Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(Tiske @ 2008 11 06, 13:03)
Bielra, koks grozis, zodziu truksta, o tos virstancios peles nemoku idet..  4u.gif


Dėkui mergaitės! 4u.gif
Atsakyti
Bielruk, fantastiska suknia smile.gif raudona....ahhhh 4u.gif
Atsakyti
Noriu ant suknutes uzsidet kazka panasaus i sita,bet ne nezinau nuo kurio galo pradeti megztiuser posted image
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 11 07, 17:01)
Noriu ant suknutes uzsidet kazka panasaus i sita,bet ne nezinau nuo kurio galo pradeti megzti[



yra ne vienas budas toki nusimegzt. SM yra tema paie tai. esu mezgus is 2 staciakampiu, dvieju rombu, o apvaliai tik vaikiska, nes daug akiu labai ax.gif , daugiau priklauso nuo to kokiu rastu megsi ir kokie siulai smile.gif
Atsakyti
Labukai smile.gif

Rodausi, kokia pirma gulima suknike savo dukrai siandien uzbaigiau smile.gif

user posted image
Atsakyti
gadget3 labai šauni gulimoji suknikė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 07, 19:44)
Labukai smile.gif

Rodausi, kokia pirma gulima suknike savo dukrai siandien uzbaigiau smile.gif


tikrai kad sauni ir dryzuota ir banguota. ar ne per didele dar. itariu kaip faina tokiem maziem zmoguciam megzt, viens du ir rubas baigtas.... thumbup.gif
Atsakyti
Kokia faina suknike wub.gif
Atsakyti
Bielra, tavo suknios sultinga bordo - kaip gero raudono vyno - zavinga!!!

QUOTE(Alacka33 @ 2008 11 07, 21:45)
gadget3 labai šauni gulimoji suknikė wub.gif  wub.gif  wub.gif


4u.gif

QUOTE(Akire3 @ 2008 11 07, 22:59)
tikrai kad sauni ir dryzuota ir banguota. ar ne per didele dar. itariu kaip faina tokiem maziem zmoguciam megzt, viens du ir rubas baigtas.... thumbup.gif


4u.gif

Aj, kai baisiai reikia ir paskaityt, ir pasportuot (ne per daug), ir su vyru beigi draugem pasneket, nesgi negi tik zindysi ir buities darbus veiksi??? - tai mezgiau gal ir ilgokai:) O del didumo - tigi foto nemaza. Matavau pagal pirktine, kuria jau dabar rengiu.

QUOTE(AveM @ 2008 11 08, 00:28)
Kokia faina suknike wub.gif


4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Gražių čia suknikių vėl primegzta, ir gulimų ir ne tik biggrin.gif Einu į pabaigą ir aš su savo dryžuotaja. Labai tikiuosi, kad šį savaitgalį pribaigsiu aš ją pagaliau. Kas gaunasi, kol kas man patinka, niu žiūrėsim, ar nešiosiu... Oi, ilgai aš čia su ja vargstu. Esu ne iš mažųjų ir kilogramų prilaikau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 07, 20:44)
Labukai smile.gif

Rodausi, kokia pirma gulima suknike savo dukrai siandien uzbaigiau smile.gif

user posted image


labai grazi suknyte 4u.gif o as savo mini dryziuke atidavau nes neteko uzdeti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 11 08, 11:05)
Sveikos. Gražių čia suknikių vėl primegzta, ir gulimų ir ne tik  biggrin.gif Einu į pabaigą ir aš su savo dryžuotaja. Labai tikiuosi, kad šį savaitgalį pribaigsiu aš ją pagaliau. Kas gaunasi, kol kas man patinka, niu žiūrėsim, ar nešiosiu... Oi, ilgai aš čia su ja vargstu. Esu ne iš mažųjų ir kilogramų prilaikau  biggrin.gif

Laikiam,laukiam 4u.gif
Atsakyti