Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(m@muk@s @ 2009 01 11, 09:59)
Na pagyvensim - pamatysim ir jums papasakosim ax.gif  4u.gif
Papildyta:
tai vat, pazystu viena panicka, kuri augina 5 men vyresni sunu. taigi jos mazylis jau nuo puses metu yra maitinamas cepelinais doh.gif  ir kiek dziaugsmo visai seimai, kad per karta visa cepelina pakramtyta suvalgydavo..



blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(m@muk@s @ 2009 01 11, 12:59)
Na pagyvensim - pamatysim ir jums papasakosim ax.gif  4u.gif
Papildyta:
Na apie pakramtyta maista ir as galiu truputi papasakot smile.gif  nors iki tol maniau, kad siaip laikais jau taip nebedaroma... g.gif  tai vat, pazystu viena panicka, kuri augina 5 men vyresni sunu. taigi jos mazylis jau nuo puses metu yra maitinamas cepelinais doh.gif  ir kiek dziaugsmo visai seimai, kad per karta visa cepelina pakramtyta suvalgydavo.. tuomet namo angeleliui vos menuo buvo, tai dar neatrode taip blogai, bet dabar, kai pagalvoju, kad yra taip maitinanciu vaikucius... unsure.gif siaubas doh.gif  na cia tik mano nuomone 4u.gif

o boze doh.gif stupid.gif
Atsakyti
einu dukrai karbonadu kept lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leila02 @ 2009 01 11, 15:05)
einu dukrai karbonadu kept lotuliukas.gif

as tikka bulviniu blynu prikepiau clap.gif lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 11, 12:26)
as tikka bulviniu blynu prikepiau clap.gif  lens.gif



sotu vaikai - laimingi vaikai lotuliukas.gif essen.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif senai prisedus buvau nes mb savaitgali ir vaikui skiriu smile.gif ziuriu mamyciu padaugejo labai smagu clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif mazius jau rapoti biski moka tai kiek man dziaugsmo kai jis uzpakaliuka kelia ir kojytemis atsispiria taip grazu ziureti wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(leila02 @ 2009 01 11, 15:36)
sotu vaikai - laimingi vaikai lotuliukas.gif  essen.gif

tongue.gif tongue.gif tongue.gif:super thumbup.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(robertukas @ 2009 01 11, 15:37)
sveikutes smile.gif senai prisedus buvau nes mb savaitgali ir vaikui skiriu smile.gif ziuriu mamyciu padaugejo labai smagu  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif mazius jau rapoti biski moka tai kiek man dziaugsmo kai jis uzpakaliuka kelia ir kojytemis atsispiria taip grazu ziureti wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

greitukas jis pas tave,nu saunuolis wub.gif 4u.gif
Atsakyti
O as va irgi bulviniu iskepiau, tik gaila, miega kaip tik... nieko nebus - reiks palikt ir mazajam lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
noriu jums papeizet toki dalyka,skaiciau sm,kad mamos kuriu vaikuciai nemegsta darzovieniu deda buroka ir sako valgo laaaaaaaaaaaaabai skaniai,ka jus y tai pasakysit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 11, 14:55)
noriu jums papeizet toki dalyka,skaiciau sm,kad mamos kuriu vaikuciai nemegsta darzovieniu deda buroka ir sako valgo laaaaaaaaaaaaabai skaniai,ka jus y tai pasakysit g.gif



Teko girdet toki dalyka, bet as nededu. Nes maniske kapoja darzovienes pasicepsedama
Atsakyti
jau ir mums apetitas pagerejo smile.gif gal netaip danciukus maudzia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 11, 16:33)
jau ir mums apetitas pagerejo smile.gif gal netaip danciukus maudzia bigsmile.gif



Kur ten nepageres, bulviniu blynu gavus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti