Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(garbanota avyte @ 2008 11 09, 15:16)
vuo vuo, man kaip tik si laaaaaabai ir patiko, ir dar ta turkio bei ta Neringai thumbup.gif  ar is ju kurios nors schemute turi? kuriu turi buciau laaaaaaabai dekinga blush2.gif


O turkio, tai kuri? Ar mano ar Aušrytės? Vakare atsiūsiu i az, nes dabar darbe sėdžiu.. doh.gif
Atsakyti
beje, klausimas gal kvailai nuskambes blush2.gif , bet vis tik..
o sukneles platinat ir siaurinat kaip? kaip ir paprastai neriant? jei nori paplatinti i vieno stulpelio vieta neriat du stulpelius ir t.t, o siaurinti kaip? viena praleist? tada skyles ar nelieka? senokai musiet neriau, kazkaip nebeprisimenu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 11 09, 15:25)
beje, klausimas gal kvailai nuskambes blush2.gif , bet vis tik..
o sukneles platinat ir siaurinat kaip? kaip ir paprastai neriant? jei nori paplatinti i vieno stulpelio vieta neriat du stulpelius ir t.t, o siaurinti kaip? viena praleist? tada skyles ar nelieka? senokai musiet neriau, kazkaip nebeprisimenu... ax.gif


Platinti taip.. iš vieno stulpelio du, o siaurinant iš dviejų išnerti vieną.. ax.gif Nes tavuoju atveju tikrai liks skylė..
Atsakyti
niu is tikro tai abi man fainos, dar laaaabai ta Alinos grazi, ji ir mano sesei patiko, o ji laaaabai isranki doh.gif tai buciau dekinga uz visas, kuriu schemas turetum, lauksiu bigsmile.gif
jei ka gali ir email atsiust avyte_garbanyte@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 11 09, 15:30)
O apie kurią konkrečiai kalbi, gal ir schemutė yra jos pas mane?  mirksiukas.gif



va sita as dar vasara nusiziurejau, bet niekaip nesuprantu kaip ji neriama g.gif
http://www.public.fo...6a7bf41296.html

nors dabar ne sezonas jai bet vistiek.................. kol baigciau ir sezonas butu ax.gif
Atsakyti
O as tai meginsiu sau suknutes kakla isimti tikampiu,taip atrodo lengva,o kai prieisiu prie kaklo nezinau kaip pasiseks g.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2008 11 09, 18:17)
va sita as dar vasara nusiziurejau, bet niekaip nesuprantu kaip ji neriama  g.gif
http://www.public.fo...6a7bf41296.html

nors dabar ne sezonas jai bet vistiek.................. kol baigciau ir sezonas butu  ax.gif


Šitą suknelę rusaitės štai čia neria.. 4u.gif
Atsakyti
sveikos, suknelių kurėjos 4u.gif

turiu vieną ilga suknią, kuria sugalvojau permegzti... išsirinkau tokį modeliuką... tik bėda, kad jis nemegztas... ax.gif gal kas matėte panašų, bet megztą tongue.gif

bučiau dėkinga mirksiukas.gif

p.s. labiausiai domina apačia... įdomu ar apskritai galima taip išmegzti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesasim: 09 lapkričio 2008 - 19:11
Netyčia į mano rankas pakliuvo žurnaliukas 15 min sau. Jo viršelis mane užbūrė
suknia
ir dar vienas patikęs šitos dizainerės darbas
suknia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniokas: 09 lapkričio 2008 - 20:13
QUOTE(bielra @ 2008 11 09, 19:40)
Šitą suknelę rusaitės štai čia  neria..  4u.gif


aciu, bandysiu ryt isiverst ir ziuret ar paaiskes kas nors, o jei ne ieskosiu kas numegst galetu blush2.gif
Atsakyti
na renku informacija toliau biggrin.gif sakykit, mergaites, o is kokiu siuliuku suknytes geriausia nerti? ir kiek mazdaug siulu sueina vienai? rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas, mezgėjėlės 4u.gif
pasirodysiu ir aš vieną iš paskutinių darbelių - nors ne suknelė, o kostiumėlis, bet kažkas panašaus blush2.gif
user posted image
Nertas iš MAXI siūliukų, suėjo septyni kamuoliukai bigsmile.gif
Atsakyti