Įkraunama...
Įkraunama...

Dažna echoskopija nėštumo metu

QUOTE(Polina @ 2012 07 11, 10:39)
o vis delto as noreciau paklausti sios diskusijos dalyviu, pasisakanciu pries choskopija, ar jus manote, kad ginekolgas siaip sau echoskopija daro, is smalsumo, ar kad pinigeliu daugiau uzdirbti, as nelabai suprantu, ar jums atejus pas gydytoja jus savanoriskai atsisakote tyrimo?


Polina - kad man regis kad dauguma ginekologu valstybinese gydymo istaigose ta echoskopija daro itin retai ir tik daznai aiskina kaip tai nereikalinga, taip kad vargu ar reikia atsisakinet tyrimo kuri daro tik 2(?) kartus per nestuma.

Ne visai i tema - bet gal kas zino kaip LT yra su toksoplazmoze? As neturiu nei toksopazmozes nei imuniteto tai Belgijoj tenka kas 4 savaites priduot krauja tyrimams del tokso... Cukraus tyrimas cia irgi privalomas, kaip ir genetinis kraujo tyrimas 10-12 savaite, bei morfologine echografija 19 savaite. Atsibosta ziauriai po ligonines lakstyt, bet as jauciuosi geriau kai zinau kad tyrimai padaryti. Beje, cia niekas pilvo nematuoja, judesiu neskaiciuoja ir aklais burimais is kavos tirsciu neuzsiima. Dar pasiklausiau savo gydytojo tai tik juokesi kad sitie metodai buvo naudojami pries 50 metu - jo tevas irgi ginekologas taip nesciasias priziuredavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudyk: 13 liepos 2012 - 08:20
nemanau kad nėštumo metu 2 ar 3 echo yra daug. pvz pas mane tik privalomos buvo, labai norejau kad pries gimdyma dar viena butu bet jau uz ja moket reikia, tai pagalvojau geriau tuos pinigelius paliksiu maziaus bankui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 07 13, 09:19)
Ne visai i tema - bet gal kas zino kaip LT yra su toksoplazmoze?


LT tyrimus dėl toksoplazmozės daro dukart per visą nėštumą - pirmam trimestre ir trečiam..
Atsakyti
Abejoju, kad echoskopas kokiu nors būdu kenkia vaikeliui.
Kadangi trečiam trimestre sirgau preeklamsija, tai man darė echoskopiją kas 2-3 dienas, net nebesuskaičiuoju, kiek kartų iš viso man ją darė. Vaikas gimė ir augo normaliai smile.gif
Atsakyti
Oi merginos, yra tokių nėštukių, kurioms kas mėnesį daromas ultragarso tyrimas, nes šitaip prižiūrimas vaikelis (kai nėštumas būna sunkus ar gręsentis, kartais net visus devynis mėnesius). Bet tai nereiškia, kad kenkiama vaikeliui, atvirkščiai.
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 07 15, 14:52)
Oi merginos, yra tokių nėštukių, kurioms kas mėnesį daromas ultragarso tyrimas, nes šitaip prižiūrimas vaikelis (kai nėštumas būna sunkus ar gręsentis, kartais net visus devynis mėnesius). Bet tai nereiškia, kad kenkiama vaikeliui, atvirkščiai.


tai zinoma, medicina atrodo echo ne tam kad pakenktu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristtule @ 2012 07 15, 18:01)
tai zinoma, medicina atrodo echo ne tam kad pakenktu doh.gif

Būtent. Man pačiai ultragarsas yra darytas tikrai ne du, ne tris ir net ne keturis kartus.
Atsakyti
Ar galite paaiskinti, kodel echoskopija yra brangi? blush2.gif Negi tik del naudojamos zele, juktuomet sukurtu kazka pigiau doh.gif
Atsakyti

Man echo daryta apie 20kartu tai tikrai,o daznai dare nes pries tai buve 3 persileidimai,o ir ketvirta karta besilaukiant teko paguleti ligoninej,tikrai nemanau kad jis kenkia,cia gi tik bangos.
Atsakyti
tikrai nereikia bijoti. Nekenkia nei vaikui,nei mamai.tai auksto daznio garso bangos. O kodel jie turi nustate tam tikra kieki? tai manau,todel ,kad uztenka tiek kartu,kad butu galima isitikinti,kad viskas gerai.Juk,jei itaria,kad kazkas negerai iskart pasiziuri kas ten viduj vyksta,o jei viskas gerai,tai nera prasmes. aisku,paciai mamai labai smagu,galetu manau ir 5 kartus per dienas pasiziureti ka vaikukas veikia smile.gif
Atsakyti
Manau siais laikais echoskopai yra tikrai geri ir jei jie kenktu manau niekas ju nedarytu mirksiukas.gif bet cia aisku kiekvienos nestuke.gif reikalas kiek ju darytis mirksiukas.gif
Atsakyti
Man daro kiekvieną kartą apsilankius pas gydytoją smile.gif nemanau, kad kenktų...juk tada ir nedarytų gydytoja...manau tai padeda sekti vaikelio augimo raidą, ar viskas gerai smile.gif labai gera kas kiek laiko pamatyti savo leliuką, kaip atrodo, kaip jam sekasi ten smile.gif
Atsakyti