Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

Ir aš pagaliau pabaigiau savo sarafaniuką:
user posted image

Užtrukau truputį daugiau negu tris savaites it esu be proto patenkinta rezultatu blush2.gif biggrin.gif .

Ar pastebėjot, kad baigiam temą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morta-sigita: 10 lapkričio 2008 - 17:11
QUOTE(morta-sigita @ 2008 11 10, 18:09)
Ir aš pagaliau pabaigiau savo sarafaniuką:
user posted image

Užtrukau truputį daugiau negu tris savaites it esu be proto patenkinta rezultatu  blush2.gif  biggrin.gif .

Ar pastebėjot, kad baigiam temą?



bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif nepakartojama 4u.gif
Atsakyti
Ar atidarys kas nauja tema? ax.gif Ar vel man blush2.gif
Atsakyti
Vel tau smile.gif Nes sauniai tai darai:)
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 11 10, 18:06)
Zuviuk, jau pasigedau tavęs. O kiek eilių tavo servetėlė? Nes as turiu kelias žurnaliukuose, tik reikia nuskanuoti. Jei, aišku, ne per mažai eilių bus smile.gif
Manoji irgi jaučiu gausis trumpa... bet tada sakiau, kažką kursiu... Ir vėl taip išplatėjo...
O kokio Nr. virbalais tu mezgi??? Sakau, gal aš per plonais mezgu...  g.gif


buvau dingus - maziukui reikejo rimtos mediku pagalbos... verysad.gif tai savaitele teko prabuti unsure.gif verysad.gif vos grizus prisziurejau cia teik groziu, kad puliau savo sarvetele pribaiginet... ir pribaigus pamaciua kad negerai gavosi... sad.gif
mezgu tai as 4nr virbalais ir pats mezginys gaunasi graziai, bet su rastu nepavyko. O visi kiti kur tusiu - labai neaiskios schemos - nieko negaliu iziureti - susilieja. todel buciau dekinga jei nuskanuotum ir atsiustum rolleyes.gif nes uzsispyriau ir sitos svajones nepraleisiu - iveiksiu. Manoji servetele buvo 85 eiluciu bet as pradejau nuo vidurio kazkur - taipissiskaiciavau. Cia gal beda ir buvo:?
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 11 10, 18:09)
Ir aš pagaliau pabaigiau savo sarafaniuką:

Užtrukau truputį daugiau negu tris savaites it esu be proto patenkinta rezultatu  blush2.gif  biggrin.gif .


Labai gražu. Greitai akį užmetus, maniau kažkas vėl mano cituoja. Bet čia gi dryžiukai tankesni. Šaunuolė. Dryžuoti zigzagai valdo biggrin.gif

LaimužėX irgi labai fainas kostiumėlis. Bet man kažkaip maxiai žiemą nelimpa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 11 10, 16:19)
nu as tai manau kad jei mezgeja numezge suknele kuri yra ziauriai per plati o tu uz ja pinigus moki, tai ji turetu ir sukti galva ka daryt kad tau tiktu suknele
sory tokia mano griezta nuomone, bet as jei nesugebu numatuot tai ir neapsiimu tokiais darbais
Pritariu tavo zodziams simtu procentu,jei imasi megzt uz pinigus tai turi kokybiskai atlikti ir savo darba mirksiukas.gif marta-sigita nuostabi suknute
coliukee-laukiam,kad tu pasirupintim nauja tema ax.gif
Atsakyti
morta-sigita, nugis labai grazu thumbup.gif o cia nerta ar megzta, niekaip neiziuriu doh.gif ziuriu daba dryziai visas uzvalde lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 11 10, 16:19)
nu as tai manau kad jei mezgeja numezge suknele kuri yra ziauriai per plati o tu uz ja pinigus moki, tai ji turetu ir sukti galva ka daryt kad tau tiktu suknele
sory tokia mano griezta nuomone, bet as jei nesugebu numatuot tai ir neapsiimu tokiais darbais

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
jei jau pinigus moki, tai turi teisę ir prašyt pataisyt
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 11 10, 22:02)
morta-sigita, nugis labai grazu thumbup.gif  o cia nerta ar megzta, niekaip neiziuriu doh.gif  ziuriu daba dryziai visas uzvalde  lotuliukas.gif
Po dryziu imsimes kvadratu biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti