Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

Pas mus siulai tik turguje,parduotuvese nebuna ax.gif
Atsakyti
Vasaruole, Folkos mama, Katuks,
labai super pasakiski darbai jusu.
Kazkaip vasaruoles ta sukne mane suzavejo, jau sapnuoju, kaip sau ir dukrai vienodas numezgu, tik sau didele, dukrytei mazyte, ech... kaip grazu butu, bet vis to laiko laiko laiko truksta verysad.gif
Folkos mama tai meistriu meistre, ale ismegsk taip dailiai glunda visi jos mezginiai...
O Katuks, viskas gerai su ta apykakle thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 20, 17:27)
Pas mus siulai tik turguje,parduotuvese nebuna ax.gif

Čia kur taip? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2008 10 20, 16:21)
Oi kaip viskas laiku ir vietoje  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Kaip tik preitoi temoi rasiau kas turit tos tunikos shemute  thumbup.gif  Na pabaigsiu dabartini darbeli ir pulsiu megzt sitos suknutes (as galvoju megzt ilgesne ir ilgom rankovem, ir det pamusaliuka nuo krutines , kad galeciau kaip suknute nesiot). O ar galesiu pas tave pasikonsultuoti , jei kas neiseis  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Kiek mazdaug siuliuku suejo i tunikute? Kokiais siuliukais mezgei?


Kaip visada, padesiu kuo galesiu 4u.gif , dvi tokias numezgiau (tik kitos nuotraukytes tunikos naujoji seimininke niekaip neatsiuncia), tai as jau jas sakiau uzsimerkus nakti galeciau megzti, o kaip sunku buvo pradzioje vos ne kiekviena akyte ziurejau doh.gif doh.gif ,
megzta cia is kidmocherio (dabar jis pas mane ant bangos biggrin.gif), ir tunikai suejo 4 matkuciai po 25g, ji labai apacioje prati, uzdejau net 150 akiu priekiui, nes rastelio raportas platus 32 akys, o norejosi kad to rastelio butu daugiau ax.gif

QUOTE(zaniatja @ 2008 10 20, 18:24)
Vasaruole, Folkos mama, Katuks,
labai super pasakiski darbai jusu.
Folkos mama tai meistriu meistre, ale ismegsk taip dailiai glunda visi jos mezginiai...

tikiuosi cia apie mane biggrin.gif
ouj aciu aciu, as turiu tokia labai negera savybe matote visada noriu kad mano darbas jei jau plagijuotas tai kad bent atrodytu geriau uz originala ax.gif , tai ir mucinuos liaudiskai tariant blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 20 spalio 2008 - 17:56
QUOTE(Žiogienė @ 2008 10 20, 18:33)
Čia kur taip? hihihi.gif
Juokiesi,o kur gi pas mus parduotuvese yra siulu,perku pas Mockute turguje ax.gif
Atsakyti
Laba diena mergaitės, gal galit pasakyti kaip megzti paprastu raštu (gerom/išvirkščiom) kad kraštai nesiraitytų, vargstu su visais mezginiais ir lasvai bandau ir suspausti kažkas ne taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jogė @ 2008 10 20, 18:53)
Laba diena mergaitės, gal galit pasakyti kaip megzti paprastu raštu (gerom/išvirkščiom) kad kraštai nesiraitytų, vargstu su visais mezginiais ir lasvai bandau ir suspausti kažkas ne taip blush2.gif

jei apačia tai porą eilučių ripsu, o jei turi omeny kraštus tai aš 2-ą ir priešpaskutinę aki mezgu priešingai nei raštas : jei mezgu gerosiosmi - tai darau išvirkščią, jei blogosiomis - tai gerają 4u.gif
Atsakyti
Cia kiek suprantu eina kalba apie uzsirieciancia apacia,as tai darau taip.
Numezgu kelias eilutes paprastu mezgimu kaip ir visas mezginys.po to viena eilute numezgu:2kartu,1 uzmetimas,2kartu,1uzmetimas,2kartu.Tada vel toliau mezgu paprastu mezgimu.Per ta viena eilute perlenkiu pasidaro grazus dantukai.Is blogos puses uzlenkiu ir prisiuvu.
Atsakyti
Niu jusu teismui- rodausi ir as blush2.gif
[URL= http://public.fotki....i/s8001665.html [IMG]

nemokejau ideti pacios nuotraukytes 4u.gif
Atsakyti
Folkos mama, Katuks,Vasaruole, Zvirble labai labai gražu thumbup.gif Šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2008 10 20, 20:40)
Niu jusu teismui- rodausi ir as blush2.gif
http://public.fotki....i/s8001665.html  [IMG]

nemokejau ideti pacios nuotraukytes 4u.gif

Labai gražus darbelis thumbup.gif thumbup.gif O ta bliuskytė "seksualu" kokia liuks thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
zvirble,labai faina suknute wub.gif
Atsakyti