Įkraunama...
Įkraunama...

Dažna echoskopija nėštumo metu

QUOTE(Martusik @ 2010 05 06, 14:30)
As manau, kad nera nieko blogo, kad daro daznai echo... juk svarbu, kad tinkamai priziuretu vaikeli.. ir jei kas ne taip, geriau, kad pastebetu anksciau!!!!!


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mums 27savaites ir mums tedare viena echo. Jei viskas gerai, tai atrodo daugiau ir nebedarys rolleyes.gif

O i ta, kad anksciau pamatytu...na ir kas, kad pamatys? ka jie tam vaikeliui isciuose padarys? Ar zudysit vaikeli toki dideli?

As uz echo tik tada, kai yra nestumo patalogiju. Tada tegu daro kiek tik reikia, o jeigu nera jokiu nesusipratimu-viskas gerai ir nera ko to vaikelio trikdyti.
Atsakyti
smile.gif+2010 05 06, 16:11-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 05 06, 16:11)
Mums 27savaites ir mums tedare viena echo. Jei viskas gerai, tai atrodo daugiau ir nebedarys rolleyes.gif

O i ta, kad anksciau pamatytu...na ir kas, kad pamatys? ka jie tam vaikeliui isciuose padarys? Ar zudysit vaikeli toki dideli?

As uz echo tik tada, kai yra nestumo patalogiju. Tada tegu daro kiek tik reikia, o jeigu nera jokiu nesusipratimu-viskas gerai ir nera ko to vaikelio trikdyti.


Daro vieną, nes tik vieną apmoka teritorinės kasos ax.gif Šiaip gydytojos daro dažniau, bet nefiksuoja dokumentuose. Aišku, kaip kai kuriose įstaigose rolleyes.gif Juk papildoma echoskopija, tai darbas gydytojai už kurį lieka nesumokėta, taigi čia kiekvienos gydytojos reikalas.....

Man darė kiekvieną kartą, o kartais ir du kartus į mėnesį, bet mano atvejis šiek tiek patologinis... ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 05 06, 16:11-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 05 06, 16:11)
Mums 27savaites ir mums tedare viena echo. Jei viskas gerai, tai atrodo daugiau ir nebedarys rolleyes.gif

O i ta, kad anksciau pamatytu...na ir kas, kad pamatys? ka jie tam vaikeliui isciuose padarys? Ar zudysit vaikeli toki dideli?

As uz echo tik tada, kai yra nestumo patalogiju. Tada tegu daro kiek tik reikia, o jeigu nera jokiu nesusipratimu-viskas gerai ir nera ko to vaikelio trikdyti.


Man dare gal karta per menesi tai tikrai. Tai svarbu. Daktaras paklauso vaiko sirdele, pamatuoja ar atitinka savo amziu, ar neatsilieka, ar uztenka skyscio jam ten.. paziuri visus vidinius organus.. Man atrodo tai svarbu!!!
Atsakyti
Man echoskopa darydavo kiekviena karta, kai tik apsilankydavau pas gydytoja. Buvo smagu ziureti, ka lelius pilvelyje veikia smile.gif Daug info is to echoskopo gaudavau kiekviena karta smile.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmo vaikelio, tai man echo dar kiekvieną mėn. Taip reikėjo.. I r turiu gražią sveiką mergaitę. Jei ne echo, nežinau kaip būtų. Pagal jį man skirdavo arba nuimdavo vaistus, vit ir t.t.
Atsakyti
Dazniau echo daro kai lankaisi privaciai. Bet zinokit netikiu, kad gydytojai, galvodami/zinodami , kad tai kenksminga, kaskart ji darytu. g.gif Ir tikrai nemanau, kad ji daro vien del to, kad nori daugiau $ paimt uz vizita.
O pasakymas, kad del dazno echo vaikai paskui mikcioja, atsiprasau, bet skamba absurdiskai. Mikciojimas nera igimtas sutrikimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SweetTalk: 19 liepos 2010 - 19:25
QUOTE(Klepesova @ 2010 04 14, 10:51)
Klausykit moterys kur jūs prisiklausėt tokių nesamonių???
jei echo nors kiek kenktų tikrai jo nedarytų toms moterims kurioms gresia persileidimas, kurios jau turėjo įsčiose mirusį vaikutį. Eco yra pats saugiausias būdas patikrinti ar viskas gerai kūdikiui nekenkiant pačiam vaisiui ir jo motinai. Eco daro jau kiek laiko? 10? 20 metų? pakolkas nėra jokių įrodymo kad būtent echo pakenkė vaisiui... O padėjo tikrai ne vienai. Pvz mano mama iki 4 mėn nešiojo mirusį vaikiuką kada mirė neaišku- pastebėjo tik tada kai prasidėjo komplikacijos- temperatūra ir t.t. jei būtų tais laikais darę echo tikrai prasidėjus negalavimams iš karto būtų padarę abortą o tada laukė iki kol pradėjo kilti tempera, prasidėjo komplikacijos. verysad.gif

pritariu 100 %. jei echo butu kazkokia tai blogybe, tikrai jo nenaudotu taip daznai moterims, priskirtoms rizikos grupei, KURIOMS IR TAIP GRESIA PERSILEIDIMAS!

kai paskaitai kaikuriu paisakymu tai net kraupu pasidaro kad yra tokiu neisprususiu zmoniu, kurie pasisako "pries" su kazkokokiais kosminiais argumentais umn.gif tai tada bijokim ir i gatve iseit - oras uzterstas, nieko nevalgykim - aplink vien chemija, ismeskim is namu visus prietaisus (tv, kompus ir t.t.)... juk visa tai kenkia ir visu siu dalyku kenksmingumas yra irodytas ir MOKSLISKAI PAGRISTAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikcia: 20 liepos 2010 - 08:45
as manau,kad jei nera rizikingas nestumas,ner ko to echoskopo daryti 4u.gif as turejau 2 viena 20savaite,kita 38sav+6dienos bet paskutinis buvo nes gulejau ligoninej su inkstu uzdegimu ir gydytoja nutare kad pilvinukas mazas doh.gif as isvis turejau superini gydytoja (vyruka tongue.gif ) kuris iskarto man pasake abortu nedarome (gimdziau Airijoj) jei pradesi kraujuoti ar siaip blogai jausiesi ateik (gyvenau kitoje gatves puseje) arba vaziuok i ligonine o jei viskas gerai susitiksime po echoskopo,kai pas ji pirma karta lankiausi man buvo 8 savaites,kita karta susitikom 24 savaite biggrin.gif tai kad pas gydytojus nesmirinejau ir nesinervavau ax.gif manu labai daug priklauso nuo nestuke.gif jei ji rami,tai ir pilvinukas ramus,o jei nestuke.gif isipjove i pirsta ir sedi SM kur labai daug patareju,kuri dalis iskart rekia bek pas gydytoja,nes ir man taip buvo ko pasekoje negimdyvimis nestumas doh.gif todel sia tema tik dabar paskaitineju,jos visai neskaiciau kol buvau nestuke.gif ,nes nuo dalies cia esanciu patarimu depresija gali isivaryti lotuliukas.gif taip kad pirma ramybes ir nestumas ne liga mirksiukas.gif as paskuni kart i kalnus kopiau (1050metru) budama 7 men nescia ir nieko turiu sveika druta vyrioka kuris griauna namus smile.gif
Atsakyti
Kaip as jums pavydziu, kad jau matet savo leliukus. Man tai nieks nerode... Ir is viso nieko nekomentavo darant echoskopa. Tik sesutei tuos skaiciukus ac fm ir t.t. sudiktavo. Vyras sedejo ant kedes tai mate vaikeli. Sake, kad vos asaros neistrysko smile.gif dabar dazniau paglosto pilva ir sako "mano abi mazyles" smile.gif biski nukrypau nuo temos. Ta gydytoja ant ultragarso lapo padejo tik kelis pliusiukus: sirdis, isoriniai lyt. organai, galunes, judesiai. Ant smegenu strukturos parase raide n. Tai is viso pasimeciau: ta n reiskia nesimato, ar nera, ar nesusiformave? Sakau dar daugiau neaiskumu iskilo po echoskopo, negu kad pries.... Tiesa vaikeliui 19+6 buvo tuo metu kai dariaus echo.
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2010 05 06, 11:50)
O kad valdiškos poliklinikos skiria TIK dvi ar tris echo - tai tik pinigų klausimas - taupo. O tą taupymą reikia kaip nors pagrįsti, ar ne?  g.gif

Klaipedos konsultacineje poliklinikoje senyvo amziaus ir baisiai susiraukusi akusere - ginekologe man tvirtino, jog daznai echoskopuojami vaikai tikrai gimsta nesveiki. I sia jos pastaba man nesureagavus, toliau aiskino, jog echoskopuoti ne uz ka nesutinktu net savo dukros. Galu gale liepe korteleje parasyti, kad as pati prasau echoskopijos ir atsakau uz pasekemes.
Butu tai man pirmas nestumas, gal ir buciau issigandusi jos svaiciojimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaSim: 21 liepos 2010 - 14:04
As tai tokia zalia pasijutau, as buvau isitikinus, kad kiekviena karta apsilankius pas gine reikia daryti echo, kazkaip man paciai knieti, bet reikes reciau pradeti daryti, nes mums jau 5 su puse men ir jau 4 kartus daremes g.gif
Atsakyti