Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

jau visų suknelės tai super! šaunuolės visos, tiesiog kiekvienai first.gif smile.gif įkvepiat toliau giebti virbalus biggrin.gif


QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 09, 11:19)
Mergaites, SOS! Mezgiau mezgiau savo mocherines-sokoladines svajones sijona... ir vakar baigiau... bet rezultatas doh.gif  doh.gif  doh.gif  unsure.gif  verysad.gif  visu pirma kaip ir bijojau jis trumpokas, visu antra kazkodel man gavosi vienu motyvu maziaunegu priklauso... Nepasidaro is jo sevetele nors tu ka... sad.gif
jei galit padekit - kas turit didesniu serveteliu rastu atsiuskit man i AZ. Liksiu dekinga iki gyvnimo galo  ax.gif  4u.gif  blush2.gif


aš irgi baigiau išmegzti servetėlės raštą, bet sijonas laaabai per trumpas gavosi - dar kokį trečdalį minimum reikia damegzti. tai aš daug nesukus galvos pagal paskutinį motyvą dar tokius zigzagus pradėjau megzti (nes pagal shemą tokie kaip lapeliai buvo). tikiuosi, ilgio užteks. jei ne, dar kokių skylučių pridėliosiu. taigi, labai nepanikuok ir toliau megzk 4u.gif paimk iš kitos schemos apatinius motyvus arba pati ką nors sukurk mirksiukas.gif o dėl pilno saulės kliošo - tikiu, kad tikrai daug išplatėjo jau, kol išmezgei visą servetėlės motyvą, tai gal jau ir gana būtų to pločio? g.gif bet jei paimsi užbaigimui motyvą iš kitos servetėlės, tada dar toliau platės viskas.
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 11 10, 07:43)
Labas rytas, mezgėjėlės 4u.gif
pasirodysiu ir aš vieną iš paskutinių darbelių - nors ne suknelė, o kostiumėlis, bet kažkas panašaus  blush2.gif
user posted image
Nertas iš MAXI siūliukų, suėjo septyni kamuoliukai  bigsmile.gif

labai dailus darbas, butum neparasius kad ne sukne, buciau ir demesio neatkreipus....kur tiek kantrybes gaut tokio dydzio( ta prasme ilgio) ruba nunert. as trumpai suknei neturiu kantrybes, o cia...visas kostiumelis
Atsakyti
Akire3, pasižiūrėjus į jūsų visų darbelius galiu tik tiek pasakyti - kad kantrybės jums visoms pakanka, nes visų suknelės ir kiti mezginukai superiniai user posted image, o kadangi daugumai čia iš mūsų mezgimas tai jau savotiška "liga" (gerąja prasme), tai tos kantrybės atsiranda user posted image
Atsakyti
laimužėX labai dailus wub.gif , super atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 11 10, 11:22)
labai dailus darbas, butum neparasius kad ne sukne, buciau ir demesio neatkreipus....kur tiek kantrybes gaut tokio dydzio( ta prasme ilgio) ruba nunert. as trumpai suknei neturiu kantrybes, o cia...visas kostiumelis

drinks_cheers.gif būčiau ir aš ties sijonu ar bliuze užbaigus. labai gražus kostiumėlis wub.gif
Atsakyti
noriu paklausti mezgeju, man mezgeja numezge suknele ji ziauriai man per plati, bet as kadangi nedrasi ir nenoriu jos apkrauti vel darbu, noriu paklausti ar imanoma ja susiaurinti neisardzius visos, ar reikia isardyti visa ir permegzti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitiii: 10 lapkričio 2008 - 11:19
QUOTE(aitiii @ 2008 11 10, 12:18)
noriu paklausti mezgeju, man mezgeja numezge suknele ji ziauriai  man per plati, bet as kadangi nedrasi ir nenoriu jos apkrauti vel darbu, noriu paklausti ar imanoma ja susiaurinti neisardzius visos, ar reikia isardyti visa ir permegzti?
Gal gali ikelti nuotrauka,pasiziureti kaip ta suknute atrodo,kokie jos trukumai. g.gif

Papildyta:
Labai grazus kostiumelis,rastas toks idomus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 11 10, 11:18)
noriu paklausti mezgeju, man mezgeja numezge suknele ji ziauriai  man per plati, bet as kadangi nedrasi ir nenoriu jos apkrauti vel darbu, noriu paklausti ar imanoma ja susiaurinti neisardzius visos, ar reikia isardyti visa ir permegzti?



Jei peciai gerai guli, ir nera per platus, tada visos permegzti gali ir nereiketi, bet geriausia pasakyti galima tik pamacius dikta. Nusifotkink ir idek nuotrauka, tada bus lengviau patarti smile.gif

laimužėX, labai dailus kostiumelis, ir taip kruopsciai padarytas, ir is kur tiek kantrybes.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 10 lapkričio 2008 - 15:09
QUOTE(aitiii @ 2008 11 10, 11:18)
noriu paklausti mezgeju, man mezgeja numezge suknele ji ziauriai  man per plati, bet as kadangi nedrasi ir nenoriu jos apkrauti vel darbu, noriu paklausti ar imanoma ja susiaurinti neisardzius visos, ar reikia isardyti visa ir permegzti?

nu as tai manau kad jei mezgeja numezge suknele kuri yra ziauriai per plati o tu uz ja pinigus moki, tai ji turetu ir sukti galva ka daryt kad tau tiktu suknele
sory tokia mano griezta nuomone, bet as jei nesugebu numatuot tai ir neapsiimu tokiais darbais
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 11 10, 07:43)
Labas rytas, mezgėjėlės 4u.gif
pasirodysiu ir aš vieną iš paskutinių darbelių - nors ne suknelė, o kostiumėlis, bet kažkas panašaus  blush2.gif
user posted image
Nertas iš MAXI siūliukų, suėjo septyni kamuoliukai  bigsmile.gif

labai grazus kostiumelis wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
ir vel cia visokiu groziu pridejot, kad pavydas jau dabar negyvai uzbadytu tongue.gif
Is tikruju labai viskas grazu thumbup.gif
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 09, 10:49)
Mergaites, SOS! Mezgiau mezgiau savo mocherines-sokoladines svajones sijona... ir vakar baigiau... bet rezultatas doh.gif  doh.gif  doh.gif  unsure.gif  verysad.gif  visu pirma kaip ir bijojau jis trumpokas, visu antra kazkodel man gavosi vienu motyvu maziaunegu priklauso... Nepasidaro is jo sevetele nors tu ka... sad.gif
jei galit padekit - kas turit didesniu serveteliu rastu atsiuskit man i AZ. Liksiu dekinga iki gyvnimo galo  ax.gif  4u.gif  blush2.gif

Zuviuk, neskubek ardyt ir naujos megzt, maciau kazkada Zmonese zurnale Lavrinoviciene su megzta mocherine suknute. Zinoma, labai super aiskiai nesimate, kaip kas ten visas rastas, bet iziurejau, kad sijono praktiskai puse yra megzta virbalais, o kita puse danerta vaseliu, detas vel rasciukas (turbut kitos serveteles tongue.gif ) ir tikrai graziai atrodo thumbup.gif
Einu ieskoti, kur as ta nuotrauka issiplesusi padejau ir einu fotiko batarkiu kraut, bandysiu nufotkinti ta nuotrauka ir ideti. Tik gali tekt palaukti rytojaus, kad sviesu butu fotkinant ir neblizgetu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

aš citatavau, citatavau, ir pagalvojau, kad neverta biggrin.gif Naiste, Laimuže - darbeliai thumbup.gif net seilės varva, ypač, kai manoji taip lėtai juda į priekį...


Zuviuk, jau pasigedau tavęs. O kiek eilių tavo servetėlė? Nes as turiu kelias žurnaliukuose, tik reikia nuskanuoti. Jei, aišku, ne per mažai eilių bus smile.gif
Manoji irgi jaučiu gausis trumpa... bet tada sakiau, kažką kursiu... Ir vėl taip išplatėjo...
O kokio Nr. virbalais tu mezgi??? Sakau, gal aš per plonais mezgu... g.gif



QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 09, 10:49)
Mergaites, SOS! Mezgiau mezgiau savo mocherines-sokoladines svajones sijona... ir vakar baigiau... bet rezultatas doh.gif  doh.gif  doh.gif  unsure.gif  verysad.gif  visu pirma kaip ir bijojau jis trumpokas, visu antra kazkodel man gavosi vienu motyvu maziaunegu priklauso... Nepasidaro is jo sevetele nors tu ka... sad.gif
jei galit padekit - kas turit didesniu serveteliu rastu atsiuskit man i AZ. Liksiu dekinga iki gyvnimo galo  ax.gif  4u.gif  blush2.gif

Atsakyti