Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

Na mes irgi nenuoramos wink.gif Va tik priseduo prie PC is karto ir jam reik pas mane ne pro kur vienas nebuna sad.gif

Ausra o koki jogurta duodi pirktini ar pati darisi? ) Nes manau gal ir man jau reiktu ivesti ka nors nauja? g.gif g.gif g.gif gal labiau valgys nes tas pats maistas jau taip igriso isivazduoju, gal geriau prades valgyti? g.gif g.gif g.gif g.gif

Gerai mamytes saldziu sapnu jums ir ramios nakteles wink.gif
Atsakyti
o mes valgom tuos maziukus DANONKI jogurtukus. rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif mmmmmmmm gardumelis, o as mamytes nuo savo leliuko dar nesu buvus taip normaliai pavargus blush2.gif ax.gif 4u.gif jis mes kaip sakom yra 3 in 1 thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif grazus, sveikas ir ramus 4u.gif jis man vienas mok zaist , zaidzia su pirstukais, zaisliukais, miega gerai, zinoma buna tokiu dienu kai manes nepaleidzia smile.gif reikia jam sneket mat jam labai patinka ziuret i lupas kaip jos juda ir juoktis 4u.gif zaist dukt su juo, bet as sakau visad su antru vaiku as atsiimsiu dvigubai doh.gif ax.gif labanaktukas
Atsakyti
Del menulio, tai teisybe. Siandien sunus puse nakties baladojosi, tai jis bijo, tai kambary pas ji kazkas juda doh.gif , prisapnavo kazka. Tai galu gale mb nuciuoze miegot i vaiko kambari, o mes trise miegojom. Mazoji bunda ir jam tada reikia.... doh.gif doh.gif Linksmaa naktele buvo. Kavos reik sloika trilitrini darytis verysad.gif
Papildyta:
Danonki jogurtukus drauge duodavo mazajai ir miau varskyte, sake ten maziausiai zarazos prikista.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leila02: 13 sausio 2009 - 08:05
labas rytas mamukai ir ju vaikiukai smile.gif kaip miegojot?mes tai labai prastai kelemes verkem muistemes sunki naktele buvo doh.gif doh.gif doh.gif matyt laikas kitiems dantukams pasirodit g.gif nu o jau grazumas vaiku wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif musu temele eina i pabaiga nieko pries jau as pabandiciau sukurti?
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 01 13, 05:29)
labas rytas mamukai  ir ju vaikiukai  smile.gif kaip miegojot?mes tai labai prastai kelemes verkem muistemes sunki naktele buvo doh.gif  doh.gif  doh.gif matyt laikas kitiems dantukams pasirodit g.gif nu o jau grazumas vaiku  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif musu temele eina i pabaiga nieko pries jau as pabandiciau sukurti?



aisku, bandyk 4u.gif , reikia gi pletkint kazkur biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas mamulkos gathering.gif ,kas cia daros doh.gif ir vel tas menulis,mes irgi siandien prastai miegojom g.gif ,as jau trilitreka patvarkiau dinmitines kofes blink.gif ,akai dabar ant kaktos,robertuk as nieko pries,o kaip kitos mamytes nezinau 4u.gif
Papildyta:
pries uzmiegant jus mamkos niuniuojat vaikiukam,as tai syryt pavarotis buvau thumbup.gif ,tai seip netaip uzmigo doh.gif
Atsakyti
kartais niuniuoju, kai sunaus namie nera biggrin.gif , nes tas irgi pradeda, o kada tokis dainavimas gaunasi, kad visi miegai isgaruoja lotuliukas.gif , kodel mano vaikas rusiskai sneka? g.gif da, da, da visa ryta lotuliukas.gif
Atsakyti
dziaukis sutinka su viskuom lotuliukas.gif
Papildyta:
mano tai kaip vyras ir pasikeikia anda,***,mmmka,kui nu tai cia grazu blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 13, 06:11)
dziaukis sutinka su viskuom lotuliukas.gif
Papildyta:
mano tai kaip vyras ir pasikeikia anda,***,mmmka,kui nu tai cia grazu blush2.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
VA NAUJA TEMELE http://www.supermama...howtopic=396009
Atsakyti
man tai thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Super thumbup.gif , beliko sita uzbaigti ir leksim i naujus namucius. biggrin.gif
Atsakyti