Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(netikėtai @ 2008 10 20, 13:25)
Virbalai nuodėmingoji tai va šita
Labai noriu su viskoze,man atrodo kad labai gražiai tada krist jinai turėtų ax.gif Ačiū už info,reiks prašyt,kad MB nuvežtų biggrin.gif
AveM bet tavo tempai nerealūs,dar tokio pločio doh.gif
Zuviukas:) ne kaunietė...Jau pradedu gailėtis,kad ne kaunietė ax.gif Kai paskaitau,tai tose bazėse ko tik nori pilna biggrin.gif Vat aš tų ir noriu yarn art sumer atrodo g.gif


tai gi as galiu nupirkti ir atsiusti wink.gif tik spalvyte internetu issirink wink.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 20 spalio 2008 - 14:11
user posted image


wub.gif
Atsakyti
NETIKETAI, juk Vilniuje yra firmine "Ditekso" parduotuve. tai jie turi ivairiausiu storiu ir sudeties siuliuku bigsmile.gif tad tau gali pasiulyti ir viskoziniu.
Atsakyti
Labutes
QUOTE(vasaruolė @ 2008 10 18, 18:15)
Stai suknelėsmile.gif Atiduodu jums ja jusu teismui ax.gif

user posted image

Grazu labai thumbup.gif

QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 19, 17:01)
Nu ne suknele, bet labai jau knieti pasigirti jums, o jei pailginus, tai ir puiki suknute gausis smile.gif
user posted image

Oi kaip viskas laiku ir vietoje thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kaip tik preitoi temoi rasiau kas turit tos tunikos shemute thumbup.gif Na pabaigsiu dabartini darbeli ir pulsiu megzt sitos suknutes (as galvoju megzt ilgesne ir ilgom rankovem, ir det pamusaliuka nuo krutines , kad galeciau kaip suknute nesiot). O ar galesiu pas tave pasikonsultuoti , jei kas neiseis blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif Kiek mazdaug siuliuku suejo i tunikute? Kokiais siuliukais mezgei?
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2008 10 20, 13:49)
G G G G G B G G G G G G G G G G G B G G G G G G G G G G G  1 eil.
G G G G G G G G G G G B G G G G G G G G G G G B G G G G G  2 eil.
G G G G G B G G G G G G G G G G G B G G G G G G G G G G G 3 eil.
G G G G G G G G G G G B G G G G G G G G G G G B G G G G G  4 eil.

G - geroji akis,
B - isvirkscioji akis,
raudonosios akies vietoje mezginys ,,linksta"


mastau.gif nu ir as cia labai susidomejau situ rasteliu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 10 20, 16:24)
mastau.gif nu ir as cia labai susidomejau situ rasteliu  tongue.gif
Cia kaip as juokauju sesiadesimtu metu mada,rastas gaunasi kaip armonika ax.gif
Atsakyti
Ristina kur yra toji ditekso parduotuvė? Aš matai pati nevairuoju,o su maža pupa ne kur tenuvažiuosi visuomeniniu ax.gif
Zuviukas:) nenoriu pirkt,noriu megzt tongue.gif
Amade o kurį variantą bandei vinguriuoti? Nes čia jų buvo visas milijonas lotuliukas.gif
meskute231 bukle nenoriu schmoll.gif Nors...O gal noriu bigsmile.gif Klausyk.o gal turi kokį mezginuką iš to siūliuko-parodyk koks ten vaizdelis ax.gif
lauma 4u.gif

Ačiū mergytės kad esat tokios nuostabios wub.gif Nesuprantu,kaip aš iki šiol galėjau be jūsų ką nors iš viso numegzti doh.gif LABAI AČIŪ VISOMS UŽ PAGALBĄ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, La Perla, paprasčiau ir būti negali lotuliukas.gif aš per tą laiką nuėjau su maže pas tetą ir atsivilkau mezgimo knygą lotuliukas.gif

QUOTE(La Perla @ 2008 10 20, 12:25)
Zuvele kryzmine geraja kabini ne is priekio o is uz nugaros kad ji persisuktu


wub.gif

QUOTE(AveM @ 2008 10 20, 13:18)
Kitap sakant stoviu su mezginiu vietoj
user posted image


Zuviuk, sakai, sokoladuke lotuliukas.gif busim su vienodom sunkiom smile.gif Na, gal tik rastai skirsis lotuliukas.gif As tik pagalvojau, kad jei jau kur klaida padarysiu, tai bus be sansu isardyti - labai sunkiai ardosi tie mano siūlai...
O mezgasi gal ir greitai, bet pas mane jau akių doh.gif , tai nusibosta tą patį raštą megzti lotuliukas.gif

QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 20, 13:22)
na va kaip tik galvoju kaip mano "bendradarbei" sekasi  thumbup.gif o ateinu jos ieskoti - ziuriu pati prisistate. thumbup.gif  Na as vakar gulu gale ismeginusi kuva rastu pradejau savo sukniuke-sokoladuke. Kol kas 6 eilutes sijono yra. Jei ten viskas su rastu gausis ir neteks ardyti, tai galiu pasakyti, kad ne taip jau letai mezgasi kaip glavojau wink.gif  rolleyes.gif tik aisku mazai laiko mezgimui po mazylio lieka... todel begu toliau darbuotis kol jis miega wink.gif blush2.gif


Mergytės, visi Ditekso siūlai yra iš Gariūnų. Mano teta pažįsta savininkę, tai jie prekiauja Gariūnuose pigiau (kaip didmenininkai). O parduotvėj nebloga antkainį užsideda.


QUOTE(Ristina @ 2008 10 20, 16:05)
NETIKETAI, juk Vilniuje yra firmine "Ditekso" parduotuve. tai jie turi ivairiausiu storiu ir sudeties siuliuku  bigsmile.gif  tad tau gali pasiulyti ir viskoziniu.

Atsakyti
As irgi pagalvojau ta pati,kokia gera musu mezgeju kompanija,tikrai didziulis stimulas mezgimui,o ir i klausimus yra atsakoma visus be isimties 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 20, 17:44)
Ristina kur yra toji ditekso parduotuvė? Aš matai pati nevairuoju,o su maža pupa ne kur tenuvažiuosi visuomeniniu  ax.gif
Zuviukas:) nenoriu pirkt,noriu megzt tongue.gif
Amade o kurį variantą bandei vinguriuoti? Nes čia jų buvo visas milijonas lotuliukas.gif
meskute231 bukle nenoriu schmoll.gif Nors...O gal noriu bigsmile.gif Klausyk.o gal turi kokį mezginuką iš to siūliuko-parodyk koks ten vaizdelis ax.gif
lauma 4u.gif

Ačiū mergytės kad esat tokios nuostabios wub.gif Nesuprantu,kaip aš iki šiol galėjau be jūsų ką nors iš viso numegzti doh.gif LABAI AČIŪ VISOMS UŽ PAGALBĄ 4u.gif  4u.gif  4u.gif

všeliu nėriau vasarą tuniką ir ji jau seniai iškeliavus bet vąšeliu labai kabinasi tas viskozės siūliukas. virbalais nebandžiau bet likutį turiu, galėsiu pabandyt bet laukti nenorėsi (fotikas su MB daba kažkur vokietijoj)
Atsakyti
MIDAROS siulai pardavinejami visoj Lietuvoj, ir aisku Gariunuose.
O DITEKSAS - siulaiRITESE - SVERIAMI. Tokiu Gariunuose nelabai maciau.

http://www.diteksas....ndex.php?cid=40
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 20 spalio 2008 - 16:17
QUOTE(Žuvelė @ 2008 10 20, 16:53)
Mergytės, visi Ditekso siūlai yra iš Gariūnų. Mano teta pažįsta savininkę, tai jie prekiauja Gariūnuose pigiau (kaip didmenininkai). O parduotvėj nebloga antkainį užsideda.


QUOTE(Ristina @ 2008 10 20, 17:15)
MIDAROS siulai pardavinejami visoj Lietuvoj, ir aisku Gariunuose.

drinks_cheers.gif
tik dėl antakinio tai... kaži g.gif , čia mano pastebėjimai, nes amžinai ieškau pigiau blush2.gif ax.gif
1. taškas - midaros ir gariūnų gelažinio kiosko (jau einant link autobusų įsėdimo vietos) šeimininkai tie patys, bet kainos nesiskiria, jau prieš 5m ar daugiau aš prikdavausi tam kioskely, kol paskum vadybininkė pati pasakė kad ir parduotuvė jų yra, kaina ta pati, parduotuvėj pasirinkimas didesnis, išpardavimai būna, turi ir ritėse, sveriamų
2. taškas Halės siūlų kioskelis ir gariūnų geltoni kioskai po stogu praėjimas tarp 0 ir 1 eilės šeimininkai tie patys, kainos 2-3-4lt už matkelį didesnės nei taške Nr1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 20 spalio 2008 - 16:25