Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

maniškui kaip dygo dantukai apačioj tai nelabai piktas buvo ,bet kaip viršui dygo tai labai piktas buvo unsure.gif ir temperatūros turėjo 38.dabar jau turim viršui 4 ir apačioj 2 bet vis nerimsta iš burnytės pirštuku vis neištraukia
Atsakyti
[quote=solnska,2008 11 20, 22:10]
aciu tau, Solnska, taip man labai palengvejo,Nes galvojau, kad mano tik toks nenuorama smile.gif Siandien bandziau kriausyte tokia skania , saldzia , labai prisirpusia spjauna ir viskas doh.gif Ryt virsiu ryziu dripsnius, ziuresiu kaip jis reguos g.gif
Atsakyti
Sveikos, kraustomes ir mes pas jus, kita savaite mums 6 men. pries 3 savaites sverem 7900g ir buvom 72 cm (ilgi ir kudi), dabar manyciau sveriam siek tiek virs 8kg o ugiu butume pasitiebe kokius 1-2 cm
turim 2 dantis, daug seiliu, sliauziam atbulai, vartomes nuo nugaros ant pilvo ir atvirksciai, norim sestis, bet dar neleidziu, keliolika sekundziu pastovim ant kojyciu (aisku prilaikomas), labai reiklus, daug demesio, reikalauja daug bendravimo, juokiames garsu, kai dukstam, o siaip pastoviai sypsomes, megtam labai rankytes plauti po kranu, maloniausia kai bunam be pampio ir susikisam kojytes i burnyte (tada kaifas buna).
valgom vis dar nakti karta, miegam prastai (nors pastaruosius 2 menesius miegojom labai labai prastai), per nakti keliames po kokius 5-6 kartus siaip ir karta valgyti, o buna kad siaip kelemes net ir visus 20 kartu doh.gif nu bet nieko, ateis kadanors ir i musu kiema svente. zodziu dabar laukiam virsutiniu dantuku... biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Daivukas83,2008 11 21, 20:12]
[quote=solnska,2008 11 20, 22:10]
aciu tau, Solnska, taip man labai palengvejo,Nes galvojau, kad mano tik toks nenuorama smile.gif Siandien bandziau kriausyte tokia skania , saldzia , labai prisirpusia spjauna ir viskas doh.gif Ryt virsiu ryziu dripsnius, ziuresiu kaip jis reguos g.gif
[/quote]
daivukas83, ner uz ka, kazkur skaiciau, kad kai kuriem tik po 12 ragavimo pradeda patikiti skonis. mano mazius vakar suvalge irgi tik 6 saukstukus, o kiek mimiku buvo biggrin.gif, o paskui sukasi zirzia ir nebenori daugiau, na tai as ir neprievartavau, nenori tai nenori.
Atsakyti
sveikos mamytes, mes jau prisijungsime prie jusu, mums jau 6men.
mokame apsiversti nuo pilvuko ant nugarytes ir nuo nugarytes ant pilvuko. truputeli pasliauziame atbulomis, o labiausiai tai megsta suktis aplink save smile.gif
valgome misinuka, pati verdu darzoviene ir kartais duodu kosyciu is parduotuves.
ismiega visa naktele nuo 23val iki 9.30val. thumbup.gif nakty lb gerai miega, labai retai kada buna tokiu naktu kai prabudineja, bet ir tai duodu soskyte ir vel uzmiega, diena dar tris kartus miega, nu tikiuosi, kad nepasikeis mano maziukas ir toliau taip gerai miegos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giciuke: 22 lapkričio 2008 - 23:17
QUOTE(giciuke @ 2008 11 23, 00:13)
ismiega visa naktele nuo 23val iki 9.30val.  thumbup.gif nakty lb gerai miega, labai retai kada buna tokiu naktu kai prabudineja, bet ir tai duodu soskyte ir vel uzmiega, diena dar tris kartus miega, nu tikiuosi, kad nepasikeis mano maziukas ir toliau taip gerai miegos.


Oho, na ir miegalius Jusu sunus 4u.gif Gerai, kai duoda ir mamytei pailseti nakti.
O tai dantukai dar nedygsta, kad taip jau niekas netrukdo jo miegeliui? Nes mums tai su dantuku dygimu baigesi geras miegas nakti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 22 lapkričio 2008 - 23:56
QUOTE(ritukasx @ 2008 11 23, 00:55)
O tai dantukai dar nedygsta, kad taip jau niekas netrukdo jo miegeliui? Nes mums tai su dantuku dygimu baigesi geras miegas nakti  doh.gif

jau turime du dantukus isdygo 4 su puse men. pries prasikalant pirmam dantukui viena naktele buvo neramus, nes neturejau nusipirkus tepaliuko dantenutem ir pries pasirodant dantukui koki pusvalanduka verke, o kai pasirode iskart maziukas nusisypsojo, o antras lengviau prasikale, nes kiekviena vakara tepu dantenas tepaliuku, tai nuramina maziuka smile.gif jau laukiame virsuj dantuku, nes truputeli suviduriavo, tai galvoju, kad greitu laiku gali ir virsuj pasirodyti.
o del miego, tai tikrai leidzia mazytis issimiegoti, gal ir teisybe sako, kad jei ramus teveliai mazi buvo tai ir ju vaikai buna ramus, o mes su vyru maziukai buvom labai ramus ir kai buvau nescia labai daug miegodavau, nu pamiegoti tai as megstu ir dabar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(giciuke @ 2008 11 24, 00:16)
jau turime du dantukus isdygo 4 su puse men. pries prasikalant pirmam dantukui viena naktele buvo neramus, nes neturejau nusipirkus tepaliuko dantenutem ir pries pasirodant dantukui koki pusvalanduka verke, o kai pasirode iskart maziukas nusisypsojo, o antras lengviau prasikale, nes kiekviena vakara tepu dantenas tepaliuku, tai nuramina maziuka smile.gif jau laukiame virsuj dantuku, nes truputeli suviduriavo, tai galvoju, kad greitu laiku gali ir virsuj pasirodyti.


Mums irgi apatiniai du dantukai netaip skausmingai isdygo. Bet jau virsutiniai tai jau blogiau, maziui labiau skauda, va tada ir miegas dar pablogejo. Ir is kitu mamu girdejau, kad ju maziukams virsutiniai skausmingiau auga doh.gif
Atsakyti
nu ziuresim kaip cia bus su virsutiniais, as irgi girdejus, kad skausmingiau dygsta, nu kaip jau bus taip bus, nuo to niekur nepabegsi,cia tik mazos problemytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(solnska @ 2008 11 22, 08:47)
daivukas83, ner uz ka, kazkur skaiciau, kad kai kuriem tik po 12 ragavimo pradeda patikiti skonis. mano mazius vakar suvalge irgi tik 6 saukstukus, o kiek mimiku buvo  biggrin.gif, o paskui sukasi zirzia ir nebenori daugiau, na tai as ir neprievartavau, nenori tai nenori.

Net 6 saukstelius mirksiukas.gif , mano berniukui, tai butu daug, as vos 1 suvalgydinu, ir ta pati po kiek laiko su pirstukais iskrapsto biggrin.gif Nusprendziau jo nebeversti valgyt smile.gif Juk jo svoris geras...Kiekviena diena nulupu obuoliuka padedu jam supjaustyta.is pradziu dar man jis ji grauzdavo o dabar nebelabai.Barankas jis man tai griauzia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giciuke @ 2008 11 23, 00:13)
sveikos mamytes, mes jau prisijungsime prie jusu,  mums jau 6men.
mokame apsiversti nuo pilvuko ant nugarytes ir nuo nugarytes ant pilvuko. truputeli pasliauziame atbulomis, o labiausiai tai megsta suktis aplink save smile.gif
valgome misinuka, pati verdu darzoviene ir kartais duodu kosyciu is parduotuves.
ismiega visa naktele nuo 23val iki 9.30val.  thumbup.gif nakty lb gerai miega, labai retai kada buna tokiu naktu kai prabudineja, bet ir tai duodu soskyte ir vel uzmiega, diena dar tris kartus miega, nu tikiuosi, kad nepasikeis mano maziukas ir toliau taip gerai miegos.


maniskis miega nuo 20:30 iki 7:30 be prabudimu, bet nepasakyciau kad mudu su tete buvom geruciai mazi, priesingai doh.gif nu jo nezinia kaip ten istikruju...
bet mano mazis nesivrto kazkodel g.gif siaip sedi jau beveik tvirtai, is pusiau gulimos padeties pats atsiseda, pastovi irgi, sliauziot bando, tik pas ji kazkaip nekyla galva ir uzpakalis sykiu, tai nelabai te jam dar gaunasi, bet nezinau kodel jis nesivercia, sakau tinginys, nes jei paverti, tai verciasi, bet vienas, nera sansu... schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(Daivukas83 @ 2008 11 24, 16:03)
Net 6 saukstelius mirksiukas.gif , mano berniukui, tai butu daug, as vos 1 suvalgydinu, ir ta pati po kiek laiko su pirstukais iskrapsto biggrin.gif Nusprendziau jo nebeversti valgyt smile.gif  Juk jo svoris geras...Kiekviena diena nulupu obuoliuka padedu jam supjaustyta.is pradziu dar man jis ji grauzdavo o dabar nebelabai.Barankas jis man tai griauzia biggrin.gif

as atradau sistema, labai skystai padaryt, nes jei tik tirsciau, tai nevalgo ir taso te ji, o jeigu skystai, valgo patenkytas, kad net nu, daugiau nei 6 saukstelius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giciuke @ 2008 11 24, 00:16)
o del miego, tai tikrai leidzia mazytis issimiegoti, gal ir teisybe sako, kad jei ramus teveliai mazi buvo tai ir ju vaikai buna ramus, o mes su vyru maziukai buvom labai ramus ir kai buvau nescia labai daug miegodavau, nu pamiegoti tai as megstu ir dabar blush2.gif

o as manau kad tai ne nuo tevu priklauso o nuo to kaip elgiais budama nescia,as neturedavau laiko atsisesti man reikalai,mokslai ir pan todel vaikiukas nuo pat gimimo toks judrus kad pavargstu nuo jo judrumo doh.gif o kita pazystama net valgyt neislipdavo is lovos vyras nesdavo ir vaikas pavalgo ir miega ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norkuniene: 25 lapkričio 2008 - 07:09