Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo


ir as stengiuosi skaityt kuo daugiau bet kartais geriau maziau skaityt nes kai prisiskaitau tai atrodo kad mazius tiek daug jau turetu moketi o dar nemoka doh.gif doh.gif doh.gif va nesenai skaiciau kad jau 6men vaikas kai paklausi kur zaisliukas pasisuka i ji atkartoja ka jam parodai pvz rankutem ploji jis atkartoja kad labas duoda ir .t.t..t.t.t. na mes to dar tikrai nemokam .vat kad ir sliauzti jau turetu moket o mes ne ir atsiversti nuo pilvo dar nemokam nors nuo nugaros ant pilvo apsiverciam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 01 06, 16:06)
ir as stengiuosi skaityt kuo daugiau bet kartais geriau maziau skaityt nes kai prisiskaitau tai atrodo kad mazius tiek daug jau turetu moketi o dar nemoka  doh.gif  doh.gif  doh.gif  va nesenai skaiciau kad jau 6men vaikas kai paklausi kur zaisliukas pasisuka i ji atkartoja ka jam parodai pvz rankutem ploji jis atkartoja kad labas duoda ir .t.t..t.t.t. na mes to dar tikrai nemokam .vat kad ir sliauzti jau turetu moket  o mes ne ir atsiversti nuo pilvo dar nemokam nors nuo nugaros ant pilvo apsiverciam smile.gif

Tiksliausiai vaiko raida gali ivertinti pediatras ir neurologe. Knygose aprasyti pasiekimai turetu buti suprantami tik kaip rekomendacinio pobudzio, nes matyt, kiekvienoje knygoje rastume vis kitokiu to paties amziaus mazyliu ivardijamu pasiekimu. Beje, mano turimos knygos apie tokius 6 men. protingus vaikus neraso smile.gif
Mano sunelis nuo nugarytes ant pilvuko vartosi nuo 3,5 men, atgal ismoko apsiversti budamas 5 men, sliauzia i visas puses irgi gana sekmingai. Taciau nei zaidimo katu katu katutes nemoka, nei labas duoda nei pan mirksiukas.gif
Atsakyti
Viskam savo laikas, nera ko skubinti ivykiu. Bet, kartais aplinkiniai gali nepilnavertiskumo kompleksa ivaryt mad.gif Jai jau puse metu ir dar nesedi? o vat mano....Ir prasideda... Tokiu atveju atsakau: mano vaikas ne robotas ir pagal instrukcija nesielgia schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(leila02 @ 2009 01 06, 16:40)
Viskam savo laikas, nera ko skubinti ivykiu. Bet, kartais aplinkiniai gali nepilnavertiskumo kompleksa ivaryt mad.gif Jai jau puse metu ir dar nesedi? o vat mano....Ir prasideda... Tokiu atveju atsakau: mano vaikas ne robotas ir pagal instrukcija nesielgia schmoll.gif .

na cia jau tavo tikrai teisingai pasakyta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamos 4u.gif 4u.gif

aš atsiprašau, kad tokie jauni įlindome i jūsų tarpą, bet tik trumpam, nes reikia patarimo jūsų vyresnių... ax.gif sakykit kokią vaikui maitinimo kėdutę pirkote? jau galvojame apie ją, bet net nžn kurią rinktis, tokia pasiūla didžiulė, bet va kaip žinoti kuriose mažiukam patogu? g.gif

patarkit jei galit, na bent jau pasisakykit kokias jūs turite ir ar patenkintos jomis, ar noriai mažiukai jose sėdi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juta25 @ 2009 01 06, 14:00)
DET o tu sakei daktarei apie plaukuciu slinkma? wink.gif Nes ir mums taip buvo, tai daktare liepe d vtamino doze padidinti ir dabar viskas gerai. Sake kad vystsi kazkoks ziedinis rachitas. Tai nera baisu, bet geriau veliau sustbdyti.


As vis pagalvoju apie ta pati ir mane ta mintis pjaute pjauna. Ryt bandysiu pas gydytoja uzsiregistruoti. Turiu pripazinti, kad nebuvau stropi vitamino D daveja verysad.gif ir del to labai esu pikta ant saves. Vakar skaitinejau apie rachita. Kaip suprantu, kad plauku isslinkimas nera vienintelis rachito pozymis. Gydytoja ivertina ir momenelio uzsitraukima, sonkaulius. Dar skaiciau, kad prie pozymiu prakaituotos rankos ir kojytes, bet maniskes lyg ir neprakaituoja. Bet visvien eisiu, baisu man unsure.gif Beje plike atsirado pries menesi, gydytoja mate, bet nieko nesake.
Atsakyti
Matau mamyte uzdave klausima del maitinimo keduciu, tuo paciu noriu paklausti kaip maitinat nesedincius vaikucius?
Mano mazoji dar kolkas nieko be MP neragavo, planuojam pradeti primaitinti nuo 6 men.,o gal ir truputi veliau.
Del vaikstuku kiek esu girdejusi yra visokiu nuomoniu, mums ji padovanojo, gal po keliu menesiu ir desiu, bet dabar tikrai ne, nes prasmes ir naudos nematau. Pas maziukus viskas trapu dar, kauliukai netvirti. Teko profilaktiskai echoskopu tikrinti klubus, ten labai aiskiai matosi pokyciai kas menesi.
Maniske ir baisi rankine, ir sveria nemazai, pries puse menesio 8,1 kg, bet mintis taip "nusikratyti" vaiku nekilo biggrin.gif Namuose badakai, bet visa tai laikina smile.gif
O del pasiekimu, paskaitau ka kitos mamytes parasineja, bet kartais manau ne is blogo, o is dideles meiles perdeda 4u.gif 4u.gif
Pas mus baisiai salta namuciuose, kaip jusu zuikiai puikiai? Nesala?
Atsakyti
Mes valgom pusiau sedom ant pagalves, buvo mintis kedute pirkti, bet kazkaip ir nenupirkom. Sakykit mamytes, kaip jusu zuikiai lauke miega?Nes mes vargstam baisiausiai verysad.gif , nemegsta mazoji vezimo, nors tu ka...Geriausiu atveju puse valandos ir su klyksmais begte namo miegot verysad.gif . i lauka einam tarp miegu ir pora valandu ant ranku vaikstom doh.gif . Laukiu nesulaukiu kol mazoji atsises, nes drauges dukrytes sportinuke sedejo tokia patenkinta... biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif
mamyte del maitinimo kedutes patarti negaliu nes mes tokios nenaudojam valgok nesykleje smile.gif
det as nemanau kad trunpam idejus vaika i vaikstukus tai galima pavadynt nusikratimu bet kiekviena daro ir sako kaip nori ax.gif
leila02 na mums su lauku jokiu problemu nera kiek bunam laukie tiek ir miegam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(det @ 2009 01 06, 20:34)
Matau mamyte uzdave klausima del maitinimo keduciu, tuo paciu noriu paklausti kaip maitinat nesedincius vaikucius?
Mano mazoji dar kolkas nieko be MP neragavo, planuojam pradeti primaitinti nuo 6 men.,o gal ir truputi veliau.
Del vaikstuku kiek esu girdejusi yra visokiu nuomoniu, mums ji padovanojo, gal po keliu menesiu ir desiu, bet dabar tikrai ne, nes prasmes ir naudos nematau. Pas maziukus viskas trapu dar, kauliukai netvirti. Teko profilaktiskai echoskopu tikrinti klubus, ten labai aiskiai matosi pokyciai kas menesi.
Maniske ir baisi rankine, ir sveria nemazai, pries puse menesio 8,1 kg, bet mintis taip "nusikratyti" vaiku nekilo  biggrin.gif Namuose badakai, bet visa tai laikina  smile.gif
O del pasiekimu, paskaitau ka kitos mamytes parasineja, bet kartais manau ne is blogo, o is dideles meiles perdeda  4u.gif  4u.gif
Pas mus baisiai salta namuciuose, kaip jusu zuikiai puikiai? Nesala?


Mes kol kas valgeme koses automobilineje keduteje, kurioje jis pusiau sedi, bet pastaruoju metu Motiejukas is jos jau issliauzia arba apsivercia ant pilvo joje, matyt, tai zenklas, jog is sios kedutes jau isaugom smile.gif Turim Peg Perego maitinimo kedute, kurioje yra pusiau sedima padetis, tai nuo siol koses valgysim joje.
Atsakyti
Ką moka 6 mėnesių kūdikis
Toliau tobulėja kūdikio judesiai ir gebėjimai. Kūdikis tikslingai apsiverčia, gulėdamas ant pilvo gerai atsiremia ištiestomis rankomis, stengiasi pasiekti daiktą, sukdamasis apie savo ašį, kartais bandydamas šliaužti, dažniau atbulas. Pasodintas sėdi prilaikomas, kai kurie ir savarankiškai. Pastatytas remiasi kojomis, jau dažnai pilna pėda. Atsiranda gynybinė, vadinamoji „parašiuto“ reakcija - laikomas horizontaliai ore veidu žemyn, tiesia atramos link rankas ir kojas.


Mažylis gerai ima daiktus visu delnu, perima iš vienos rankos į kitą, gali paimti po daiktą į abi rankas, daužo į stalą.


Stengiasi gauti norimą daiktą, jį pasiekti, domisi daiktų skleidžiamais garsais. Skiria draugišką ir piktą balso toną, čiauška kreipdamasis į žmones. Taria skiemenų sekas.


Labai sparti socialinė-emocinė raida. Priešinasi, jei ko nenori, skirtingai reaguoja į savus ir svetimus, bendrauja žaisdamas, šypsosi „sau“ veidrodyje. Rankomis tyrinėja mamos veidą, plaukus.


Daugiau būdrauja, mažiau miega. Miegas gali tapti neramus. Ne tik dantų dygimas, bet ir gausybė naujų įspūdžių keičia miegą.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 01 07, 07:36)
labas rytas smile.gif
mamyte del maitinimo kedutes patarti negaliu nes mes tokios nenaudojam valgok nesykleje smile.gif
det as nemanau kad trunpam idejus vaika i vaikstukus tai galima pavadynt nusikratimu bet kiekviena daro ir sako kaip nori ax.gif
leila02 na mums su lauku jokiu problemu nera kiek bunam laukie tiek ir miegam  smile.gif



QUOTE(JurgaSim @ 2009 01 07, 08:11)
Mes kol kas valgeme koses automobilineje keduteje, kurioje jis pusiau sedi, bet pastaruoju metu Motiejukas is jos jau issliauzia arba apsivercia ant pilvo joje, matyt, tai zenklas, jog is sios kedutes jau isaugom smile.gif Turim Peg Perego maitinimo kedute, kurioje yra pusiau sedima padetis, tai nuo siol koses valgysim joje.

ačiū visoms už atsakymus 4u.gif

Atsakyti