Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(gadget3 @ 2008 11 07, 20:44)
Labukai smile.gif

Rodausi, kokia pirma gulima suknike savo dukrai siandien uzbaigiau smile.gif



kokia miela wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 07, 19:44)
Labukai smile.gif

Rodausi, kokia pirma gulima suknike savo dukrai siandien uzbaigiau smile.gif

user posted image

kokia fainute wub.gif wub.gif wub.gif
Naiste laukiam pasirodant biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif . Nusipirkau lamos vilnos siuliuku, lana berods vadinasi. Išsirinkau modeli. Tik truputi prisibijau kad ta vientisa suknele neissitampytu. Ka del to galetumete patarti? Gal daryti bliuskute ir sijona? Ir dar nelabai isivaizduoju kaip megzti svarkeli? Gal turit kazko panasaus iskarpu... Zodziu esu tik pacioj kelio pradzioj, busiu dekinga uz betkoki patarima smile.gif ...

user posted image
Atsakyti
4u.gif aciu dar karciuka uz fajjjnus zodelius 4u.gif

PEgleP, o tas svarkutis paprastas - isivaizduok staciakampi (visiskai taisyklinga), kuriam "ikistos" rankoves. Tai toks tas svarkiukas. Vientisas gabalas su reikiamose vietose padarytomis skylemis rankovems biggrin.gif

Lamos vilna - bent jau ta, kur as turiu - labai labai lengva, ir gerai laiko forma. Bet as mezgiau megztuka (200 g suejo, siltas bet nekarstas, ir nesviecia biggrin.gif ).
Atsakyti
Labai aciu uz pagalba, gadget3 4u.gif
Atsakyti
Va ir pabaigiau. Šiandien pavariau, net užpakalį skauda biggrin.gif . Visa šeimyna zirzė, kad mamos nėr šiandien. Bet toks kablys buvo, kad aš čia visai nekalta ax.gif Šiaip ne taip išprašiau mb, kad nufotkintų. Bet sakė, kad gražu.............. dar reiks pačią apačią kažkaip patvarkyti, nes truputį traukia ta pirmoji pynelė. Gal žinot kokį stebuklingą būdą, kaip nunert tą pirmąją pynelę, kad netrauktų paskui?
Na, atiduodu jūsų teismui

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 08 lapkričio 2008 - 23:03
Naiste777,super thumbup.gif super thumbup.gif
Atsakyti
naiste777, labai gražiai suderintos spalvos.. thumbup.gif Kažkodėl tai man nuotrauka nepasididina.. O dėl pynutės, tai aš ją visą laiką laisvesnę darau.., ta prasme labiau akis ištempiu.., arba galima pynutę nerti pvz 1 numerio didesniu vąšeliu negu nersi toliau.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 08 lapkričio 2008 - 22:58
Labai ačiū vertinimus. Dabar jau pasididina
Atsakyti
Naiste777 oho thumbup.gif . Labai grazu . Bet kiek cia darbo blink.gif nu bet ir uztat psipuosei wub.gif
Atsakyti
naiste777, labi grazu thumbup.gif ir kur tie tavo prilaikomi kilogramai? nieko nematau, lieknute, grazute, turbut nezinai kas tai yr kilogramu prilaikyt lotuliukas.gif

mergaites, labai zaviuos tom megztom, nertom suknelem, bet nelabai zinau kaip jos daromos, naistes777 sukneles siluetas man labai patinka, taip pat ir bielros, gal kuri nepatingetu man papasakot ar kokiu schemu atsiust kaip jas megzti, nerti(galima ir i az, kad cia kitu neerzint su tokiais dalykais)... ar jos per liemeni siaurinamos, o per klubus platinamos, o kaip per krutine, ji pas man nemaza verysad.gif as tai tikrai kilogramu prilaikau ir svarbiausia, kad mano kubai gana platus, liemuo siauresnis, tad bijau kad ant manes tokie dalykai negraziai atrodys, gal kas is patirties gali pasidalinti, kaip ant apkunesniu tokie dalykai ziurisi? ax.gif

labai aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 11 08, 23:41)
naiste777, labi grazu thumbup.gif  ir kur tie tavo prilaikomi kilogramai? nieko nematau, lieknute, grazute, turbut nezinai kas tai yr kilogramu prilaikyt lotuliukas.gif

mergaites, labai zaviuos tom megztom, nertom suknelem, bet nelabai zinau kaip jos daromos, naistes777 sukneles siluetas man labai patinka, taip pat ir bielros, gal kuri nepatingetu man papasakot ar kokiu schemu atsiust kaip jas megzti, nerti(galima ir i az, kad cia kitu neerzint su tokiais dalykais)... ar jos per liemeni siaurinamos, o per klubus platinamos, o kaip per krutine, ji pas man nemaza verysad.gif  as tai tikrai kilogramu prilaikau ir svarbiausia, kad mano kubai gana platus, liemuo siauresnis, tad bijau kad ant manes tokie dalykai negraziai atrodys, gal kas is patirties gali pasidalinti, kaip ant apkunesniu tokie dalykai ziurisi? ax.gif

labai aciu is anksto 4u.gif


Sveika garbanota avytę.. 4u.gif Na aš trumpai galiu paaiškinti kaip gi aš darau.. Aš neriu nuo apačios.., jei nenoriu jos platėjančios, tai išneriu tokio ilgio pradinę suknelės apačios pynelę, kuri laisvai apjuosia plačiausią klubų vietą, ir dar papildomai ją pailginu 10–15 cm. Tuomet suknelės apačia bus ne per daug išplatėjusi, bet ir nesiaura.. Neriu maždaug iki klubų, o tada pradedu siaurinti.. Jei krūtinė didesnė vėl pridedu akių.. Tiesiog nerdama matuojuos ir matau kur paplatint, o kur pasiaurint reikia.. Jei kils klausimų drąsiai klausk, padėsiu kuom galėsiu.. ax.gif
Atsakyti