Įkraunama...
Įkraunama...

Dažna echoskopija nėštumo metu

Nee, baik tu.. irnesakyk.gif Kitoms ir po 15 kartu daro ta echoskopija. Nera irodyta, kad tai kenkia vaisiui.
Man sake antra karta nereiks daryt, o as taip noreciau.. blush2.gif wub.gif
Atsakyti
15 kartu echo doh.gif ,pirma karta girdziu,man dare 3 kartus,bet kiek girdejau dar nera iki galo irodyta kad echo nekenkia vaisiui g.gif
Atsakyti
Man beveik kiekviena karta daro echo, kai nueinu pas gydytoja g.gif Is vienos puses smagu pamatyti, kaip laikosi mazylis, ar vystosi, o is kitos suabejoju, ar tikrai nekenkia... Beje, as lankausi privacioje istaigoje, kur dalinai finansuojamos paslaugos. O viena drauge vaiksto i poliklinika, tai sake pirma echo darys tik 18 sav.
Atsakyti
Man Antakalnio poliklinikoj pasake, kad dabar irode, jog echoskopija kenkia, reiks paklaust, kur galima rasti tokios informacijos. Ir nesuprantu, koks tikslas butu meluoti...
Bet neiskenciau ir siandien privaciai nuejau pirmai echoskopijai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Kiek echo daro priklauso nuo to kaip moteris jauciasi ir kai mazylis augantis pilve. jei yra nusiskundimu ir pan. daro dazniau. Ir dar kiek girdejau, jei eini privaciai pas gine, tai tau darys kiek tik noresi kartu, bele mokek doh.gif
Atsakyti
jei nėra reikalo, tai ir nereik dažnai žiūrėt. Ką ten pamatysit? auga leliukas, vystosi, judesiukus jaučiat - viskas gerai, nėr ko ten be reikalo žvalgytis. O juo labiau papildomai pinigus mokėt. Aš pilnai suprantu, kad privačiose daro dažniau echo - juk reik pinigų užsidirbti.
Atsakyti
Sweikos busimos mamytes vakar buvau savo poliklinikoj pas gine ir nunesiau pazyma is privacios poliklinikos, jog dariau echoskopa, tai buvo pirmas kartas 12 sav.5 dienos. Poliklinikoj gine sake, kad irodyta, jog echoskopas kenkia vaisiui, tad pamacius pazyma apreke mane, jog negalvoju visiskai apie savo vaika, kenkiu jam, jog visiskai man nesvarbu, ka gydytojas (t.y. ji) sako. Pradejau klausineti, kur tokia info galima rasti, kad tokios informacijos, jog echoskopas kenksmingas, niekur nera. Tai zodziu argumentavo tuo, jog reikia tiketi gydytojais, o jei nerandat jusu problemos. Tai vat susinervinau ir nzn ka daryti, gal gine pakeisti, o gal istikruju tai kenkia. Kokia butu jusu nuomone? ax.gif
Atsakyti
Cia kiekvienos gines nuomone skirtinga. Man irgi daro kiekviena apsilankyma, jau turbut dare koki 8 kartus, i menesi bent po karta ir dar papildomai nusiunte pas kita gydytoja pasidaryti. as klausiau jos ar nera kenksminga, ji atsake kad ne,,, as ir nebeimu i sirdi, jei daro vadinasi reikia, irman smagu savo kukuliuka pamatyti mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Su pirmu darė tai tikrai ne 3-4 ,o daugiau.Gydytoja patikino,kad tikrai nieko blogo.aš ir išpradžių jaudinausi,o dabar tai nebeimsiu taip į širdį.
Atsakyti
As tai manau, kas per daug, tas nesveika. smile.gif Manau, kokios 3-4 echo per nestuma yra normalu, zinoma jei nestumas normalus, ir viskas gerai. O daugiau ten ziureti, ir trukdyti leliukui nera prasmes. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek zinau (t.y. skaiciau), kai daro echoskopija leliukas girdi labai dideli garsa...
Atsakyti
Aš manau, kad tai priklauso nuo nėštumo eigos, ar jis sudėtingas ar viskas thumbup.gif tiesiog dėl įvairių priežasčių gali sekti ir kiekvieną kart apsilankius pas ginę daryti echo, taip pat jei guli ligoninėj, tai pažiūrės daug kartų ax.gif na o jei viskas gerai, tai manau užtenka tiek kiek priklauso, nebent norisi pasikonsultuot dar su kitu gydytoju 4u.gif
Atsakyti