Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

Labas rytas 4u.gif , mano princese nusprende, kad mama irgi zmogus, kad mamai prie sekmadienio poilsio reiketu. Ir miegojo net iki puses sesiu lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(leila02 @ 2009 01 11, 07:25)
Labas rytas 4u.gif , mano princese nusprende, kad mama irgi zmogus, kad mamai prie sekmadienio poilsio reiketu. Ir miegojo net iki puses sesiu lotuliukas.gif .

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif laba,na mes kaip visada po maudyniu schmoll.gif ,bet sekmadienio proga istempem iki puse 9 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 11, 05:51)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif laba,na mes kaip visada po maudyniu  schmoll.gif ,bet sekmadienio proga istempem iki puse 9 thumbup.gif


Kokie jus dideli miegaliai lotuliukas.gif
Atsakyti
buvo geras laikas pries 2sav. kai keldavosi tarp 8-30 ir9-30,tik tiek kad reikedavo man dukra y mokykla isleist tai man nemotais miegojimas iki 9-30,dabar kai dantukai erzina tai dazniausiai iki 6-30 arba 7-30,nu bet vistiek ne penkta sesta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 11, 06:38)
buvo geras laikas pries 2sav. kai keldavosi tarp 8-30 ir9-30,tik tiek kad reikedavo man dukra y mokykla isleist tai man nemotais miegojimas iki 9-30,dabar kai dantukai erzina tai dazniausiai iki 6-30 arba 7-30,nu bet vistiek ne penkta sesta thumbup.gif




O pas mus buvo '"nuostabus"" laikas, kai miegot eidavo 19 00, o keldavosi ketvirta doh.gif, mamyte sventoji! Tada sesta miegot, o man puse septyniu keltis sunu i mokykla isleist doh.gif , geri laikai buvo.... lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif g.gif ,jo tarpas didelis tarp vaiku turi daug+,bet ir _
Papildyta:
uz ka taip supykai mimuliuke,cia turejai omeni kepta vista kur mama duoda pakramtyta vaikui g.gif g.gif g.gif ,taaaaaaaaip cia nepakartojam lotuliukas.gif
Atsakyti
na ziuresim, kaip bus su tais dantukais... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(m@muk@s @ 2009 01 11, 10:51)
na ziuresim, kaip bus su tais dantukais... 4u.gif

ka turejai omeni m@muk@s?
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 11, 09:54)
ka turejai omeni m@muk@s?


na tik ta, kad neaisku, kada pasirodys perliukai 4u.gif o pas pus dar gal ir iltiniai pirmi pasirodys ax.gif visai, kaip vampyriukams blush2.gif
Atsakyti
bet vis kitaip nei pas kitus thumbup.gif iltinukai gal bus thumbup.gif ,tai va kad su tais dantukais neaisku,mano pazystamos berniukui patine smarkiai buvo 4men(jam dabar uz keliu dienu 6),poto tinimas dingo kazkur,ir cia pries kelias dienas aliarmas skambina ji man ka daryt vaikui beveik 40,reziume ant kitos dienos du iskart pasirode. thumbup.gif tai va lyg ir prapuole buvo o se tau du perliukai doh.gif
Atsakyti
_

uz ka taip supykai mimuliuke,cia turejai omeni kepta vista kur mama duoda pakramtyta vaikui g.gif g.gif g.gif ,taaaaaaaaip cia nepakartojam lotuliukas.gif
[/quote]
as nesupikau, tik norejau pritarti nuomonei kad minimaliai visos mamytes turi bent buti apsiskaiciusios niu ir kad keptu vistu ir visa ko dar musu leliukai spes paragauti nereikia skubeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 11, 10:08)
bet vis kitaip nei pas kitus thumbup.gif iltinukai gal bus thumbup.gif ,tai va kad su tais dantukais neaisku,mano pazystamos berniukui patine smarkiai buvo 4men(jam dabar uz keliu dienu 6),poto tinimas dingo kazkur,ir cia pries kelias dienas aliarmas skambina ji man ka daryt vaikui beveik 40,reziume ant kitos dienos du iskart pasirode. thumbup.gif tai va lyg ir prapuole buvo o se tau du perliukai doh.gif


Na pagyvensim - pamatysim ir jums papasakosim ax.gif 4u.gif
Papildyta:
Na apie pakramtyta maista ir as galiu truputi papasakot smile.gif nors iki tol maniau, kad siaip laikais jau taip nebedaroma... g.gif tai vat, pazystu viena panicka, kuri augina 5 men vyresni sunu. taigi jos mazylis jau nuo puses metu yra maitinamas cepelinais doh.gif ir kiek dziaugsmo visai seimai, kad per karta visa cepelina pakramtyta suvalgydavo.. tuomet namo angeleliui vos menuo buvo, tai dar neatrode taip blogai, bet dabar, kai pagalvoju, kad yra taip maitinanciu vaikucius... unsure.gif siaubas doh.gif na cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti