Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

labai graži dryžiukė naiste777. te balioną 4u.gif spalvos tai fantastiško derinio nors man raudona ne favoritė.
Atsakyti
Naiste777, nu labai labai wub.gif Nebežinau jau ką ir bepridurti, merginos visus pagyros žodžius jau išsakė, tad man belieka tik prie jų prisidėti. Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
naiste777, superine suknele 4u.gif
Na, jus ir pavarot - as apakus.. blush2.gif
Atsakyti
Naiste777,nu grozis suknes wub.gif uzpavydejau smile.gif
Atsakyti
prisidedu ir as prie pagyru Naiste777
Ir spalvos ir modeliukas ir rastelis be priekaistu wub.gif
Atsakyti
Naiste777 kaip gražu, jau tikrai užpavydėt galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 11 08, 22:51)
Va ir pabaigiau. Šiandien pavariau, net užpakalį skauda  biggrin.gif . Visa šeimyna zirzė, kad mamos nėr šiandien. Bet toks kablys buvo, kad aš čia visai nekalta  ax.gif Šiaip ne taip išprašiau mb, kad nufotkintų. Bet sakė, kad gražu.............. dar reiks pačią apačią kažkaip patvarkyti, nes truputį traukia ta pirmoji pynelė. Gal žinot kokį stebuklingą būdą, kaip nunert tą pirmąją pynelę, kad netrauktų paskui?
Na, atiduodu jūsų teismui



wow...
o kaip tu tas rankoves padarei? turiu omeny virsu
atrodo kaip nerta nuo virsaus ratu
Atsakyti
Ačiū ačiū dar kartelį visoms, jau net nebepatogu darosi blush2.gif Nieko čia mandro nėra, visos taip galit. Šiandien išskalbiau ir vanduo raudonas buvo. Pasirodo dažo, tik gerai, kad nesusiliejo spalvos, tik vanduo dažytas nubėgo.

QUOTE(qqte @ 2008 11 09, 14:10)
wow...
o kaip tu tas rankoves padarei? turiu omeny virsu
atrodo kaip nerta nuo virsaus ratu


O rankoves dariau, kaip kažkas pamokė. Nunėriau suknią iki pažastų, paskui rankoves nunėriau iki pažastų, paskui viską sujungiau ir toliau nėriau ratu po truputį siaurindama
Atsakyti
Sveikutes darbininkes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2008 11 09, 09:51)
sveikutes mezgejeles, kaip as seniau cia neuzsukdavau  g.gif jusu darbeliai super  thumbup.gif , kadangi pati tik vos vos mezgu man iki jusu oi kaip toli  rolleyes.gif  bet ilusiu cia dazniau, nors seile pavarvinsiu  blush2.gif o gal ka nors ir paciai pavyks pritaikyti, jau labai seniai esu nusiziurejus internete viene suknele, kaip tycia ja radau ir bielros albiume, sakykit gal jus turit siu modeliuku schemeles kaip jas megsti?


O apie kurią konkrečiai kalbi, gal ir schemutė yra jos pas mane? mirksiukas.gif
Atsakyti
Naiste777
ir aš noriu prisidėti prie visų pagyrimų tavo suknytei.Tiesiog žygdarbis stulpeliniais raštais suknelę nunert,labai ilgas darbas,na bet rezultatas tai pateisina.Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 11 09, 02:59)
Dėkui  blush2.gif
Brėžinių nedarau, tiesiog pamatau kokį modeliuką, susirandu tam tinkantį raštą ir pirmyn.. Pvz.: šios suknelės įkvėpėja buvo vadinama ši auksinė   suknelė.. Tiesiog benerdama vis naujų idėjų atsiranda ir jos nebūna aklai nukopijuotos..  ax.gif


vuo vuo, man kaip tik si laaaaaabai ir patiko, ir dar ta turkio bei ta Neringai thumbup.gif ar is ju kurios nors schemute turi? kuriu turi buciau laaaaaaabai dekinga blush2.gif
Atsakyti