Įkraunama...
Įkraunama...

Dažna echoskopija nėštumo metu

labukas.man echo daro kazkur kas savaite nes gresiantis persileidimas buvo ir dabar jau perejo i prieslaikini gimdyma.klausiau daug kartu ar tai nekenkia uzgarantavo kad nea,tik sake kad didesnius mazius jau reguoja i sviesa todel nusisuka kai daro echo ax.gif 4u.gif tai kad tikarai nekenkia ir jei daktarai ziuri pvz kaip man kas savaite jie rizikuotu mano mazium o jie tik stengiasi kuo ilgiau maziu islaikyti mano pilvuke ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Man echo dare kas menesi. Ir as nieko pries. Man gydytoja pasake: nera niekur irodyta, kad kenkia, o mano pareiga ziuret ar viskas vaisiui yra gerai. Kiekviena karta paziuredavo ar virkstele neapsisukusi, ar gerai vystosi kudikis, ismatuodavo galvute, kojyte, paziuredavo ar sirdute plaka ir t.t.
Atsakyti
As pasitikiu gine ir visai nepergyvenu daugiau ar maziau daro echo biggrin.gif manau jeigu reikia tai ir daro drinks_cheers.gif
Atsakyti
pirma nestuma dare tris kartus, 12, 28 ir 40 savaiciu.. ir manau to pilnai uztenka.
nereikia tikrai ten daryti kas savaite.
tikiuosi ir sikart darys ne daugiau nei tris kartus.. aisku, jei mato rizika, tai daro dazniau, nes turbut tai maziau kenkia, nei pvz nepastebeti kokio svarbaus momento..
Atsakyti
man irgi i menesi karta daro ir vis kaskart kazka ten ziuri,ar viskas gerai,va paskutini kart viska ismatavo,isziurejo ar viskas isivyste, ar viskas pagal laika,nudziugino,kad vaikiukas sveikas ir viskas gerai 4u.gif ir nujauciu kad cia nebuvo paskutinsi kartas ziurejimo echoskopu:) pradejau ieksot info,ar visdelto kenkia ar ne,tai kolkas kiek radau,visur raso,kad nei mamytei nei vaikiukui nekenkia tos ultragarso bangos ax.gif nors ir vieni daktarai priesiskai nusiteike,o kiti ne,manau viskas priklauso nuo mamytes ir vaikelio kiek kartu ziuret ir aisku nuo pacios daktares:)
Atsakyti
Man žiūrėdavo echoskopu kiekvieną mėnesį,lyg ir nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 01 08, 15:14)
Ultragarso baimės kyla iš paprasčiausio neišmanymo kokiu principu ultragarso įranga veikia. Tai yra paprasčiausios garso bangos, o vaizdas kuriamas registruojant garso bangų aidą, kuris grįžta skirtingai priklausomai nuo to koks yra paviršius.



Video apie echoskopijos pasekmes: http://www.divshare....oad/4123775-ce7 Cia tas pats paskaitymui: http://voisvet.ru/19...-bez-maski.html
Atsakyti
Kai aš buvau nėščia, tai dariausi tiek, kiek reikėjo. O vakar, visai netyčia, radau štai ką http://www.homosanit...dar_negimusiais Bet ar tiesa, tai neaišku g.gif
Atsakyti
Mano tėvas echoskopuoja jau 15 m. Jo nuomonė man šiuo atveju svarbiausia, taigi dėl echo esu rami. Dabar ketinu darytis 3D echo 20 sav. Maniškis leliuzas tai į echo niekaip nereaguoja - paskutinius kartus kiek žiūrėjom, tiek miegojo sau bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas zinote kur vilniuje galima pasidaryti 3D echo?
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2008 10 21, 00:03)
Echo nėra jokie spinduliai, bet paprasčiausios aukšto dažnio garso bangos, o pats tyrimas yra tiesiog aidų fiksavimas (echo ir yra išvertus aidas). Tai kenkia tiek pat, kiek ir jums pamiškėj pašūkavus atsiliepęs aidas.

Nereikia ligų išsigalvoti kur jų nėra.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaisu @ 2009 03 12, 17:31)
Gal kas zinote kur vilniuje galima pasidaryti 3D echo?


i google ivesk ir ismes kur. doh.gif
Atsakyti