Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(netikėtai @ 2008 10 20, 12:25)
Virbalai nuodėmingoji tai va šita
user posted image
Labai noriu su viskoze,man atrodo kad labai gražiai tada krist jinai turėtų ax.gif Ačiū už info,reiks prašyt,kad MB nuvežtų biggrin.gif
AveM bet tavo tempai nerealūs,dar tokio pločio doh.gif
Zuviukas:) ne kaunietė...Jau pradedu gailėtis,kad ne kaunietė ax.gif Kai paskaitau,tai tose bazėse ko tik nori pilna biggrin.gif Vat aš tų ir noriu yarn art sumer atrodo g.gif


doh.gif as bandziau ta rasteli isvinguriuot, bet man dryziai negraziai gavosi doh.gif kazkaip per sudetingai man pasirode arba cia ta suknele kitaip ismegzta unsure.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli,noriu gafruotos suknutes,bet rasteli mezgiau kazkada pries desimt metu dabar gal kuri zinosit kur toki galima butu rasti,kiek pamenu tai mezgama paprasciausiu ripsu tipo is abieju pusiu gerosios,bet kazkaip padaromas gafras.Kazkur turejau pav.senose knygose,bet kraustantis is vienu namu i kitus nezinau kur ta knyga su rastelio pav.Gal kuri isivaizduojat apie ka sneku ir turit schemute ax.gif
Atsakyti
AveM , net neisivaizduoju apie ka kalba eina... g.gif
gal turetum koki pavyzdeli? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 20, 08:19)
Sveikos sukneliautojos 4u.gif
Na ir grožių pridėjot,ne tas žodis wub.gif Žiūriu ir svaigstu doh.gif Visosms po  4u.gif už tuos grožius ir darbštumą biggrin.gif
O mane nusivylimas aplankė verysad.gif Užsiciklinau,kad nuogėmingajai noriu medvilnės su viskoze-ir nepatikėsit,nieko nerandu verysad.gif Gal kur užmatėt,pasidalinkit informacija ax.gif Niu taip noriu megzti,bet negaliu-reikia to siūlo, kurio reikia,kiti netinka lotuliukas.gif Pagelbėkit,būkit draugutės ax.gif

man tai patiko iš auksarankės siūliukai su viskoze ale ten bukle siūlas, nežinau ar tokio nori. vadirasi red heart bolero
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2008 10 20, 14:06)
AveM , net neisivaizduoju apie ka kalba eina... g.gif
gal turetum koki pavyzdeli? mirksiukas.gif
Taigi,kad tureciau pav.cia pas jus neverkciau.Cia tas rastas buvo madingas labai seniai tai dabar abejojiu ar galima ji kur nors rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 20, 14:12)
Taigi,kad tureciau pav.cia pas jus neverkciau.Cia tas rastas buvo madingas labai seniai tai dabar abejojiu ar galima ji kur nors rasti g.gif



AveM, primink, o tas gofras - tai panasiai, kaip armonika?
Tai tikrai mezgama ripsu, tik, sakykim, kas 6 aki reikia ismegzti geraja (isv.puseje - isvirksciaja), po to - ripsas, tada 6-oji akis isvirkscioji (isv.puseje geroji), toliau ripsas, geroji, ripsas, isvirkscioji... tai tada tas stulpelis, kuris yra is geruju akiu tarsi iskyla, o isvirksciuju akiu stuplelis tarsi idumba...
Turejau uniformine suknele su tokiu sijonuku bigsmile.gif
Beje, norint, kad gautusi sijonas, reikia pamazu prideti akiu ripse.

Ar kas nors aisku? Ar sutartiniais zenklais parasyt? ax.gif

O gal ne apie tai tu klausi... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 20 spalio 2008 - 13:40
QUOTE(AveM @ 2008 10 20, 15:12)
Taigi,kad tureciau pav.cia pas jus neverkciau.Cia tas rastas buvo madingas labai seniai tai dabar abejojiu ar galima ji kur nors rasti g.gif

aš tai maždaug įsivaizduoju apie ką kalba eina.... turėjau tokį sijoną, beje labai mylimą... nors jis buvo mašina megztas. ir aišku, tada man nerūpėjo, kas ten per raštas biggrin.gif reikia matyt ieškoti kokiose tarybinėse senose knygose ar žurnaluose g.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2008 10 20, 14:35)
AveM, primink, o tas gofras - tai panasiai, kaip armonika?
Tai tikrai mezgama ripsu, tik, sakykim, kas 6 aki reikia ismegzti geraja (isv.puseje - isvirksciaja), po to - ripsas, tada 6-oji akis isvirksioji (isv.puseje geroji), toliau ropsas, geroji, ripsas, isvirkscioji... tai tada tas stulpelis, kuris yra is geruju akiu tarsi iskyla, o isvirksciuju akiu stuplelis tarsi idumba...

Ar kas nors aisku? Ar sutartiniais zenklais parasyt?  ax.gif

O gal ne apie tai tu klausi...  doh.gif
Taip taip mergaites butent tai,parasyk jei gali sutartiniais zenklais.Aciu mergaites,cia tikrai tarybiniu laiku rastas,as turejau irgi labai mylima savo sijona ir kiek zinau mezgiau ripsu,bet pamirsau kaip padaryti ta armonika 4u.gif
Atsakyti
G G G G G B G G G G G G G G G G G B G G G G G G G G G G G 1 eil.
G G G G G G G G G G G B G G G G G G G G G G G B G G G G G 2 eil.
G G G G G B G G G G G G G G G G G B G G G G G G G G G G G 3 eil.
G G G G G G G G G G G B G G G G G G G G G G G B G G G G G 4 eil.

G - geroji akis,
B - isvirkscioji akis,
raudonosios akies vietoje mezginys ,,linksta"

Atsakyti
jei skaitai rusiškai
http://www_klubochek...p?showtopic=210

žemiau ieškoti, maždaug nuo 10 posto, yra ir foto
Atsakyti
ACIU 4u.gif 4u.gif mergaites.O rusiskai as kalbu dar geriau ir skaitau nei lietuviskai,kur gyvenu aplinkui mane beveik visi rusai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 20, 15:56)
ACIU 4u.gif  4u.gif mergaites.O rusiskai as kalbu dar geriau ir skaitau nei lietuviskai,kur gyvenu aplinkui mane beveik visi rusai biggrin.gif

na tai dar čia kažkoks įdomesnis gofre Nr.5
http://www.niv.ru/library/008/064.htm
Atsakyti