Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(witalyli @ 2009 01 09, 15:34)
mano mažylis ir tik MP minta o košės nei per kur neįduosi nei babano nei obuolio  schmoll.gif  nežinau ką reiks daryti ..o taip norėtūsi nakčiai sočiai pamaitink kad bent iki paryčių išmiegotų, o tai keliasi vos ne kas valandą  doh.gif

pabandyk duoti hipp geros nakties ten su sausainiukais yra bananais mes tai rekarciais ja valgom tai ismiegam 7 -6val be nubudimo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(det @ 2009 01 09, 15:26)
ne, nieko neragaujam,net arbatu, meniu tik vienas MP smile.gif

Papildyta:
O kokio ilgio jusu tarpai?
Mes valgom kas 3 valandas, dabar kartais net ir kas 4 buna. Dar norejau paklausti kaip jums svoris auga, nes mes kas menesi kilogramu pasunkejam. Finale iki pusmecio panasu, kad savo svori nuo gimimo beveik patrigubinsim g.gif

pirmus 2men ar 3 po kg priaugdavom dabar po 400-500g smile.gif o koks jusu dabar svoris ir ugis?
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 01 09, 06:35)
ziuriu cia kaikurios mamytes dar tik pradejo nesenai damaitinti mes tai jau senokai viska valgom o mesa tai nuo 4men ir 2sav kaskur nes pas mus gelezies maza todel anksti ir pradejom smile.gif


Mes nuo 3 men ragavom po biski darzoves ir banana blush2.gif Daug kas sako, kad anksti labai, taciau nuo pat pirmo saukstelio pamego viska, ka daviau ir kol kas neturim problemu su apetitu, tik misinuka tai prastokai valgo (ryte ~100-150, vakare pries miega ~150 ir nakti 150-180, o toliau tik koseles visokia valgom)..o mesyte nuo 5men ir 2 sav, kadangi tada padare tyrimukus, kurie parode, kad gelezies mazoka.. g.gif
Atsakyti


pirmus 2men ar 3 po kg priaugdavom dabar po 400-500g smile.gif o koks jusu dabar svoris ir ugis?
[/quote]

Lygiai 5 men. sverem 8,1 kg, ugis 68 cm. Nemaza pas mane lelka ax.gif , nors gime visu menesiu anksciau ir svere 3,3 kg.
Atsakyti
QUOTE(det @ 2009 01 09, 14:26)
ne, nieko neragaujam,net arbatu, meniu tik vienas MP smile.gif

Papildyta:
O kokio ilgio jusu tarpai?
Mes valgom kas 3 valandas, dabar kartais net ir kas 4 buna. Dar norejau paklausti kaip jums svoris auga, nes mes kas menesi kilogramu pasunkejam. Finale iki pusmecio panasu, kad savo svori nuo gimimo beveik patrigubinsim g.gif

buna ivairiai ir 3 val ir iki 4 val isbunam,bet paskutiniu metu ziauriai piktas jau pradejau viska nurasinet dantukam kuriu dar neturim verysad.gif ,o priaugam jau 3 menuo kaip po 400gr ir ne gramo dugiau schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
buvau vasara susipazinus su mama viena kurios mergytei buvo tada 8men,tai ji labai pergyveno,kad daugiau nieko neima tik mp ir ant mergaites labai matesi,kad jei truksy=ta tvirtesnio maisto,bet kad tas mp tooooooks skanus jai doh.gif ,dabar net nezinau kaip jiems sekasi seniai nematau
Papildyta:
netaikau nei vienai mamai kuri pati maitina 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif as uz thumbup.gif
Atsakyti
mamukai,mazylis valge kose su morkyte thumbup.gif ,va o vakar bandziau duot viena bulvyte,tai ne is tolo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 09, 12:32)
o kokius tarpus daro leliai tarp maitinimu,turiu omeni kas misiniasis maitina,nes kas mp tai jau daznai tenka nemniot,neskaitant uzkandziavimu 4u.gif  4u.gif  4u.gif



Mano lelius tarp maitinimu daro 3-4 val pertraukas. Jei negauna tarpe nieko, tai 3 val tik istempia, o jei gauna vaisiu, tai kartais ir 4 val istveria nevalges, taciau taip tik koki karta per diena buna lotuliukas.gif o koses suvalgo 170-200ml per maitinima ir dar maza jam lotuliukas.gif o nakciai jau kai uzmieg, ta sekanti karta valgyt keliasi po 5-9val, tai retkarciais ir issimiegot pavyksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistew @ 2009 01 09, 16:50)
mamukai,mazylis valge kose su morkyte thumbup.gif ,va o vakar bandziau duot viena bulvyte,tai ne is tolo doh.gif



mano mazylis tai valgo ir viena bulvyte, visai patinka jam. Turbut todel, kad bulviu kosele su pienuku darau ir vos vos sviestuko idedu smile.gif bandziau vakar duoti avizu koseles virtos ant vandens ir be jokiu priedu - irgi valge puikiausiai ax.gif nesuprantu, kuo neskaniau duodu, tuo jam thumbup.gif keistai cia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(det @ 2009 01 09, 12:15)
Matau, kad dauguma vaikuciu jau valgo kazka papildomai. Mums gydytoja sake, kad dar nieko papildomai neduoti, gal del to, kad maitinu pati ir mazes svoris geras (gal net per geras biggrin.gif ). Sakykit mamos, o kada supratot, kad jau laikas? 4u.gif


Jei maitinat savo pienu neskubekit primaitinti.Jog matot, kad vaikas priauga svorio gerai, jauciasi gerai, tai kam tas primaitinimas blink.gif O suprasit tada kai viena diena nueisit pas pediatra ar seip bunant namie pamatysit, kad vaikas svorio nepriauga, neprisivalgo.Vat tada ir zinoit, kad laikas primaitinti 4u.gif
Papildyta:


Sveiki, norime ir mes prie Jūsų prisijungti. ax.gif
Mano maziukies pasiekimai, ne tokie jau dideli. Mokam apsivarsti nuo nugaros ant pilvo (bet tik per desini sona ax.gif )Bandom stiprinti pilvo presa ir norime atsisesti, bet pavyksta pakelti tik galva biggrin.gif , pradejome daug sipsotis ir sneketi, o ypac dainuoti megstam aa-aa-aa, nes mociute daznai dainas dainuoja. Labai megstam liesti ir ciupinetis mamytes it tevelio veidus, o As tuoj be plauku liksiu tongue.gif , nes tik nuleisti galva bandau tai iš kart griebe uz plauku.
Is ryto valgom visokias kruopu kosytes (apie 170-180 ml) balintas karves pienu ir idedant cukraus truputuka, nes kitaip nevalgo. Pietums valgom darzovių tyrelias. (apie 170-180 ml). Be to geriam vaisiu sultis ir valgom vaisiu tyriales. O kitus kartus misinuka. Nakti vis dar keliames, dabar vis dazniau, gal dantys dygsta g.gif
O antra Nauju Metu iena susirgom bronchitu verysad.gif , bet jau sveikstam, liko tik sluoga isgydyti.
Tai va papasakojau apie musu pasiekimus
Atsakyti
na sveika prisijungus 4u.gif ir linkime pasveikti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif registruojuosi smile.gif tikiuos priimsit mane su mano suneliu i jusu gretas 4u.gif
Papildyta:
[quote=olik,2009 01 09, 22:39]
Jei maitinat savo pienu neskubekit primaitinti.Jog matot, kad vaikas priauga svorio gerai, jauciasi gerai, tai kam tas primaitinimas blink.gif O suprasit tada kai viena diena nueisit pas pediatra ar seip bunant namie pamatysit, kad vaikas svorio nepriauga, neprisivalgo.Vat tada ir zinoit, kad laikas primaitinti 4u.gif
man ta pati daktare buvo sakiusi neprimaitineti vaiko galima iki sesiu menesiu kol jis nepraso, tad as jos klausiau o kaip is turi prasyti g.gif ax.gif tad sake kol jusu kasniu neskaiciuoja ar nesizioja pats kai jus valgit tada ir neduokit mirksiukas.gif niu taip ir dariau, o 5 su puse menesiu mes jau pradejom valgyt rimciau rolleyes.gif tad ryte pavalgom pienuko(misinuko), pietums darzoviu kose su:eriena, triusiena, vistiena, vakare ryziu kosytes, kukuruzu ir nakciai vel pienuko 4u.gif niu i tarpelius tarp maitinimu gauna ir desertuku visokiu, sulciu ir arbatikiu wub.gif naktim jau nuo pusantro menesio nesikeliame ir nieko negeriame, nevalgome( pfu, pfu, pfu kad tik neprisisnekeciau) doh.gif thumbup.gif o iki 5,su puse menesio nors valgem vien tik misinuka svoris augo labai gerai- norma-. tad jau mes 6 menesiuku sveriame 9 kg mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms mamulems 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,na jau noriu ir as su jumis psidziaugti ax.gif .Vakar atradau priezasti visu zirzejimu mano maziaus-mums greit dantukas lys rolleyes.gif tongue.gif rolleyes.gif .Aacu dieviu dabar zinosiu del ko nera apetito ir toooooooks piktas :labai_piktas.: .
Papildyta:
[quote=mimuliuke,2009 01 09, 23:41]
sveikutes 4u.gif registruojuosi smile.gif tikiuos priimsit mane su mano suneliu i jusu gretas 4u.gif
Papildyta:
[quote=olik,2009 01 09, 22:39]
Jei maitinat savo pienu neskubekit primaitinti.Jog matot, kad vaikas priauga svorio gerai, jauciasi gerai, tai kam tas primaitinimas blink.gif O suprasit tada kai viena diena nueisit pas pediatra ar seip bunant namie pamatysit, kad vaikas svorio nepriauga, neprisivalgo.Vat tada ir zinoit, kad laikas primaitinti 4u.gif
man ta pati daktare buvo sakiusi neprimaitineti vaiko galima iki sesiu menesiu kol jis nepraso, tad as jos klausiau o kaip is turi prasyti g.gif ax.gif tad sake kol jusu kasniu neskaiciuoja ar nesizioja pats kai jus valgit tada ir neduokit mirksiukas.gif niu taip ir dariau, o 5 su puse menesiu mes jau pradejom valgyt rimciau rolleyes.gif tad ryte pavalgom pienuko(misinuko), pietums darzoviu kose su:eriena, triusiena, vistiena, vakare ryziu kosytes, kukuruzu ir nakciai vel pienuko 4u.gif niu i tarpelius tarp maitinimu gauna ir desertuku visokiu, sulciu ir arbatikiu wub.gif naktim jau nuo pusantro menesio nesikeliame ir nieko negeriame, nevalgome( pfu, pfu, pfu kad tik neprisisnekeciau) doh.gif thumbup.gif o iki 5,su puse menesio nors valgem vien tik misinuka svoris augo labai gerai- norma-. tad jau mes 6 menesiuku sveriame 9 kg mirksiukas.gif
[/quote]
MIMULIUKE o tavo mazius neblogai sveria thumbup.gif ,mes tik 7.500 ax.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,labai jau retai isijungiu as intera nes mano karalaite nei 5 min viena nepabuna...vis saukia ej ej. tongue.gif
as nelabai klausau daktaru ka jie sako del primaitinimo,juk jie lygina su standartais,o visi leliukai yra skirtingi ir savotiski..mano maze megsta viska isskyrus jautiena,jokiam pavidale neikisi,o vat vista tai jau labai patinka ir virta ir kepta.mes aplamai jau labai daug ka ragavom,bet tik ragavom..
misinuko nebemegstam visiskai,l.sunkiai valgom ji,tenka dainuoti kad tik pavalgytu,ji apskritai daug jo nevalgo ir niekad nevalge,max 140ml per karta,ir 4,5 k.per para...bet koses megstam labai,valgem manu ant misinuko virta(nes avt vandens neskanu) blush2.gif bet daktarai uzdraude,visvien karta per diena,l.nedaug bet isverdu...o vaisiu tyreles tai skanuminas,ir obuoli pertrinta visa sykiu suvalgo.
zodziu valgom ivairiai,svoris manyciau auga gerai(500 gr per men)ir ugis po 2,2,5 cm.dabar musu ugis 70 cm ir sveriam 7,500. mirksiukas.gif
beje mano mazoji nera labai prisirususi prie manes nors as visada bunu salia,kartais net abejoju ar ji supranta kad as jos mama,labai del to pergyvenu... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jelenar: 10 sausio 2009 - 11:15