Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(det @ 2009 01 05, 20:40)
Cias aisku ne prie pasiekimu  biggrin.gif , bet norejau paklausti ar neslenka jusu maziesiems plaukai? Mano mazoji jau visa menesi su plike pakausi ir siandien pastebejau, kad ir virsugalvio plaukai slenka basiai blink.gif  Susinervinau.

NIEKO CIA SNEKAM NE TIK APIE PASIEKIMUS APSKRITAI APIE VISA 6MEN mirksiukas.gif o kaip padukai nedregdni kartais slinka kai vit d trugsta nors ir nuo gulejimo kai guli ant tos pacios puses slenka smile.gif mums ir buvo vos vos paslinkia bet dabar jau atauga vel smile.gif
i vaikstukus mes ikelem 5men bet aisku ne po ilgai ant dienos kokius 3ar4kartus bet ne po ilgai smile.gif vakar buvom pas daktarus sveriam 8kg200g o ugis 68cm thumbup.gif turim du dantukus ir laukiam dar kitu va pasirodisim dantukususer posted image
Atsakyti
O jau vaikino dailumas... biggrin.gif Mano princese besisypsancia nufotografuot labai sunku. Rimta panele labai biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leila02: 06 sausio 2009 - 09:08
QUOTE(det @ 2009 01 05, 18:40)
Cias aisku ne prie pasiekimu  biggrin.gif , bet norejau paklausti ar neslenka jusu maziesiems plaukai? Mano mazoji jau visa menesi su plike pakausi ir siandien pastebejau, kad ir virsugalvio plaukai slenka basiai blink.gif  Susinervinau.



manajam nuo pat gimimo po truputi mazas plotelis nuslenka ir vel atauga, tada po kurio laiko kitoj vietoj taip... ir pakausiukas buvo isplikes pries kelias savaites, bet tik porai savaiciu kazkur. Manau, kad neiko blogo, kadangi esu daug kur skaiciusi, kad plaukuciai, su kuriais gime, turetu isslinkti ir ataugti nauji ax.gif

O del vaikstuku, tai nuo 5 men sodinu po kelias minutes, labai trumpam, o db jau kartais ir 20 minuciu isbuna - labai patinka smile.gif
Atsakyti
I vaikstukus su batukais sodinate vaikucius? Teko skaityt, kad su spec. batukais tik galima. Kai sunus augo, lakste su kojinem sekmingai g.gif
Atsakyti
sveikos visos 4u.gif
na ir mes prisijungsim mums jau 6 men ir 2dienos thumbup.gif na ka moka tai daugmaz ka ir visi vaikuciai vartosi jau bando sestis pasodinta sedi gana nemazai bet po to susvyruoja ir bumt ax.gif jau guli biggrin.gif miegam nuo 9 iki kaip noro yra doh.gif valgom darzoves ir koses miesa nusprendziau duosiu nuo septyniu skaiciau kad labai blogai apkrauti vaikui pilveli nuo mazumos ir kad viskam savas laikas :ax:jau keturiu isdygo mums du dantukai is karto tai dabar jau irkandziojasi labai kai supiksta tai baba sako mama ir tete neipuse zodzio neuzsimina doh.gif del vaikstuku tai kazkuri rase kad vaikas jau vaiksto na mano nuomone 6 vaikscioti anksti geriau tegu gerai sedet ismoksta o tada jau vaiksciot mokosi 4u.gif mes turimvaikstukus bet ten tik sedi ir jokiu budu neleidziu juose vaiksciot pakelem iki virsaus tai stengiasi kojom makaloja bet tikore dar nksti dar juose bunam per visa diena tik pusantros valandos. nuo ilgesnio buvimo juose vaikams kreipiasi stuburas.tai mamytes pagalvokit kas sveikiau ar vaikas ramus puse dienos budamas vaikstukose bet su suzalotu stuburu ar tegu buna su juo daugiau vargo bet su sveiku stuburu ax.gif papasakosiu viena atsitikima kuri pasakojo man gydytoja viska aiskindama
viena mamyte leisdavo vaikui but vaikstukose nuo 6men gana ilgai ir jau jis vaiksciojo po 2 menesiu vaikas buvo su iskreptu stuburu ir su isnarinta kojite unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif mamyte tesiog nezinojo kad to daryt negalima buvo ji galvojo jai vaikas nori reikia leisti bet ne viska galima leist ko jie nori schmoll.gif cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke @ 2009 01 06, 11:57)
sveikos visos 4u.gif
na ir mes prisijungsim mums jau 6 men ir 2dienos thumbup.gif na ka moka tai daugmaz ka ir visi vaikuciai vartosi jau bando sestis pasodinta sedi gana nemazai bet po to susvyruoja ir bumt ax.gif jau guli biggrin.gif  miegam nuo 9 iki kaip noro yra doh.gif  valgom darzoves ir koses miesa  nusprendziau duosiu nuo septyniu skaiciau kad labai blogai apkrauti vaikui pilveli nuo mazumos ir kad viskam savas laikas :ax:jau keturiu isdygo mums du dantukai is karto tai dabar jau irkandziojasi labai kai supiksta tai baba sako mama ir tete neipuse zodzio neuzsimina doh.gif del vaikstuku tai kazkuri rase kad vaikas jau vaiksto na mano nuomone 6 vaikscioti anksti geriau tegu gerai sedet ismoksta o tada jau vaiksciot mokosi 4u.gif mes turimvaikstukus bet ten tik sedi ir jokiu budu neleidziu juose vaiksciot pakelem iki virsaus tai stengiasi kojom makaloja bet tikore dar nksti dar juose bunam per visa diena tik pusantros valandos. nuo ilgesnio buvimo juose vaikams kreipiasi stuburas.tai mamytes pagalvokit kas sveikiau ar vaikas ramus puse dienos budamas vaikstukose bet su suzalotu stuburu ar tegu buna su juo daugiau vargo bet su sveiku stuburu ax.gif papasakosiu viena atsitikima kuri pasakojo man gydytoja viska aiskindama
viena mamyte leisdavo  vaikui but vaikstukose nuo 6men gana ilgai ir jau jis vaiksciojo po 2 menesiu vaikas buvo su iskreptu stuburu ir su isnarinta kojite unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif mamyte tesiog nezinojo kad to daryt negalima buvo ji galvojo jai vaikas nori reikia leisti bet ne viska galima leist ko jie nori schmoll.gif cia tik mano nuomone 4u.gif

visi dakatrai sasko i avisktukus velaiu deti bet va kiek pazistu visos dejo i vaikstukua nuo 5 ar 6 men ir ka visi uzaugo styprus be jokiu stuburo problemu bet cia kiekviena daro taip kaip nori ir kaip atrodo kad savo vaikui geriau smile.gif mes tai i vaikstukus kartais su batukais dedam kartais tik su vilnonem kojinem .mes ilgai juose nebunam nes mums po kokiu 15 min atsibosta ir pradedam rekti kad ant tranku norim lotuliukas.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(leila02 @ 2009 01 06, 10:00)
O jau vaikino dailumas... biggrin.gif Mano princese besisypsancia nufotografuot labai sunku. Rimta panele labai biggrin.gif .

oi mes tai sypsomes ir sypsomes na kartais pasitaiko kad va jai zmogus nepatinka patanpom lupa paverkiam bet neilgam ax.gif
Atsakyti
DET o tu sakei daktarei apie plaukuciu slinkma? wink.gif Nes ir mums taip buvo, tai daktare liepe d vtamino doze padidinti ir dabar viskas gerai. Sake kad vystsi kazkoks ziedinis rachitas. Tai nera baisu, bet geriau veliau sustbdyti.
Atsakyti
o kaip jusu maziukai ir maziukes ar jau ropoja a?ar moka zaisti pvz kuku zaidima?ar atkartoja tai ka jus adrot pvz katutes?ar noredami ant ranku tiese rankutes?o cia viseims vaikiukas user posted imageuser posted image
Atsakyti
Ropoti intensyviai mokomes, bet atbulai biggrin.gif . Kai istiesiu rankas, sypsosi ir mojuoja rankom ir kojytem, lenkiasi i prieki. wub.gif Megstamiausias zaidimas - brolio gaudymas. lotuliukas.gif Visas mano paneles rimtumas isgaruoja, krykstauja abu, net sienos dreba biggrin.gif . Nekrykstauja tik mamyte, po tokio maratono lotuliukas.gif
Atsakyti
Isiterpsiu i jusu diskusija del vaikstuku. Esu istikinusi, kad i vaikstukus sodinti mazyli, kuriam tera vos 5 menesiukai - gerokai per anksti. Tai jums patvirtins bet kurios srities medikas. Man nelabai suvokiamas skubinimas ivykiu, kuriu nevalia skubinti. Mano mazyliui netrukus sueis 6 men, jis pats dar nesedi. As ir nesodinu paramsciusi pagalvemis, kaip daro daugelis mamu, teisindamosi neva vaikas labai nori sedeti. Manau, jog butina mazyli masazuoti, mankstinti ir skatinti ji mokytis atsisesti, o ne padaryti visa darba uz ji. Tegul mazylis kazka daryti ismoks veliau nei kiti, taciau tai bus savalaikis pasiekimas, kuris ateityje jam neatnes zalos.
Robertuk, 6 men vaikuciai dar neropoja, ju judejimas vadinamas sliauzimu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaSim: 06 sausio 2009 - 14:51
QUOTE(JurgaSim @ 2009 01 06, 15:45)
Isiterpsiu i jusu diskusija del vaikstuku. Esu istikinusi, kad i vaikstukus sodinti mazyli, kuriam tera vos 5 menesiukai - gerokai per anksti. Tai jums patvirtins bet kurios srities medikas. Man nelabai suvokiams skubinimas ivykiu, kuriu nevalia skubinti. Mano mazyliui netrukus sueis 6 men, jis pats dar nesedi. As ir nesodinu paramsciusi pagalvemis, kaip daro daugelis mamu, teisindamosi neva vaikas labai nori sedeti. Manau, jog butina mazyli masazuoti, mankstinti ir skatinti ji mokytis atsisesti, o ne padaryti visa darba uz ji. Tegul mazylis kazka daryti ismoks veliau nei kiti, taciau tai bus savalaikis pasiekimas, kuris ateityje jam neatnes zalos.

as manau kad kiekviena mama turi savo nuomone ir nors kasnors rasis nesodinkit negalima nedekit i vaikstukus stuburiukui negerai ji visvien daris taip kaip jai atrodis geriau smile.gif pritariu kadgeriau kad vaikas patc viska ismoktu bet as neatsisakau ir vaikstuku ax.gif mes esam tokie rankinukai tai nors trunpam kai vaikstukuose bunam galiu sei bei pasidaryti pvz cia pasedeti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(JurgaSim @ 2009 01 06, 15:45)
Isiterpsiu i jusu diskusija del vaikstuku. Esu istikinusi, kad i vaikstukus sodinti mazyli, kuriam tera vos 5 menesiukai - gerokai per anksti. Tai jums patvirtins bet kurios srities medikas. Man nelabai suvokiamas skubinimas ivykiu, kuriu nevalia skubinti. Mano mazyliui netrukus sueis 6 men, jis pats dar nesedi. As ir nesodinu paramsciusi pagalvemis, kaip daro daugelis mamu, teisindamosi neva vaikas labai nori sedeti. Manau, jog butina mazyli masazuoti, mankstinti ir skatinti ji mokytis atsisesti, o ne padaryti visa darba uz ji. Tegul mazylis kazka daryti ismoks veliau nei kiti, taciau tai bus savalaikis pasiekimas, kuris ateityje jam neatnes zalos.
Robertuk, 6 men vaikuciai dar neropoja, ju judejimas vadinamas sliauzimu smile.gif

a asku na mes dar nesliauziam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 01 06, 15:55)
as manau kad kiekviena mama turi savo nuomone ir nors kasnors rasis nesodinkit negalima nedekit i vaikstukus stuburiukui negerai ji visvien daris taip kaip jai atrodis geriau smile.gif pritariu kadgeriau kad vaikas patc viska ismoktu bet as neatsisakau ir vaikstuku  ax.gif  mes esam tokie rankinukai tai nors trunpam kai vaikstukuose bunam galiu sei bei  pasidaryti pvz cia pasedeti lotuliukas.gif
Papildyta:

a asku na mes dar nesliauziam smile.gif


Na, mano medicinines zinio pernelyg kuklios, kad galeciau pati spresti ka konkretaus amziaus vaikas turi ir gali moketi, todel skaitau daug knygu ir klausau gydytoju patarimu, aisku, nepamirsdama ir sveikos nuovokos bei intuicijos smile.gif
Atsakyti