Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

Padidinau nuotrauka,dievuleliau kaip graziai nunerta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 11 09, 02:27)
Sveika garbanota avytę..  4u.gif  Na aš trumpai galiu paaiškinti kaip gi aš darau.. Aš neriu nuo apačios.., jei nenoriu jos platėjančios, tai išneriu tokio ilgio pradinę suknelės apačios pynelę, kuri laisvai apjuosia plačiausią klubų vietą, ir dar papildomai ją pailginu 10–15 cm. Tuomet suknelės apačia bus ne per daug išplatėjusi, bet ir nesiaura.. Neriu maždaug iki klubų, o tada pradedu siaurinti.. Jei krūtinė didesnė vėl pridedu akių.. Tiesiog nerdama matuojuos ir matau kur paplatint, o kur pasiaurint reikia.. Jei kils klausimų drąsiai klausk, padėsiu kuom galėsiu..  ax.gif


aciu, bielra,
tavo suknytes is vis man fantastiskos, ziurejau tavo albumiuka wub.gif o tu jas visas kaip sakant is galvos neri ar turi kokiu schemuciu, breziniu?

daba pirmiausia prisizadejau savo sesei suknyte nunert arba numegzt, ji smulkute, grazute pas mus, tai ant jos tikrai graziai toks daiktas atrodys smile.gif daba ziurineja visokius pavyzdukus kas mazdaug patiktu, o tada jau gausiu as bandyt kurpti kazka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 09 lapkričio 2008 - 00:51
Garbanota avyte,jei netingi perziurek sia musu tema nuo pirmo puslapio,labai daug yra nuorodu su schemomis su pavyzdziais tikrai manau sau issirinksi,o ko nesuprasi mes kiek galesim pagelbesim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 11 09, 00:48)
aciu, bielra,
tavo suknytes is vis man fantastiskos, ziurejau tavo albumiuka wub.gif  o tu jas visas kaip sakant is galvos neri ar turi kokiu schemuciu, breziniu?

daba pirmiausia prisizadejau savo sesei suknyte nunert arba numegzt, ji smulkute, grazute pas mus, tai ant jos tikrai graziai toks daiktas atrodys smile.gif  daba ziurineja visokius pavyzdukus kas mazdaug patiktu, o tada jau gausiu as bandyt kurpti kazka  ax.gif


Dėkui blush2.gif
Brėžinių nedarau, tiesiog pamatau kokį modeliuką, susirandu tam tinkantį raštą ir pirmyn.. Pvz.: šios suknelės įkvėpėja buvo vadinama ši auksinė suknelė.. Tiesiog benerdama vis naujų idėjų atsiranda ir jos nebūna aklai nukopijuotos.. ax.gif
Atsakyti
Pasiziurejau nertas suknutes turbut greitai mokysiuosi nerti,toks grozis albume ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius @ 2008 11 09, 00:08)
Naiste777 oho thumbup.gif . Labai grazu . Bet kiek cia darbo blink.gif nu bet ir uztat psipuosei wub.gif


Truputį darbo buvo smile.gif Užtrukau apie mėnesį, bet mano ūgis 183 cm ir nešioju 14 dydį.

QUOTE(garbanota avyte @ 2008 11 09, 00:41)
naiste777, labi grazu thumbup.gif  ir kur tie tavo prilaikomi kilogramai? nieko nematau, lieknute, grazute, turbut nezinai kas tai yr kilogramu prilaikyt lotuliukas.gif

mergaites, labai zaviuos tom megztom, nertom suknelem, bet nelabai zinau kaip jos daromos, naistes777 sukneles siluetas man labai patinka, taip pat ir bielros, ar jos per liemeni siaurinamos, o per klubus platinamos, o kaip per krutine
labai aciu is anksto 4u.gif


Aišku, labai smagu girdėt tokius žodžius ax.gif Aš ją pradėjau nuo apačios, kaip Bielra ir rašė, paskui siaurinau, t.y. mažinau stulpelių zigzagiukuose, dar iki klubų. Ties liemeniu gerai susiaurinau, paskui krūtinei vėl platinau. Ir svarbiausia - n kartų matuotis. Nežinau, kaip tokią reikėtų nunerti be žmogaus g.gif
Atsakyti
naiste777 ,pritrukau zodziu,begau peliuko ieskot user posted imageuser posted imageuser posted image
nerealu,kaip grazu
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 11 08, 23:51)
Va ir pabaigiau. Šiandien pavariau, net užpakalį skauda  biggrin.gif . Visa šeimyna zirzė, kad mamos nėr šiandien. Bet toks kablys buvo, kad aš čia visai nekalta  ax.gif Šiaip ne taip išprašiau mb, kad nufotkintų. Bet sakė, kad gražu.............. dar reiks pačią apačią kažkaip patvarkyti, nes truputį traukia ta pirmoji pynelė. Gal žinot kokį stebuklingą būdą, kaip nunert tą pirmąją pynelę, kad netrauktų paskui?
Na, atiduodu jūsų teismui






nuostabu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif cia tikrai tas griuvantis pelius vietoj, zodziu truksta ax.gif
Atsakyti
Mergaites, SOS! Mezgiau mezgiau savo mocherines-sokoladines svajones sijona... ir vakar baigiau... bet rezultatas doh.gif doh.gif doh.gif unsure.gif verysad.gif visu pirma kaip ir bijojau jis trumpokas, visu antra kazkodel man gavosi vienu motyvu maziaunegu priklauso... Nepasidaro is jo sevetele nors tu ka... sad.gif
jei galit padekit - kas turit didesniu serveteliu rastu atsiuskit man i AZ. Liksiu dekinga iki gyvnimo galo ax.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 09 lapkričio 2008 - 09:50
sveikutes mezgejeles, kaip as seniau cia neuzsukdavau g.gif jusu darbeliai super thumbup.gif , kadangi pati tik vos vos mezgu man iki jusu oi kaip toli rolleyes.gif bet ilusiu cia dazniau, nors seile pavarvinsiu blush2.gif o gal ka nors ir paciai pavyks pritaikyti, jau labai seniai esu nusiziurejus internete viene suknele, kaip tycia ja radau ir bielros albiume, sakykit gal jus turit siu modeliuku schemeles kaip jas megsti?
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 11 08, 23:51)
Va ir pabaigiau. Šiandien pavariau, net užpakalį skauda biggrin.gif . Visa šeimyna zirzė, kad mamos nėr šiandien. Bet toks kablys buvo, kad aš čia visai nekalta  ax.gif Šiaip ne taip išprašiau mb, kad nufotkintų. Bet sakė, kad gražu.............. dar reiks pačią apačią kažkaip patvarkyti, nes truputį traukia ta pirmoji pynelė. Gal žinot kokį stebuklingą būdą, kaip nunert tą pirmąją pynelę, kad netrauktų paskui?
Na, atiduodu jūsų teismui

user posted image

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Cia nuo sukneles isbaigtumo ir suyderintumo pavydasssss uzpakali gali paskaudint beziurint

Labai dailu, puikiai pritaikyta figurai ir spalvos tokios - skanaus rudens. Mmmm. Sukele man si suknele didziuli kieki teigiamu emociju!!!!

Ir toliau taip!!!

thumbup.gif
Atsakyti

O man jūsų visų vertijimai sukėlė labai daug teigiamų emocijų. Skaičiau išsišiepus iki ausų ir visą dieną turbūt tokia būsiu. Visoms labai labai ačiū. Šiandien greitai greitutėliai sutvarkau prikauptą netvarką ir kimbu į kokį nors pilką sarafaną
Atsakyti