Įkraunama...
Įkraunama...

Dažna echoskopija nėštumo metu

Lankausi pas savo gine kas menesi, pradzioje buvo keista kaip cia kiekviena menesi daro, dabar jau ir paciai ramiau kaip pasiziuri ir pasako kaip viskas pasikeite.
Nesmagu aisku jei toks dalykas kenkia mano leliui.
Atsakyti
Daznas echoskopijos darymas kenkia. O kuo sustresnis echoskopas, tuo labiau. Ypatingai tie rodantys spalvota vaizda trimaciai ar keturmaciai.
Kenkia ne tik spinduliai, bet ir garso bangos, kaip ir siuo atveju. Nuo labai stipraus garso galima apkursti, trukti ausu bugneliai, isproteti. Mes suauge ultragarso negirdim, bet neaisku ar girdi ir koki poveiki jis daro besivystanciam maziukui.
Echoskopija darytis uztenka 2 kartus, jei viskas su nestumu ir vaikuciu gerai.

Yra specialius ultragarso prietaisai namuose atsikratyti peliu ir ziurkiu ax.gif

Mikrobange irgi veikia bangu principu, o ne spinduliu smile.gif , bet su ja galima net iskepti ar isvirti

Man echoskopija iki 16 savaites buvo daryta kelis kartus, del sios priezasties, nors nestumas buvo labai komplikuotas, daugiau gydytojai manes, nei vienoj ligoninej nebeechoskopavo. Teko nemazai laiko praleisti ligoninese.

Atsakyti
Hmmm g.gif O mums 28savaites, jau 5 echoskopijas dare, pirmas tris pirmuosius tris men ir nieko... smile.gif isvis jokios komplikacijos!tfu tfu tfu aisku! mirksiukas.gif kaskaip daktaras net neklausia, paguldo ir echoskopuoja... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2008 11 08, 18:52)
Daznas echoskopijos darymas kenkia. O kuo sustresnis echoskopas, tuo labiau.


na kiek teko dometis, siai dienai nera prieita vieningos nuomones, kad echo kenkia, net super naturalistai medikai teigia, kad nera tyrimu, kurie TIKSLIAI patvirtintu apie echo zala ar nauda.

Mineja ar ne per drasiai teigi, kad kenkia nenurodydama nieko konkretaus mirksiukas.gif
Atsakyti

Mikrobange irgi veikia bangu principu, o ne spinduliu smile.gif , bet su ja galima net iskepti ar isvirti


Mikrobange veikia mikro bangu principu, kas, is esmes, yra radiacija. Mikro bangos vercia molekules smarkiai vibruoti, del ko jos ir perskaista - musu maistas pasyla, ar net iskepa smile.gif Todel negalima lyginti garso ir mikro bangu - tai du visiskai skirtingi dalykai.
Na o lelius auksto dazno garso bangu negirdi, tai jau yra moksliskai irodyta. Ultragarso metu tos auksto daznio bangos vis delto sukelia garsa, atsimusdamos i vandenis. Tas garsas, tai lyg plojimas rankomis - tai ir girdi musu lelius. Na o jeigu prikisime ultragarso aparata labai arti mazylio ausies, tai blogiausiu atveju jis isgirs labai garsu plojima.... ir nuo to bugneliai tikrai neplys smile.gif Be to, gydytojai dazniausiai stengiasi arti ausyciu nelisti.

O kas del peliu naikinimo ultragarsu - dauguma guvunu auksto daznio bangas girdi ir jiems os yra kenksmingos... bet ne zmonem biggrin.gif Todel ir naugoja tuoj aparaciukus pelems atsikratyt - jie kenkia pelems ir visiskai nekenkia zmonems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2008 11 08, 18:52)
Daznas echoskopijos darymas kenkia. O kuo sustresnis echoskopas, tuo labiau. Ypatingai tie rodantys spalvota vaizda trimaciai ar keturmaciai.
Kenkia ne tik spinduliai, bet ir garso bangos, kaip ir siuo atveju. Nuo labai stipraus garso galima apkursti, trukti ausu bugneliai, isproteti. Mes suauge ultragarso negirdim, bet neaisku ar girdi ir koki poveiki jis daro besivystanciam maziukui.
Echoskopija darytis uztenka 2 kartus, jei viskas su nestumu ir vaikuciu gerai.

Yra specialius ultragarso prietaisai namuose atsikratyti peliu ir ziurkiu  ax.gif

Mikrobange irgi veikia bangu principu, o ne spinduliu smile.gif , bet su ja galima net iskepti ar isvirti

Man echoskopija iki 16 savaites buvo daryta kelis kartus, del sios priezasties, nors nestumas buvo labai komplikuotas, daugiau gydytojai manes, nei vienoj ligoninej nebeechoskopavo.  Teko nemazai laiko praleisti ligoninese.



Įdomi nuomonė, bet nepagrįsta blush2.gif Jūsų samprotavimai ir žiurkių lyginimai su žmonėmis-kažkaip neįtikina ax.gif būtų gerai mokslinės medžiagytės gauti, kur konkrečiai tyrimais įrodyta, kad kenkia, nes iki tol neatsisakysiu nei vieno echo, kurį siūlys daktarė ax.gif ...Juolab, kad ne vieną kartą teko girdėti, kaip atranda patologijas įvairias echo pagalba blink.gif Vieną dieną patikrinus vaikelis gali atitikti visus reikalavimus, po mėnesio- gali atsirasti koks dalykas... unsure.gif
Atsakyti
As kazkaip laikausi tos nuomones, kad kas per daug tai nesveikia! Mums jau 29 sav. su trupuciu ir echo daremes tik viena karta,ir jei viskas bus gerai tai manau, kad dar vieno karto visiskai uzteks. ax.gif O eiti ir ziureti i savo leliuka jei nera butinybes, vien tik del idomumo, tai tikrai nematau prasmes. schmoll.gif Be to juk niekur nera visu simtu procentu irodyta kad echo ne trupucio nekenkia! g.gif
Atsakyti
Dažnai ir be priežasties, manau ir nereikia ir neverta. Mano manyu, trijų kartų gana: pirmas diagnozuojant/patvirtinant nėštumą (na, kad viskas ok, pastojimas vieotj ir pan.), antras kartas apie 20sav pažiūrėt ar vystosi normoj, apsigimimai ir kt. dalykai, na ir link gali 32sav kokią, kad pasitikrint dar kartelį. Kam daugiau reikia, jie viska snormaliai vyksta. Jei jau stebima kažkas, kažkokie negerumai, gal tada ir dažniau, o šiaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(muah @ 2008 11 09, 13:23)
O kas del peliu naikinimo ultragarsu - dauguma guvunu auksto daznio bangas girdi ir jiems os yra kenksmingos... bet ne zmonem  biggrin.gif  Todel ir naugoja tuoj aparaciukus pelems atsikratyt - jie kenkia pelems ir visiskai nekenkia zmonems  smile.gif


Nėra ultragarsas kenksmingas pelėms smile.gif Jos gi nuo to aparato nemiršta smile.gif Tiesiog nuo nemalonaus triukšmo pabėga - išsikrausto kitur. Juk mes irgi nenorėtume gyventi ten, kur labai triukšminga smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Mano tokia pati nuomonė, kad dažnai (kiekvieną mėn.) daryti echo nėra sveika gimsiančiam kūdikiui. Žinoma, kai yra kokių įtarimų, neaiškumų ar bėdų tik tuomet pateisinu dažnus tyrimus.
Aš dabar laukiuosi antrą kartą (4 mėn.) ir echo daryta 5 kartus, jau paskutinį kartą darydama gydytoja sakė užteks tų spindulių, stengėsi kuo mažiau laiko tai daryti. Buvo problemų, todėl visiškai suprantu, kad tiek tyrimų reikėjo daryti, man visada pasako priežastį dėl ko darys, o ne šeip kad sugalvojo pažiūrėti kaip jis ten vartosi ir kruta.
Pirmo nėštumo metu iš viso taip pat daryta 5 echo, o dabar aišku jų bus daugiau.
Atsakyti
QUOTE(ingista @ 2008 11 11, 14:26)
Sveikos! Mano tokia pati nuomonė, kad dažnai (kiekvieną mėn.) daryti echo nėra sveika gimsiančiam kūdikiui. Žinoma, kai yra kokių įtarimų, neaiškumų ar bėdų tik tuomet pateisinu dažnus tyrimus.
Aš dabar laukiuosi antrą kartą (4 mėn.) ir echo daryta 5 kartus, jau paskutinį kartą darydama gydytoja sakė užteks tų spindulių, stengėsi kuo mažiau laiko tai daryti. Buvo problemų, todėl visiškai suprantu, kad tiek tyrimų reikėjo daryti, man visada pasako priežastį dėl ko darys, o ne šeip kad sugalvojo pažiūrėti kaip jis ten vartosi ir kruta.
Pirmo nėštumo metu iš viso taip pat daryta 5 echo, o dabar aišku jų bus daugiau.



o jei visą nėštumą atrodo, kad kas nors negerai-tai tą skauda, tai aną... ax.gif o pasirodo būna viskas gerai blush2.gif na man ėra ten jau laaabai daug padarę, bet pora kartų savo iniciatyva paprašiau, nes kažkaip neramu buvo blink.gif
Atsakyti
as tikrai nemanau, kad kenkia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUSSTE: 11 lapkričio 2008 - 14:32