Įkraunama...
Įkraunama...

Dažna echoskopija nėštumo metu

QUOTE(Mergiona @ 2012 06 04, 20:53)
doh.gif Semeta jums konkreciai smegenis praplove, atsiprasau  unsure.gif

drinks_cheers.gif pritariu
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2012 06 04, 21:53)
doh.gif Semeta jums konkreciai smegenis praplove, atsiprasau  unsure.gif



ir as pritarsiu, kad nesamoningi kursai doh.gif kaip taip galima sakyti, kad iki 19 sav nereikia scano.
Atsakyti
na, Semeta uz naturaluma, atgal i urvus politika ax.gif

Miaukis, ziuriu toj sprogsit nestuke.gif Na, kad viskas sklandziai ir neskausmingai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 05 birželio 2012 - 05:55
QUOTE(maukis2 @ 2012 06 05, 01:00)
ir as pritarsiu, kad nesamoningi kursai doh.gif  kaip taip galima sakyti, kad iki 19 sav nereikia scano.

O siaip kam jums sitas tyrtimas iki 19 sav? KAs nuo jo pasikeicia?

GAl bus idomu truputi daugiau suzinoti?
http://www.youtube.c...h?v=s6aMVs2bcp0

Cia vienos mamso is JAv komentaras:
Terapeutė pasakė, jog ultragarsas stabdo augimą ir neigiamai veikia vystymąsi, jog neseniai vaikams iki 12 metų buvo uždraustos ultragarsinės procedūros. Kadangi negimęs kūdykis nėra fizinis asmuo, jam tos taisyklės negalioja. Medicinos praktikoje labai mažai logikos, mes patys turime saugoti save, o labiausiai savo vaikus.

Taigi merginos galvokite ir darykite ka norit . Bet taip tvirtai teigti,kad ultragarsas nieko nekenkia, manau, net rimti mokslininkai nesiimtu, faktas, kad tai nera dar pakankamai istyrinetas dalykas 4u.gif

Su pirmu vaiku pastojau budama Airijoje ir ten reikia laukti siuntimo i ligonine pasidaryti echoskopa, nebent gali eiti privaciai ir brangiai uz ji moketi, o eile tikrai neateina pirmom savaitem smile.gif. As dar nebuvau buvusi nei kursuose, nei sitos informacijos nezinojau, bet kazkaip intuityviai nenorejau echoskopo. TAigi nuejusi i ligonine paklausiau gydytojos ,ar galiu atsisakyti to tyrimo ir kam jis is vis reikalingas. Taigi gydytoja aisku nustebo, sako keista, nes kitos kaip tik praso ir kuo daugiau to echoskopo, nors ten skiriamas tik 2 kartai. Bet is esmes sako jis nera reikalingas, nebent pries pat gimdyma. SAko mes viska ir taip patikrinam, jei moteris gerai jauciasi, reiskia viskas gerai. O pries gimdyma galima paziureti ar kokia viksrele neapsisukus. DAugiausia sako ,skirta nustatyti daugiavaisiam nestumui. O siaip viskas daugiau del moters smalsumo. TAigi ne vien Sememta toks urvinis zmogus biggrin.gif, pakalbekit su gydytojais paklauskit kam jis reikalingas pirma nestumo trimestra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ada21lt: 05 birželio 2012 - 08:22
QUOTE(ada21lt @ 2012 06 05, 08:06)
O siaip kam jums sitas tyrtimas iki 19 sav? KAs nuo jo pasikeicia?



kas čia per mistinis laikas - 19 sav.? g.gif
Tai tuomet paklausčiau Jūsų, KAM tas tyrimas, anot Šemetos, PO 19 sav., KAS NUO JO PASIKEIČIA? g.gif Ar jau taip iškart sueina 19 sav. ir nebekenkia, ir ultragarsas kitoks pasidaro?
Aš sakyčiau, jei jau nedaromas tyrimas ultragarsu nei 7 sav., kuomet fiksuojamas vaisiaus augimas gimdoje ir plakanti širdutė, nei 12 sav., kuomet matuojama sprando raukšlytė ir nustatomi galimi apsigimimai, tai jau nebereikia Jums to ultragarso ir po 19 sav. Nes tokiu laiku jau ir judesiai jaučiami ir širdutę galima išklausyti. O jei bus įtariamas apsigimimas, nieko šiaip ar taip jau nieko nebepakeisit. Todėl jei jau esate natūralistai, tai būkite jais iki galo, o ne "pusiau" cool.gif

Ankstyvas ultragarsas padeda nustatyti ir imtis priemonių esant kraujavimui, įtariant negimdinį nėštumą, galų gale - jei būsimoji mama labai stresuoja dėl nėštumo, ypač po turėtų nesivystančių... Turint omeny streso įtaką nėštumui, ultragarsas tikrai yra žymiai mažesnė blogybė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 05 birželio 2012 - 08:26
QUOTE(femme @ 2012 06 05, 09:21)
kas čia per mistinis laikas - 19 sav.? g.gif
Tai tuomet paklausčiau Jūsų, KAM tas tyrimas, anot Šemetos, PO 19 sav., KAS NUO JO PASIKEIČIA? g.gif  Ar jau taip iškart sueina 19 sav. ir nebekenkia, ir ultragarsas kitoks pasidaro?
Aš sakyčiau, jei jau nedaromas tyrimas ultragarsu nei 7 sav., kuomet fiksuojamas vaisiaus augimas gimdoje ir plakanti širdutė, nei 12 sav., kuomet matuojama sprando raukšlytė ir nustatomi galimi apsigimimai, tai jau nebereikia Jums to ultragarso ir po 19 sav. Nes tokiu laiku jau ir judesiai jaučiami ir širdutę galima išklausyti. O jei bus įtariamas apsigimimas, nieko šiaip ar taip jau nieko nebepakeisit. Todėl jei jau esate natūralistai, tai būkite jais iki galo, o ne "pusiau" cool.gif

Nezinau ,kodel kursuose minejo buten 19 sav, gal yra kazkoks mokslinis pagrindas, gal persileidimu gresme pasibaigia, nezinau smile.gif
As kaip ir minejau ,matau , galima nauda nebent pabaigoje pries gimdyma,pvz jei perzengi gimdymo data, pasitikrint ar ten viska sgerai veikeliui ar jau skatinti gimdyma, ar ne. O daugiau neizvelgiu naudos.
O sirdutes plakima man Airijoje su kazkokiu paprastu aparaciuku klausesi smile.gif GAl ,kad ten abortai neddraomi, tai ir neskuba su tuo tyrimu g.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2012 06 05, 09:21)
Ankstyvas ultragarsas padeda nustatyti ir imtis priemonių esant kraujavimui, įtariant negimdinį nėštumą, galų gale - jei būsimoji mama labai stresuoja dėl nėštumo, ypač po turėtų nesivystančių... Turint omeny streso įtaką nėštumui, ultragarsas tikrai yra žymiai mažesnė blogybė mirksiukas.gif

TAi va sita ir turjau omeny, jei kas blogai:kraujavimas ar skausmas. O jei viskas gerai tai kam ten didintis sau rizinka?
Atsakyti
ada21lt, saunu, kad jus pasiruosusi gimdyt ar augint bet koki vaika: su nesuderinamais su gyvybe apsigimymais, su Edvardso ar Patau sindromu ir kitom chromosominem baisybem, be ranku/ koju... saunu, tik zavetis galima. Bet ne visos yra tam pasiruosusiuos ir tam ryztusi. Joms egzistuoja tyrimai. (samoningai praleidziu Dauno sindroma, nes siais laikais visai neblogai zmones su sita anomalija integruojami ir tai, statistiskai, paaiskejus kad laukiamasi tokio kudikio abortuojama ar ne 90% g.gif ). Toliau egzistuoja tokie dalykai, kaip nesivystantis nestumas ir nekiekvienai tai baigesi kraujavimu ir issivalo savaime. Turbut saunu "19 sav" suzinot kad jau turi savyje negyva vaika? kuom tai gali motinai grest turbut akivaizdu. Saunu kad yra teise rinktis, kol tai tavo asmeninis pasirinkimas- gimdyti nesveika vaika ar ne, rizikuoti savo sveikata ar ne- saunu. Bet kaip prieinama "gimdymo namie/ lauke/ po krumu" atleiskitbet asmeniskai as uz tokius bajerius baudziamaja atsakomybe ivesciau.

Asmeniskai jums linkiu nenusivilti Semetos mokymu, bet as uz atmerktas akis o ne slepimasi nuo realybes prisidengus kazkokiais pamastymais unsure.gif Yra didziulis skirtumas: jei zmogus samoningai nusprendzia, kad bet koks vaikas jam vaikas, jokiu budu jis nebus abortuojamas, kokia bebutu diagnoze ir samoningai nedaro genetiniu tyrimu- pagarba, bet kai zmogus leidziasi sau praplaut smegenis ir tiesiog tiki gamtos galia ir taip pat sventai tiki "nekraujoju, gerai jauciuosi, mano vaikas sveikas"- cia jau kita istorija ir toks poziuris man neatrodo gerbtinas.

QUOTE(femme @ 2012 06 05, 08:21)
kas čia per mistinis laikas - 19 sav.? g.gif


labai superinis laikas, advokatu apskaiciuotas: iki 20 sav dar abortuot gali vaika del medicininiu parodymu. Taip, daugumai tyrimu per velu ir nieko nebepadarysi, bet "kursu" oraganizatoriai teisiskai atleidziami nuo atsakomybes: gi ne ju kalte kad per savaite susisukt nespejai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 05 birželio 2012 - 11:54
QUOTE(Mergiona @ 2012 06 05, 12:34)

Nu o ziurejot ta filmuka, kur idejau? Apie daroma zala echoskopu.
TAip as uz gimdyma, o ne zudyma,jau koks yra tas zmogus toks, bet man tai zmogus. Be to turiu realu pvz drauges, kur visi medikai Kaune, Vilniuj nustate, kad nesivyste pgl juos visi vidaus organanai, visi siule aborta,sake nu vis tiek jei ir gims neilgai isgyvens, ji apsisprende gimdyti is tikruju net nesvarste. Ir turi visiskai sveika vaika, pagimdzius klinikose, medikai issinese ir negalejo patiketi,kad vaikelis visiskai sveikas. O ji visa nestuma beveik praverke,o butu nesidariusi to echoskopo, butu ramiai sau nesiojusi. Man paciai buvo labai didele paklaida del gimdymo datos,jei ne gydytoja ,kuri uz naturaluma kita butu iskatinusi jau pries 2 sav tikriausiai.O as buvau tikra,nes technika yra technika, oas savo kuna pazystu.
O jei buna nesivystantis nestumas, manau,kazkaip ta moterys pajaucia, nebuna,kad pilvelis auga viskas gerai, girdi kaip sirdute plaka(kaip ir sakiau nebutinai per echoskopa) ir nesivysto.Galu gale vistiek jau vaikeliui nepadesi, o vaikas man prioritetas pries mamos ramybe. GAl, kad abu nestumo pardzias buvau Airijoj, tai kazkaip patiko ju pozoiuris ir prieziura i nestuma, kaip i naturalu procesa, o ne kaip liga ir kuo mazesni daktaru kisimasi. Kad ir vaginalines patikros ten niekas nedaro, jei viskas gerai. Manau ,abortai per daug daznai siulomi ir atliekami Lietuvoj. unsure.gif
O kas svarbiausia cia buvo klausimas apie echoskopa,kaip nestumo patvirtinima ir tas jums atrodo reiklainga?Jei is tikruju moteris nori vaikelio ir dar nesiekia kazkokiu diagnoziu del sveikumo ar verta rizikuoti? toks buvo mano pasakymas ir siulymas kiekvienai permastyti paciai.
Tikrai nenusivyliau Semetos kursais,tiesa senokai jau buvau,dabar turi gal dar naujesne informacija. Ir buten,kad akys neuzmerkiamos ir ne aklai darai ka sako medikai, o realiai mastai kas is tikruju reikalinga, o kas ne.Ir viska kas ten kalbama ,tai ne siaip pamastymai,viskas paremta tyrimais, mokslininku darbais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ada21lt: 05 birželio 2012 - 13:56
Echo kaip nestumo patvirtinimas yra labai svarbus moterims, kurios vartuoja vaitus nestumui palaikyt. Jei vaisius nesivysto vartuojant vaistus kraujavimo gali ilgai nesulaukt, o nestumas nesivystis. Visom kitoms, kurios nori, tai reiskia svekiasnius nervus, kas yra kelios sekundes echo palyginus su nemigos naktim ir nuolatiniu stresu patyriamu pastojus po persileidimo, nesivystancio ar kitu bedu?

"sirdutes plakima" galima ne echo girdeti nuo daug velesnio laiko, ir niekas ten nieko nepajaucia, jei kas negerai...

Atleiskit, bet jusu papasakota istorija kaip "nesivyste visi organai o gime sveikas" man pasaku pasaka. Echo mato sirdies visa struktura, pertvaras, smegenu struktura, tt - labai smulkias detales, tokiu klaidu kaip jus sakot- nebuna schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2012 06 05, 06:54)
na, Semeta uz naturaluma, atgal i urvus politika  ax.gif

Miaukis, ziuriu toj sprogsit  nestuke.gif Na, kad viskas sklandziai ir neskausmingai  4u.gif  4u.gif



taip jau skaiciuojam paskutines dieneles lotuliukas.gif aciu 4u.gif


o jei del scano, tai busiu prie tu kurios sako, kad jis butinas. aisku nereikia jo daryti kas sav ar kas men(jei viskas eina sklandziai) bet bent du kart nestumo metu, tai manau reiktu. pas mus uk siaip ji daro 3kart. 12sav patvirtinti, kad jau 12 sav nestumas, patikrinamas vaiko augimas ir plius kraujo tyrimas. tada 20sav daromas antras scanas atlikti tyrimams, paziuret kaulu ir organu sandara ir pns ir paskutinis daromas jau pries gimdant, kad patikrint virkstele ir dar kazka. paskutinis scanas daromas ne visada.
man kai scana dare, tai likau lb patenkinta. ir savo vaikuti pamatem ir patvirtino, kad turi abi kojytes ir rankytes, organus, sirdeles plakima paklausem.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maukis2: 05 birželio 2012 - 14:21
Ada21lt, Paziurejau "filmuka". Jus biologijos ir fizikos moketes mokykloje?

Miaukis, JAV keiciasi politika, svarsto ivest privaloma scana 8 mazdaug sav. (privaloma aisku nereiskia prievarta tave tempia, bet tiesiog patariama padaryt, kaip iprasto nestumo prieziuros dali)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 05 birželio 2012 - 14:27
Na, aš kaip jau kažkas rašė, per daug sau galvos nesuku. Kad echoskopiją darytų pati neprašau, jei gydytojas daro - vadinasi reikia. O taip jau nutiko, kad su mano nėštumu pradžioj nemažai kartų teko žiūrėti - va džiaugiuosi, kad jau mėnuo, kaip pas gydytoją nebuvau smile.gif
Atsakyti