Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 09, 10:15)
nu kaip fainai,kad taip valgo thumbup.gif kaip mano pazystama sako( jos vaikas 2 sav jaunesnis uz mano),sako as plika buvau iki 3 metu tai pazindavo tik is sukneles kad mergica,tai ir jo lelius be plaukuciu,bet sakau gi vistiek uzaugs o tuo labiau kad bernas daug ir nereikia biggrin.gif
Papildyta:
tai ir tuos 3 susuki ant bigudu ir atrodai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Aha, grazuole nesvietna lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 09, 10:07)
supratau,atsiprasau nedaziurejau ax.gif  ax.gif va gerai,kad uzsiminei apie vaikstyne ar mielai buna su ja?

ryte pabudes geros nuotaikos tai gali ir 20-30min isbuti bet tiek nelaikau smile.gif o diena po kokias 10-15min isbuna ir rekti pradeda doh.gif doh.gif dar nelabai supreanta kad gali kojytemis eit kartais kai pavyksta ateina iki manes ar iki norimo daikto tada labai dziaugesi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tai va ir as galvoju gal reiks palengvinimui ka nors jau pirkt nes jau neberandam ka veikt lotuliukas.gif lotuliukas.gif tipo jau tu man nekisk tu zaislu blink.gif ir dabar tikka bandem ale kose valgyt tai turbut kaimynai girdejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 09, 10:49)
tai va ir as galvoju gal reiks palengvinimui ka nors jau pirkt nes jau neberandam ka veikt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tipo jau tu man nekisk tu zaislu blink.gif ir dabar tikka bandem ale kose valgyt tai turbut kaimynai girdejo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o tu savo darytas duodi ar pirktines?gal gali duoti pvz koki tu jogurta perki?pavadinimas koks nes dar nupirksiu koki ne toki blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
varau y mokescius bai mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Kuo daugiau skaitau apie kudikiu sedejima, tuo maziau suprantu g.gif . Seniau viskas aisku buvo, kai pats savarankiskai atsiseda. O forume skaiciau vienos mamytes pasakojima, kad lelyte pas daktare atsisedo. Daktare pasodino, o vaikiukas pats kazkiek laiko issedejo. Na ir daktare pasake, taigi sedi! Visai pasimeciau....
Atsakyti
na as sedejima suprantu taip kad kai pasodini vaika jis patc sedi ir negriuna smile.gif arba jau kai patc sugeba atsiseti ir sedeti smile.gif
leila02 o del ko tu pasimetei?
Atsakyti
Su drauge vakar susigincijau biggrin.gif , jinai paklause, ko mazosios i vaikstukas nesodinu, sakau, laukiu kol atsises. O nu ir prasidejo... Jinai man aiskina, kad mazoji jau sedi, nes issedi keleta minuciu, o po to griuna. O as to sedejimu nepavadinciau schmoll.gif , maze vakar matyt labai didele norejo pasirodyt, nes pasedejo gan ilgai lotuliukas.gif .
Atsakyti
sveikos 4u.gif kas del vaiksytniu tai mes jau po biski jau joje sedim,o kiek laimes mazyliui ir paeiti net moka thumbup.gif
(robertuk sveika,va ir as cia uzklydau 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(aistew @ 2009 01 09, 11:40)
sveikos 4u.gif kas del vaiksytniu tai mes jau po biski jau joje sedim,o kiek laimes mazyliui ir paeiti net moka thumbup.gif
(robertuk sveika,va ir as cia uzklydau 4u.gif )

sveika mirksiukas.gif mirksiukas.gif smagu kad ir cia renkasi daugiau mamyciu smile.gif as tai per 2temeles begioju ir cia ir pas jus su visais bendrauju lotuliukas.gif
Atsakyti
nu va jau parvariau biggrin.gif daviau ir tokiu ir tokiu bet mano ciut geriau valgo tai ir pati gaminu ax.gif o jogurtas tai man rodos bio vadinasi(nu geras primirsau) blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(leila02 @ 2009 01 09, 10:08)
Kuo daugiau skaitau apie kudikiu sedejima, tuo maziau suprantu g.gif . Seniau viskas aisku buvo, kai pats savarankiskai atsiseda. O forume skaiciau vienos mamytes pasakojima, kad lelyte pas daktare atsisedo. Daktare pasodino, o vaikiukas pats kazkiek laiko issedejo. Na ir daktare pasake, taigi sedi! Visai pasimeciau....

mano mergina tvirtai sedet isvis pradejo gal tik 7 su trupuciu,o lakste tai jau uz rankyciu paimta 6men vat ir suprask,ir bernuzeliui visai dzin tas sedejimas ir nelabai imu y galva.bandyt bando reiskias prades vistiek smile.gif o veiklos daugiausiai reikia kai stacias buna tai ir ruosiuos turbut vaikstyne pirkt g.gif
Atsakyti
Matau, kad dauguma vaikuciu jau valgo kazka papildomai. Mums gydytoja sake, kad dar nieko papildomai neduoti, gal del to, kad maitinu pati ir mazes svoris geras (gal net per geras biggrin.gif ). Sakykit mamos, o kada supratot, kad jau laikas? 4u.gif
Atsakyti