Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

wub.gif Stai mano dziaugsmelis wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(leila02 @ 2009 01 12, 17:31)
Nu galu gale zenta visam grazume pamaciau wub.gif  biggrin.gif

ir pasimatem ax.gif ax.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(m@muk@s @ 2009 01 12, 18:41)
wub.gif Stai mano dziaugsmelis wub.gif
user posted image

ziuriu ir tavo plaukuotas thumbup.gif fainumelis,visi tik sypsosi atrodo ir bedu kaip nebuta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 12, 18:42)
ir pasimatem ax.gif  ax.gif  ax.gif
Papildyta:

ziuriu ir tavo plaukuotas thumbup.gif  fainumelis,visi tik sypsosi atrodo ir bedu kaip nebuta 4u.gif

patinka vaikstynej? ir kiek ilgai jis ten isbuna?
Atsakyti
Cia vienintele nuotraukau, kurioje sypsosi ir pozuoja lotuliukas.gif
vaikstynej patinka but, atsispiria kojytem ir vazineja po namus ax.gif na kokias 10-15 min leidziu pabut. Kartais truputi ilgiau. Kelis kartus per diena ax.gif
O del plaukuciu, tai gime su jais. buvo kai kur nuplike, bet labai staigiai ataugo biggrin.gif reiktu ir pakirpt jau gal, bet gaila dar blush2.gif
Atsakyti
dar nekirpk gaila,veliau ir as zarinsiu nes man plaukuoti bernai schmoll.gif ,turiu omeni su kasom lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(juta25 @ 2009 01 12, 15:52)
Blind o kodel as matau?  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

Va idejau mazute kaip logotipa jei taip nematot bent tip matysit smile.gif vis siokia tokia iseitis smile.gif

vai koks sarmatlyvas tavo Mantukas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(olik @ 2009 01 12, 17:39)
tai lauksim dantų. Na o jusu vaikuciai tokie stipruoliai grazuoliai, jau sedeti bando.mano mazei toli iki sedejimo, nors labai nori, o kai tik pasodinu tai ji, griuna blush2.gif

visi dar griunam irnesakyk.gif cia tik pati pradzia mirksiukas.gif
Atsakyti
aha, gaila dar - tegul paaugina lotuliukas.gif stai atsikele maziukas, tai patiesiau antklode ant grindu ir pasodinau siaip net nesitikedama nieko, o maziukas sedejo sedejo sau vienas i nieka neatsiremes (pirmakart), apsidaire ir bam biggrin.gif toks vaizdas, kad nugriuvo tik tada, kai suprato, kad i nieka nera atsiremes lotuliukas.gif
Na lekiu koseles virt smile.gif
Atsakyti
Mazoji pradejo kaip blynas ant keptuves vartytis, nuo pilvo ant nugaros labai retai versdavosi, o siandien toks selas uzejo... Issigandau, kad kose lauk isleks lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leila02: 12 sausio 2009 - 19:58
Mano tai mazdaug savaite taip,kaip kukulis varineja po visa lova,nei pamperi pakeist nei susikalbet lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir juokas pradeda imt.Ir pastebejau,kad kai palieku ji viena sedinti tai ji baime apima unsure.gif ,kas dabar bus kodel as vienas sedziu be atramos lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
o mes kad jogurta pamegom good.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 12, 17:58)
Mano tai mazdaug savaite taip,kaip kukulis varineja po visa lova,nei pamperi pakeist nei susikalbet lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir juokas pradeda imt.Ir pastebejau,kad kai palieku ji viena sedinti tai ji baime apima unsure.gif ,kas dabar bus kodel as vienas sedziu be atramos lotuliukas.gif  thumbup.gif



Maniske viena nei gulinti, nei sedinti nebuna. Atrodo, zaidzia vaikas su zaisliuku sau, uzsiemes labai. Tik atsistoju iseit asaros ir isterija doh.gif , jau tokia mamyciuke...Gerai, kad brolis kartais auklinu padirba. lotuliukas.gif , mazoji ji tiesiog dievina wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 12, 18:08)

Papildyta:
o mes kad jogurta pamegom good.gif

koki valgot?
Atsakyti
pas mane tas pats irnesakyk.gif ,pamato sese siepalas iki ausu pradeda spiegt ir uz plauku lotuliukas.gif ,,labai vedziot ji nori ir seip duog palaikyt duog palaikyt mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(leila02 @ 2009 01 12, 21:23)
Maniske viena nei gulinti, nei sedinti nebuna. Atrodo, zaidzia vaikas su zaisliuku sau, uzsiemes labai. Tik atsistoju iseit asaros ir isterija doh.gif , jau tokia mamyciuke...Gerai, kad brolis kartais auklinu padirba.  lotuliukas.gif , mazoji ji tiesiog dievina wub.gif
Papildyta:

koki valgot?

dabar jau perku ta dideli poka jo jogurto,tai abu kai patriubina ir nelieka biggrin.gif ,jokio berimo ar putimo nera schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(leila02 @ 2009 01 12, 19:36)
Mazoji pradejo kaip blynas ant keptuves vartytis, nuo pilvo ant nugaros labai retai versdavosi, o siandien toks selas uzejo... Issigandau, kad kose lauk isleks lotuliukas.gif

selas uzejo sakai,o tu matei koks menulis uz lango ogogo doh.gif ,tai uztai taip ir varinejo,o manasis siandie kaip vijurkas visa diena tai as kaip po bulviakasio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 12, 20:08)
Mano tai mazdaug savaite taip,kaip kukulis varineja po visa lova,nei pamperi pakeist nei susikalbet lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir juokas pradeda imt.Ir pastebejau,kad kai palieku ji viena sedinti tai ji baime apima unsure.gif ,kas dabar bus kodel as vienas sedziu be atramos lotuliukas.gif  thumbup.gif
Papildyta:
o mes kad jogurta pamegom good.gif



ir mums sunku su pamperiu keitimu, nesvietoj nenustygsta visai doh.gif vos tik atverciu ant nugarytes, kad uzdet, o jis ir vel jau ant pilvelio ax.gif ir siaip nenuorama pasidare - tai jam i vaikstyne reik, tai ant ranku, tai ant zemes, tai vel kur, o jau kad pasedet kedutej ir pazaist su zaisliukai, kol mamyte tuo tarpu valgyt padarys pvz., tai nei pro kur schmoll.gif ax.gif
o jogurtas - tikras gardumelis ax.gif nespeju sauksto is burnytes istraukt, o jau vel laukia issiziojes lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo m@muk@s: 12 sausio 2009 - 22:27
nu kadangi as po "bulvekasio" tai ir vyniojuos jau lova,dar su dukra pamokas baigem daryt doh.gif velai,labanakt ir ramios nakteles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 12, 21:25)
nu kadangi as po "bulvekasio" tai ir vyniojuos jau lova,dar su dukra pamokas baigem daryt doh.gif  velai,labanakt ir ramios nakteles 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Saulziu sapnuku! ax.gif 4u.gif
Atsakyti