Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(Žuvelė @ 2008 10 20, 16:53)
Zuviuk, sakai, sokoladuke  lotuliukas.gif  busim su vienodom sunkiom smile.gif Na, gal tik rastai skirsis  lotuliukas.gif As tik pagalvojau, kad jei jau kur klaida padarysiu, tai bus be sansu isardyti - labai sunkiai ardosi tie mano siūlai...
O mezgasi gal ir greitai, bet pas mane jau akių doh.gif , tai nusibosta tą patį raštą megzti  lotuliukas.gif


pas mane irgi sunkiai ardosi todel kiekviena motyva kolkas skaiciuoju ir ziuriu akis ispletus kad tik butu taip kaip reikia... jau teko puse rato ardyti, bet dar tik 6 eiluters, tai baika - ratai nedideli... biggrin.gif iskankinau ax.gif
o tai kiek akiu dejai kad sakai daug ju pas tave???? pas mane tai 180 pradzioj gavosi... ir dabar galvoju ka reiks daryti jei sijonas gausis per trumpas??? kokia didesne servetele reikes ieskoti schmoll.gif ir pridurti unsure.gif tikiuosi kad nereikes wink.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 20 spalio 2008 - 20:13
O as dukrai mezgu suknute su aukstu glotniai prigludusiu kaunieriumi,bliambacki,vos nepamirsau nugara isskirti i dvi dalis ir vel reiketu ardyti doh.gif
Atsakyti
Labas vakarelis, kas dar nemiega..

Na ir tempai pas jus doh.gif Skaityti nespeju, o apie mezgima tokiu tempu ne nekalbu biggrin.gif Labai grazus darbeliai.. o as va sau mezgiau mezgiau, numezgiau nugara, puse priekio...dabar viska isardziau ir megsiu is naujo ax.gif gal iki kitos ziemos ir pabaigsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
O tai kodel isardei g.gif
Atsakyti
Aš ne taip pasakiau, norėjau pasakyti, kad tos parduotuvės savininkai prekiauja ir Gariūnuose.

QUOTE(Ristina @ 2008 10 20, 17:15)
MIDAROS siulai pardavinejami visoj Lietuvoj, ir aisku Gariunuose.
O DITEKSAS - siulaiRITESE - SVERIAMI. Tokiu Gariunuose nelabai maciau.

http://www.diteksas....ndex.php?cid=40


Tikrai nesiginčysiu, nes nežinau. Sakau tik tai, ką man sakė teta, nes ji pažįsta savininę ir toji patarė jai pirkti Gariūnuose...

QUOTE(lauma @ 2008 10 20, 17:25)
drinks_cheers.gif
tik dėl antakinio tai... kaži g.gif , čia mano pastebėjimai, nes amžinai ieškau pigiau  blush2.gif  ax.gif
1. taškas  - midaros ir gariūnų gelažinio kiosko (jau einant link autobusų įsėdimo vietos) šeimininkai tie patys, bet kainos nesiskiria, jau prieš 5m ar daugiau aš prikdavausi tam kioskely, kol paskum vadybininkė pati pasakė kad ir parduotuvė jų yra, kaina ta pati, parduotuvėj pasirinkimas didesnis, išpardavimai būna, turi ir ritėse, sveriamų
2. taškas Halės siūlų kioskelis ir gariūnų geltoni kioskai po stogu praėjimas tarp 0 ir 1 eilės šeimininkai tie patys, kainos 2-3-4lt už matkelį didesnės nei taške Nr1

Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 20, 20:41)
O tai kodel isardei g.gif


Tai kad negrazu pasidare ax.gif Po to nusprendziau, kad ir per siaura...po to pasigailejau, kad isardziau lotuliukas.gif
Atsakyti
Man atrodo tas pats laukia mano juodos suknutes,jinai man atrodo perprasta,bet kadangi mezgu dukrai tai neturiu laiko ardyti,o po to gal persigalvosiu,apsirengsiu pora sykiu,o tada isardysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Įveikiau suknelės sijoninę dalį ir dabar suku galvą, ar man užteks sijono, ar nerti toliau? Siūlų kaip ir turiu g.gif Tik įkvėpimas ir kantrybė po truputį baiginėjasi? Nu nežinau........ gal paimt ką nors pamegzt į tarpą, ir nuo kabliuko pailsėčiau, ir galva prašviesėtų. Nežinau nežinau.............

Va, rodau, keik jau turiu
user posted image
Atsakyti
As irgi kai pavargstu nuo vieno mezginio imu kita,o po to biggrin.gif pasekoje nieko gero neiseina ax.gif
Papildyta:
naiste777,labai graziai numegsta,as tai tavo vietoj tokio kruopstaus darbo neardyciau ax.gif
Atsakyti
Ne, aš apie ardymą net negalvoju. tik svarstau ar palikti sijoną, ar paversti į suknelę smile.gif
Atsakyti
Tai tu padaryk kaip mano dukra,sako mama kol tu megzi rankoves as suknute panesiosiu be rankoviu biggrin.gif Tai paversk sijonu,o kai griz kantrybe numegzi suknute ax.gif
Atsakyti
Klausykit, ar aš teisingai suprantu moherinukes mezgimo principa - tiesiog mezgi pagal pasirinktos servetėlės raštą? Nes man labai išplatėjo, t.y. aš užmečiau 240 akių (na, aš pati tokia ne kūda blush2.gif ), o jau po pirmos servetėlės eilės gavosi 480, nes ten raštas viena gera ir užmetimas... g.gif

Aš tai už suknutę būčiau... labai jau gražiai atrodo ir kruopščiai nunerta wub.gif

QUOTE(naiste777 @ 2008 10 20, 23:34)
Įveikiau suknelės sijoninę dalį ir dabar suku galvą, ar man užteks sijono, ar nerti toliau? Siūlų kaip ir turiu  g.gif Tik įkvėpimas ir kantrybė po truputį baiginėjasi? Nu nežinau........ gal paimt ką nors pamegzt į tarpą, ir nuo kabliuko pailsėčiau, ir galva prašviesėtų. Nežinau nežinau.............

Va, rodau, keik jau turiu
user posted image

Atsakyti