Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

nu va ne as viena tokia,nors ir ne blondine wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 12, 06:06)
nu va ne as viena tokia,nors ir ne blondine wacko.gif



Likimo drauges lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leila02 @ 2009 01 12, 09:05)
labukas 4u.gif  su mielu noru ideciau, bet man blondinei dar paskaitinet reikia, kaip tas daiktas darosi lotuliukas.gif

tai tu paskaitysi y kvit,o man,zinau kaip bet negaliu doh.gif doh.gif
Atsakyti
O as kol paskaitysiu, vaikas i mokykla eit prades lotuliukas.gif
Atsakyti
nu tai ir nededam lotuliukas.gif drinks_cheers.gif ,kad mums kak pieskom da kitaja
Atsakyti
nueikit i toki puslapi http://www.radikal.ru/ ten bus browse migtukas pamykit ir susiraskit foto tada pamikit zagzuti ir kai uzikraus nukopunkit 2nr ir ikelkit i supermamos zinute smile.gif gal aisku jai neaisku kas klauskit mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 12, 10:04)
nu grazuolis tavo zirniukas ir plauku kupeta gera lotuliukas.gif ,tai jus cia jau sedit ar del foto taip gavosi

sedi patc tik ne po ilgai po biski pasedi ir tada i soniuka griuna lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
Vo, pasirodo man, senai tarkai ir da kitaja peskom nueit imanoma lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leila02 @ 2009 01 12, 10:32)
user posted image
Papildyta:
Vo, pasirodo man, senai tarkai ir da kitaja peskom nueit imanoma lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kokia grazute wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif o jus jau katutes ploti mokat???
Atsakyti
Ne, dar nemokam. Mes tik mustis mokam biggrin.gif
Atsakyti
leila kodel as tavo mergaites nematau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 12, 06:49)
leila kodel as tavo mergaites nematau verysad.gif



nezinau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(leila02 @ 2009 01 12, 09:32)
user posted image
Papildyta:
Vo, pasirodo man, senai tarkai ir da kitaja peskom nueit imanoma lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu ir kokia gi tu cia sena lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti