Įkraunama...
Įkraunama...

Dažna echoskopija nėštumo metu

Man irgi daznai daro echoskopus,bet as del to nesigasdinu.Paciai ramiau kad maziuka pamatau.As esu klaususi gydytojo,ar tie dazni echoskopai kenkia kudikiui,tai jis sake kad tokiu dalyku tikrai nera girdejes,kad butu pakenke.
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 07 21, 14:04)
Klaipedos konsultacineje poliklinikoje senyvo amziaus ir baisiai susiraukusi akusere - ginekologe man tvirtino, jog daznai echoskopuojami vaikai tikrai gimsta nesveiki. I sia jos pastaba man nesureagavus, toliau aiskino, jog echoskopuoti ne uz ka nesutinktu net savo dukros. Galu gale liepe korteleje parasyti, kad as pati  prasau echoskopijos ir atsakau uz pasekemes. 
Butu tai man pirmas nestumas, gal ir buciau issigandusi jos svaiciojimu.

doh.gif kas cia per tundra gine unsure.gif

QUOTE(Pooke @ 2010 08 30, 13:42)

Echoskopija, beje, - ne švitinimas. Nepainiokite su rentgenu. Echoskopija  - tai ultragarsas. Vaizdas ekrane matomas skleidžiamų ultra garso bangų pagalba. Tos bangos ne švitina. Tik skleisdamosios atsitrenkia į paviršius ir dėl skirtingų atstumų suformuoja šešėlius. Jos nekenkia. Ultragarso principu naviguoja, pvz, delfinai.
Tad tikrai nėra ko bijoti.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano nuomone ir kad jei reikia ziuret, tai reikia..
o jei galima ir be to apseit, tai apseikim..

seip manau, kad siais laikais, kai technika toli pazengusi, tai ir echoskopai nebe tokia kenksmingi kaip anksciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zylezy @ 2010 10 09, 12:42)
mano nuomone ir kad jei reikia ziuret, tai reikia..
o jei galima ir be to apseit, tai apseikim..

seip manau, kad siais laikais, kai technika toli pazengusi, tai ir echoskopai nebe tokia kenksmingi kaip anksciau  mirksiukas.gif

o kazi ar buvo keknsminga? g.gif
Atsakyti
Kiek teko girdet ir skaityt tai echo bangos sildo vaisiaus vandenis ir padidejusi vaisiaus vandenu temperatura kenkia. Kiek paciai teko susidurt tai ilgos echoskopijos metu po kiek laiko vaisius tikrai pradeda labai muistytis. Nesu is tu kurios amno kad tai yra labai kenksminga bet butent po tos ilgos echoskopijos prisiminiau kad buvau skaicius ir vis pagalvoju, gal del to tas vaikiukas manyje ir buvo neramus, nes jam daresi silta. Siaip manau kad trumpa 5-10min echoskopija nekenkia.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif nesilaukiu, bet daug domiuosi nėštumu, nes greit bus metas tai planuoti smile.gif Skaičiau nemažai informacijos apie echoskopiją ir tvirtai nusprendžiau, kad jei nebus extra svarbaus reikalo, echoskopijos tikrai nedarysiu... Buvo mamyčių čia įmetusių nuorodų, kur kalbama apie kelių mokslininkų atradimus, kai nustoja skambėti DNR, apie tai kad vaikas girdi nepakeliamą triukšmą, mamos sakė, kad kūdikiukam tai nepatinka, bando bėgti nuo to, slepia veidukus, auytes.. . informacija apie echoskopijos žalą plinta ir manau, kad visiem profesoriams bei daktarams atrodo absurdiška ir nepelninga keisti ar galvoti kažką naujo, nes juk čia tik neskamba DNR ir kūdikiams tai nepatinka..! jie teigia, kad žalos nėra, vaikai gimsta fizižkai sveiki doh.gif bet ar viskas matuojama vien fiziniais dalykais? jei teisingai supratau čia vienos mamos rašyta komentarą, kad jai daktaras sakė, kad vaikelis veiduką dengiasi nuo echoskopo šviesos, tai taip išeina, kad vaikas išvysta pirmą šviesą ne ateidamas į šį pasaulį, o kažkokio sukurto dirbtinio prietaiso? man tai atrodo baisu... o dar jei reiktu matyti kaip jis dengiasi veiduką ar bėga nuo ultra garso, neištverčiau nei sėkundei.. gamta yra tobula, ir manau tai lindimas į kažką labai privataus bei asmeniško, kas duota tik mamai ir jos vaikui...
Ar tik galit pabandyt įsivaizduot, kad kiekviena kūdikio DNR turi užkoduotą melodiją ir ji skamba..juk tai stebuklas įrodytas mokslininkų! galbūt ten užoduotas pasaulio ir laiko suvokimas? o gal tai jo kaip žmogaus asmeninė melodija, kuri gyvenime sukurs nuostabią daina? gal tai jo individualumas, ar tėvų perduotas pasiruošimas ateinant į šį pasaulį? Jei daktarai tvirtina, kad tai nekenkia fizižkai, nepamirškim, kad yra ir kitų dalykų neapsiribojančiu vien tuo, kad mes jų nemato ir nejaučiam...

tai tik mano nuomonė ir omeny turėjimas, kad kūdikiui negresia realus pavojus! nieko nesmerkiu ir nieko neagituoju nusiteikti pieš echo 4u.gif žinau, kad kiekviena mama padarys taip kaip jai atrodo geriausia smile.gif
Atsakyti
Kiek žinau, echoskopuojant kūdikis girdi tokį garsą, tarsi stovėtų po besileidžiančiu lėktuvu. blink.gif

Taigi kiekvienai spręsti, kiek kartų leisti kūdikiui su dar silpnai susiformavusia nervu sistema pajausti tą "malonumą".

Manau, kad tam tikrais laikotarpiais pasižiūrėti būtina, bet liguistai kas mėnesį lakstyt, tikrai ne. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zylezy @ 2010 10 09, 13:42)
mano nuomone ir kad jei reikia ziuret, tai reikia..
o jei galima ir be to apseit, tai apseikim..

seip manau, kad siais laikais, kai technika toli pazengusi, tai ir echoskopai nebe tokia kenksmingi kaip anksciau  mirksiukas.gif


thumbup.gif pritariu, as kai laukiausi dvynuku kiekviena miela men. po 1 echo, o pabaigoje kas 2 sav. ax.gif
Atsakyti
Man ziurejo kiekvieno apsilankymo metu. kadangi pirmasis nestumas buvo nesekmingas, gydytoja ziuredavo ar viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(perliuke11 @ 2011 11 26, 13:34)
Man ziurejo kiekvieno apsilankymo metu. kadangi pirmasis nestumas buvo nesekmingas, gydytoja ziuredavo ar viskas gerai.


Mane irgi smile.gif aisku laukiausi dvynuku, tai toks nestumas kaip bebutu keista skaitosi komplikuotas smile.gif tai ziurejo visus kartus.
Atsakyti
siuo metu man 26 sav ir man jau dare kokiu 6 kartus echoskopa, tikrai niekur nera irodyta kad tai kenkia vaikuciui, jei nebutu galima ju tiek kartu daryti tai gydytojai tikrai neziuretu ax.gif
Atsakyti
manau kad geriau nepiktnaudziauti tuo, jei nera butinybes, nestumas klostosi gerai, tad pilnai pakanka tu keliu echo kuriuos yra privaloma pasidaryti..dauguma lb nori suzinoti kas gims, bet juk koks skirtumas, vaikas nuo to juk nebus maziau mylimas..
Atsakyti