Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

katuks nu nerealu ,truksta zodziu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 20, 07:19)
Sveikos sukneliautojos 4u.gif
Na ir grožių pridėjot,ne tas žodis wub.gif Žiūriu ir svaigstu doh.gif Visosms po  4u.gif už tuos grožius ir darbštumą biggrin.gif
O mane nusivylimas aplankė verysad.gif Užsiciklinau,kad nuogėmingajai noriu medvilnės su viskoze-ir nepatikėsit,nieko nerandu verysad.gif Gal kur užmatėt,pasidalinkit informacija ax.gif Niu taip noriu megzti,bet negaliu-reikia to siūlo, kurio reikia,kiti netinka lotuliukas.gif Pagelbėkit,būkit draugutės ax.gif



Nebesusigaudau, kuri ta tavo nuodemingoji....
Bet medvilnes su viskoze ivairaus storumo ir nemazai spalvyciu siulu yra Casa Lanoje, Basanaviciaus g.2, paziurek ten bigsmile.gif
Atsakyti
Zuvele kryzmine geraja kabini ne is priekio o is uz nugaros kad ji persisuktu
Atsakyti
QUOTE(vasaruolė @ 2008 10 19, 12:49)

QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 19, 18:01)

QUOTE(katuks @ 2008 10 20, 09:16)

QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 20, 10:41)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif liuks...
kur tas ziurkius kai jo reikia?  lotuliukas.gif

La Perla - figuryte is suknyte nuostabi wub.gif
As ateinu su ziurkium user posted image, mergaites jusu darbeliai nepaprasto grozio wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 20 spalio 2008 - 11:53
Nežinau kaip ten su tuo grožiu blush2.gif , bet kai savo rankomis darbas atliktas, tai ir vertė jo auksinė biggrin.gif

o dabar va papasakosiu apie nuodėmingąją. taigi buvau šiandien netoli Burdos salono, galvoju užeisiu pažiūrėti medžiagyčių (nes kartais dar mėgstu ir siūti) ir ką gi ten matau blink.gif ogi nuodėmingosios medžiagos, netgi trijų atspalvių: melsvo, rausvo ir rusvo. toks noras kilo nusipirkti gabaliuką. ir ne tam kad siūti, o kad raštą išsinagrinėti biggrin.gif nelabai smagu buvo paduotuvėj nagrinėti, nes buvau vienintelė pirkėja su trim pardavėjom.
bet grįžtant namo galvojau , kad gal labai norint galima ir pasisiūti ką nors, nes kaina tai tikrai labai normali: apie 37-38 litus už metrą. tik kad maniškė mašina nesiuva trikotažo.
kiek užmačiau, tai yra viskozinis siūlas, nu bet jau labai plonas...
Atsakyti
QUOTE(Mudra @ 2008 10 20, 09:15)
O kurioj vietoj ta parduotuvė yra?  g.gif

Berods savanorių 49/12, prie Gerosios vilties sankryžos ax.gif čia jau kažkuri darštuolė minėjo šią parduotuvę, aplankiau pati prieš pora dienų, kainos juokingos, į bankrotą gali nuvaryti, tik reikia rankų kaip pas kirmėlę kojų - 100 lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes darbstuoles,nuostabus visu darbeliai,o mane uzgriuvo rudeniniai baigiamieji darbai tai nieko nespeju,priedo pasimatavo modelis tai didziuli gabala reikejo ardyti,buvo trukumu ilgyje. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 20, 07:19)
Sveikos sukneliautojos 4u.gif
Na ir grožių pridėjot,ne tas žodis wub.gif Žiūriu ir svaigstu doh.gif Visosms po  4u.gif už tuos grožius ir darbštumą biggrin.gif
O mane nusivylimas aplankė verysad.gif Užsiciklinau,kad nuogėmingajai noriu medvilnės su viskoze-ir nepatikėsit,nieko nerandu verysad.gif Gal kur užmatėt,pasidalinkit informacija ax.gif Niu taip noriu megzti,bet negaliu-reikia to siūlo, kurio reikia,kiti netinka lotuliukas.gif Pagelbėkit,būkit draugutės ax.gif


yra tokie siulai "yarn art" as is ju esu mezgusi suknyte. Nu labai mieli ir smagiai nesiojasi wink.gif o ju tikrai yra bazese (jei tu Kauniete)
Atsakyti
Kitap sakant stoviu su mezginiu vietoj
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 10 20, 11:00)
Tai va, tik neapsilankyk čia kelias dienas, tai tiek grožybių pamatai  wub.gif  Ir tema nauja jau  doh.gif Ačiū Coliukei  4u.gif

Zuviuk, kaip sekasi su moherinuke? Aš vakar irgi pradėjau smile.gif
Mezgejelės, gal galite padėti akių mezgime? Išsistudijavau raštelį ir nesuprantu, kaip megzti  kryžminę gerąją akį. Gal galite patarti, kaip ją megzti? Turimose knygose radau tik išvirkščią... O gal šiaip kur yra akių mezgimo aprašymas?
AČIŪ


na va kaip tik galvoju kaip mano "bendradarbei" sekasi thumbup.gif o ateinu jos ieskoti - ziuriu pati prisistate. thumbup.gif Na as vakar gulu gale ismeginusi kuva rastu pradejau savo sukniuke-sokoladuke. Kol kas 6 eilutes sijono yra. Jei ten viskas su rastu gausis ir neteks ardyti, tai galiu pasakyti, kad ne taip jau letai mezgasi kaip glavojau wink.gif rolleyes.gif tik aisku mazai laiko mezgimui po mazylio lieka... todel begu toliau darbuotis kol jis miega wink.gif blush2.gif
Atsakyti
Virbalai nuodėmingoji tai va šita
user posted image
Labai noriu su viskoze,man atrodo kad labai gražiai tada krist jinai turėtų ax.gif Ačiū už info,reiks prašyt,kad MB nuvežtų biggrin.gif
AveM bet tavo tempai nerealūs,dar tokio pločio doh.gif
Zuviukas:) ne kaunietė...Jau pradedu gailėtis,kad ne kaunietė ax.gif Kai paskaitau,tai tose bazėse ko tik nori pilna biggrin.gif Vat aš tų ir noriu yarn art sumer atrodo g.gif
Atsakyti
labai gražios šios naujos temukės suknelės wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(netikėtai @ 2008 10 20, 07:19)
O mane nusivylimas aplankė verysad.gif Užsiciklinau,kad nuogėmingajai noriu medvilnės su viskoze-ir nepatikėsit,nieko nerandu verysad.gif Gal kur užmatėt,pasidalinkit informacija ax.gif Niu taip noriu megzti,bet negaliu-reikia to siūlo, kurio reikia,kiti netinka lotuliukas.gif Pagelbėkit,būkit draugutės ax.gif

Zuviukas:) ne kaunietė...Jau pradedu gailėtis,kad ne kaunietė ax.gif Kai paskaitau,tai tose bazėse ko tik nori pilna biggrin.gif Vat aš tų ir noriu yarn art sumer atrodo g.gif

buvau šiandie su mažąja "Midaroj" Savanorių pr 49/G. Vilties 12 kampas, tikrai mačiau daug siūlų viskozė su medvilne ir "yarn art sumer " tame tarpe 4u.gif
aš kitur jau net nebevažiuoju (čia mano mylimiausia parduotuvė Vilniuje) nes šeštad pvz gariūnuose buvo brangiau nei parduotuvėj - tai derėjausi nesvietnai : kaip gi turguj gali būt brangiau nei parduotuvėj lotuliukas.gif , tiesa, mano trūkstamieji atsirado pabrangę 2lt už matkelį, bet principe ten kainos tikrai tikrai nekanda, o už reklama buvau pigių siūlų skyrelyje apšaukta vadybininke lotuliukas.gif ir kad man už tai moka blink.gif lotuliukas.gif tai ir nutilau blush2.gif bigsmile.gif

Atsakyti