Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(trudeme @ 2008 12 30, 21:54)
Sveikiname dičkius  4u.gif
Oi, įdomiai čia dėl tų Londono vaistų.. O kas, jei temperatūra nekils? Be reikalo sunaudota papildoma chemija? Ir dar.. juk temperatūra nėra didžiausias blogis, ji - tik reakcija.. Nežinau, čia tik mano nuomonė.

jie vadinasi AERIUS.
dar sako CALPOL galima isgert. bet teisingai: gal geriau sulaukt ar uzkils ir viena Paracetamolio zvakute sunaudot, negu be reikalo gert is anksto.

o siandien jau neturim temperaturos. tik nakti blogai miegojom, pabudom ir labai verkem. vakare daviau kukuruzu koses pirma karta. gal sakau kose nepatiko.
kad tik siandien taip nebutu. nes dar sveciu laukiam. tai bus man is viso sventine naktis.
Atsakyti
O tai as cia pataikiau? Maniskei 5men ir savaite. Nes ziuriu kad cia visi beveik 7 men jau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Crim @ 2009 01 03, 02:45)
O tai as cia pataikiau? Maniskei 5men ir savaite. Nes ziuriu kad cia visi beveik 7 men jau  g.gif

Sveiki 4u.gif
Tikrai čia.. Aišku, truputį pasimetėm.. Mums jau greit 7 mėnesiai, tačiau ir čia mums patinka. O jums juk šeštas mėnuo eina.. Tad irgi čia tinka. Pasidalinkit "pasiekimais" mirksiukas.gif
Gerų, sveikatingų, laimingų visoms mamytėms ir jų turteliams 2009-ųjų wub.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
ir mes cia jungiames nes mums jau 6 men. O mes mokam vartytis sliausti, pasakyti mama smile.gif ,baba bet va tete neiseina nors tu ka sad.gif. Dantuku dar neturim, bet seilikes upeliais teka, laukiam nesulaukiam pirmuju perliuku. smile.gif Miegam labai geri nuo devyniu iki 11 val smile.gif. Labiausiai megstam darzoviene su mesite ir kitas mamos virtas koses. s parduotuves nevalgo ne vienos sad.gif charakteri vyrukas rodo smile.gif
Atsakyti
labas smile.gif ziuriu 6men temele nepabaigta tai gal babaigem kam yra 6men pasidalynam patirtim kas ka moka ko nemoka ax.gif
mums jau beveik 6men bet dar nieko labai nemokam mokam nuo nugaros ant pilvoa apsiversti bet atgal ne patys dar nesedim bet pasodinatm but patinka smile.gif zaidziam su zaisliukais perimam is rankos i kyta po biski pratinames prie vaikstuku ir labai patinka lotuliukas.gif grauziam viska kas po ranka papuola ir ziadziam katutes lotuliukas.gif svertis dar tik eisim tad veliau ir parasysim smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif , mums jau 6 menesiukai. Sveriam 8, 500, anot daktars jau ant ribos biggrin.gif . Bet dietu laikytis dar neliepe biggrin.gif . Savarankiskai dar nesedim, pasodinta isikimba i rankas ir iskart bando stotis, vartomes puikiausiai, vienos palikti ant lovos jau negalima. Labai megstam koses, o misinuko diena neisiulau niekaip verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(leila02 @ 2009 01 05, 11:05)
Sveiki 4u.gif , mums jau 6 menesiukai. Sveriam 8, 500, anot daktars jau ant ribos biggrin.gif . Bet dietu laikytis dar neliepe biggrin.gif . Savarankiskai dar nesedim, pasodinta isikimba i rankas ir iskart bando stotis, vartomes puikiausiai, vienos palikti ant lovos jau negalima. Labai megstam koses, o misinuko diena neisiulau niekaip verysad.gif .

oi ir mums su misinukais prastai diena tik koses ir tai tik pieniskas labai sunkiai valgom darzoves apie mesa net sneket neverta jai tik idedi i burna sauksta iskart spaunam rekiam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 01 05, 12:31)
oi ir mums su misinukais prastai diena tik koses ir tai tik pieniskas labai sunkiai valgom darzoves apie mesa net sneket neverta jai tik idedi i burna sauksta iskart spaunam rekiam  doh.gif


Pradzioj ir mes sunkiai su kosem draugavom. O dabar tinka bet kas, svarbu ne baltas ir ne skystas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leila02 @ 2009 01 05, 09:05)
Sveiki 4u.gif , mums jau 6 menesiukai. Sveriam 8, 500, anot daktars jau ant ribos biggrin.gif . Bet dietu laikytis dar neliepe biggrin.gif . Savarankiskai dar nesedim, pasodinta isikimba i rankas ir iskart bando stotis, vartomes puikiausiai, vienos palikti ant lovos jau negalima. Labai megstam koses, o misinuko diena neisiulau niekaip verysad.gif .



Sveiki 4u.gif
Tas pats ir mums su misinukais.. jei suvalgo karta ar du per diena 150ml, tai jau reik dziaugtis lotuliukas.gif o koses tai valgo kaip didelis - nesvarbu ar su mesa, ar be jos, ar pieniskos ax.gif

Tai stai, jungiames ir mes. Mums jau beveik 6men., mokam vartytis, kai yra noro, tai ir per visa lova persirist visai nesunku biggrin.gif mokam daryt katutes. Su vaikstukais po truputi pradejo vaikstinet. Ir dar juose sokinet moka. Ir siaip sokinejimas - linksmas uzsiemimas, labai patinka. Pats dar tvirtai nesedi, bet jau nedaug visai truksta. Taciau, jei sededamas isitveria i mamos rankas - iskart atsistoja ir puikiai islaiko savo svori. Pritupia ir vel atsistoja. Tik nelabai leidziu, ankstoka dar blush2.gif Dantuku neturim dar... bet laukiam smile.gif nors ir be dantu, bet kramto kaip didelis (pvz., duonyte ar ne taip smulkiai sutrinta kosyte). Va dar "soske" moka isidet, issiimt, taciau cia jam tik kaip zaislas - niekada rimtai nereikejo. Buteliuka moka pasiimt kad ir nuo stalo su vaikstukais privaziaves ir atsigerti pats moka smile.gif bando sneket, pasipraso "aaa" ir "amam", kai jau labai nori. Burzgia, duzgia ir siaip visokius neatkartojamus garsus leidzia. tai stai kokie musu pasiekimai ax.gif nei svorio, nei ugio tikslaus dar nezinom, kadangi musu gydytoja atostogaus dvi savaites.. unsure.gif

Tai tiek siam kartui bye1.gif
Atsakyti
Sveiki,
mums 5 men. ir 2 sav. Basiai iki riksmu norim sestis. Sedasi besilaikydama uz mano pirstu, reikia tik siek tiek pradzioje padeti. Atsisedusi kuri laika islaiko lygsvara. Nugriuvusi bando vel sestis ir rekia jeigu nepadedu doh.gif .
Nesivartom schmoll.gif isvis nepatinka buti ant pilvo, rankinuke ji pas mane nuo pat gimimo.
Dantuku dar neturim, bet grauziam viska, kas i rankas pakliuna, man kasti bando biggrin.gif .
Prilaikoma tvirtai stovi ant kojyciu. Trepsi, spyruokliuoja.
Paskaiciau, kad kai kurios mamytes panasaus amziaus vaikucius i vaikstynes deda. Ar ne per anksti dar? Mes irgi turim, bet as visuomet maniau, kad cia vyresniam vaikuciui skirta g.gif .
Atsakyti
Cias aisku ne prie pasiekimu biggrin.gif , bet norejau paklausti ar neslenka jusu maziesiems plaukai? Mano mazoji jau visa menesi su plike pakausi ir siandien pastebejau, kad ir virsugalvio plaukai slenka basiai blink.gif Susinervinau.
Atsakyti
QUOTE(det @ 2009 01 05, 21:09)
Sveiki,
mums 5 men. ir 2 sav. Basiai iki riksmu norim sestis. Sedasi besilaikydama uz mano pirstu, reikia tik siek tiek pradzioje padeti. Atsisedusi kuri laika islaiko lygsvara. Nugriuvusi bando vel sestis ir rekia jeigu nepadedu  doh.gif .
Nesivartom  schmoll.gif  isvis nepatinka buti ant pilvo, rankinuke ji pas mane nuo pat gimimo.
Dantuku dar neturim, bet grauziam viska, kas i rankas pakliuna, man kasti bando biggrin.gif .
Prilaikoma tvirtai stovi ant kojyciu. Trepsi, spyruokliuoja.
Paskaiciau, kad kai kurios mamytes panasaus amziaus vaikucius i vaikstynes deda. Ar ne per anksti dar? Mes irgi turim, bet as visuomet maniau, kad cia vyresniam vaikuciui skirta  g.gif .



Mes turim vaikstyne - supynes. Buvau panele isodinus trumpam, tai atbulom ir nukeliavo lotuliukas.gif . Bet, bijau sodint daznai. Lauksim, kai pradesim sedet tvirtai, tada ir naudosim.
Atsakyti