Įkraunama...
Įkraunama...

Dažna echoskopija nėštumo metu

Vakar buvau pas ginekologe (pirmam vizitui), mums dar tik nepilnai sesios savaiteles, bet eko nedare, sake geriau palaukiam, uzrase vizitui vasaio 10 d. tada sake padarys eko ir israsys visus tyrimus... Mums jau bus 11 savaiteliu... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajone_25: 05 sausio 2012 - 07:54
Mano nestumas buvo lb sunkus nuo pat pradziu, todel buvo butina nuolat stebeti, ar viskas gerai vystosi ir pan.
O siaip sakyciau reikia maziau pacioms prisigalvoti ivairiausiu ligu ir kenkeju, nes mobilusis telefonas, kompiuteris, televizorius ir visa kita technika mums ir maziesiems gyventojams kasdien kenkia zenkliai daugiau, nei kazkiek kartu atlikta echoskopija. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Gintare1987 @ 2012 01 06, 11:38)
Mano nestumas buvo lb sunkus nuo pat pradziu, todel buvo butina nuolat stebeti, ar viskas gerai vystosi ir pan.
O siaip sakyciau reikia maziau pacioms prisigalvoti ivairiausiu ligu ir kenkeju, nes mobilusis telefonas, kompiuteris, televizorius ir visa kita technika mums ir maziesiems gyventojams kasdien kenkia zenkliai daugiau, nei kazkiek kartu atlikta echoskopija.  smile.gif


Is dalies sutinku drinks_cheers.gif taip jau norejosi pirmo vizito metu isgirti, kad tikrai laukiuosi, kad nestumas vietoje ir viskas gerai... Dabar reikes laukti vasario 10 d. kai darys eko ir patvirtins, tikiuosi viskas bus gerai, nes dabar siek tiek nerimauju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajone_25: 06 sausio 2012 - 10:41
Man kol kas ziurejo echoskopu tik 2 kartus: 6 sav ir 20 sav. 6 sav del kraujavimo atsiradusiu... Galvoju gal vel nesivytantis. O 20 sav apziurejo kaip vystosi lelius... Galima ir dazniau, bet cia jau mokami buti... Tie buvo nemokami...
Atsakyti
Man iki 12 savaiciu padare 4 echo, dar laukia numatyti 5 iki nestumo pabaigos. Turejom problemu, zemai placenta, pakraujavau. Nemanau, kad visiskai nekenksmingas echo, bet taip pat skaiciau straipsniu, kad mediku seminaruose klausimas apie echoskopiju zala, kokia nors, jau seniai nebekeliamas, kadangi yra irodyta, kad jos vaisiui nekenkia. Pirmieji daznai echoskuopoti vaisiai jau yra suauge zmones, jie buvo tirti ir yra visiskai sveiki. Tad nusiraminau rolleyes.gif
Atsakyti
O as tik UZ echoskopijas, ir tai sakau is skaudzios patirties.

Pirmas nestumas buvo nesekmingas nuo pat pradziu, nebuvo puslyteje embriono. Kadangi tik pastojus echoskopijos nedariau - tai suzinojau tik apie 11 nestumo savaite. Per tiek laiko labai stipriai isijauciau i nesciosios vaidmeni, kadangi net neturejau minties, kad kazkas MAN galetu buti blogai, juolab, kad daktares apziuros bei visi kiti tyrimai nieko blogo nerode. Tikriausiai jau aisku, kad labai stipriai sielvartavau, kai suzinojau blogasias zinias (pirmo echoskopo metu).

Antras nestumas buvo nesekmingas nuo pat pradziu taip pat. Skirtumas tik tas, kad siuo atveju tik testui parodzius dvi juosteles buvo apziura echoskopu, kurios metu jau kilo blogu itarimu, po savaites echoskopuojant isaiskejo, kad nesekmingas nestumas ir vel. Siuo atveju zymiai maziau pergyvenau, nes nebuvau sitaip isijautus i ta nesciosios vaidmeni, tiesiog nespejau.

Isvada ta, kad pirmas atvejis galejo pasibaigti su zymiai mazesnemis pasekmemis man psichologiskai (ir fiziologiskai), jei tik laiku butu atlikta apziura echoskopu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skrite @ 2012 01 12, 21:55)
O as tik UZ echoskopijas, ir tai sakau is skaudzios patirties.

Pirmas nestumas buvo nesekmingas nuo pat pradziu, nebuvo puslyteje embriono. Kadangi tik pastojus echoskopijos nedariau - tai suzinojau tik apie 11 nestumo savaite. Per tiek laiko labai stipriai isijauciau i nesciosios vaidmeni, kadangi net neturejau minties, kad kazkas MAN galetu buti blogai, juolab, kad daktares apziuros bei visi kiti tyrimai nieko blogo nerode. Tikriausiai jau aisku, kad labai stipriai sielvartavau, kai suzinojau blogasias zinias (pirmo echoskopo metu).

Antras nestumas buvo nesekmingas nuo pat pradziu taip pat. Skirtumas tik tas, kad siuo atveju tik testui parodzius dvi juosteles buvo apziura echoskopu, kurios metu jau kilo blogu itarimu, po savaites echoskopuojant isaiskejo, kad nesekmingas nestumas ir vel. Siuo atveju zymiai maziau pergyvenau, nes nebuvau sitaip isijautus i ta nesciosios vaidmeni, tiesiog nespejau.

Isvada ta, kad pirmas atvejis galejo pasibaigti su zymiai mazesnemis pasekmemis man psichologiskai (ir fiziologiskai), jei tik laiku butu atlikta apziura echoskopu.  unsure.gif



O kokie nors pozymiai buvo, kai vaikutis nesivyste? Ar suzinojai tik ekoskopijos metu? Man irgi dar nedare ekoskopijos, darys pirma karta tik kai bus apie 10-11 savaite, tai dabar dar labiau bijau...
Atsakyti
Aš jau nebesuskaičiuoju kiek kartų man darė echo...Kraujavau, susidariusi kraujosrūva, paskui dar viena. Kitą sav jau bus 12 sav ir vėl laukiu echo. O šiais laikais visa mus supanti aplinka gali pakenkti, tad nesuku galvos ar čia negerai taip dažnai darytis echo. Jau geriau žinosiu, kad viskas gerai negu spėliosiu kas ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2012 01 05, 01:17)
manau kad geriau nepiktnaudziauti tuo, jei nera butinybes, nestumas klostosi gerai, tad pilnai pakanka tu keliu echo kuriuos yra privaloma pasidaryti..dauguma lb nori suzinoti kas gims, bet juk koks skirtumas, vaikas nuo to juk nebus maziau mylimas..

pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Svajone, pirma nestuma apie 10 savaite pradejo rudai teplioti, o antro nestumo jokiu blogu pozymiu nebuvo.
Kita vertus siuo metu as vel laukiuosi, jau 15 savaiciu, kelis kartus yra buve, kad patepliojo, taciau nieko blogo tas tepliojimas neparode.

Taigi cia niekada nebuna viskas vienodai, taigi mano nesmagios patirties tikrai netaikyk sau, nueisi echoskopo,pamatysi savo leliuka ir nusiraminsi mirksiukas.gif

Sekmes !!!
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2012 01 13, 09:22)
O kokie nors pozymiai buvo, kai vaikutis nesivyste? Ar suzinojai tik ekoskopijos metu? Man irgi dar nedare ekoskopijos, darys pirma karta tik kai bus apie 10-11 savaite, tai dabar dar labiau bijau...

Maziau skaityk ir gilinkis mirksiukas.gif ramiai nesiok , nes kam tau pozymiai?? kad ju ieskotumei?? o kam .... ne visom buna nesekmiu ir ne visom pozymiai vienodi. 4u.gif Uzsiimt veikla reikia ir laukt vaikelio o ne ieskot kazko.. 4u.gif

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
man iki 11 sav, dare 6 echoskopijas, pirmas nestumas buvo nesivystantis ko nepastebejo kalnieciu poliklinikos ginekologes, tai vaikutis negyvas pragulejo pilvuke tikrai ilgai, o jos issisiepusios sake ,,viskas grazu, viskas auga,, , po sio ivykio uzsiregistravau kitur , papuoliau pas auksine ginekologe, kuri labai rupestinga, priziurinti, viska isaiskinanti, tad ji daznai mane echoskopavo , vis patikrindama.
Atsakyti