gif

na mes ir kelemes 3 kart valgyt per nakti bet 2 maitinima padaviau arbateles,zurzuliavo bet pienelio negavo,i ryta daviau nedaug pienuko ir sianakt pastebejau jog jau maziau suvalgo ir kelesi tik 2 kart bet beda ta kad musu rezimas nakties labai kinta sianakt gali nesikelt isvis o ryt jau kokius 4 kart ir pan g.gif o mes valgom Hipp1 ir mano manymu 1 sotesnis uz 2 nes pirmam daugiau riebalu nei 2,ar as klystu?
Atsakyti