Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(pupshe @ 2008 11 04, 16:52)
Nusipirkau siulu 50% vilna, 50% akrilas, ir jau siandien rimtai nusiteikus pradeti savo issvajotaja suknele, jei gerai seksis gal ir mane priimsit tarp sukneliautoju  biggrin.gif Gal is patirties man papasakosit kaip nesiojasi is tokiu siulu, ar neissisedi ir dar man neduoda ramybes toks klausimas... planuoju nesioti ant storu pedkelniu, bet ar einant nekils man ta suknele i virsu, ar tiesiog megzt laisvesne, platesne, tada nebus problemu?  g.gif O suknele planuoju tokia kaip apatine, prie to paties (nors jau uzklausiau ir rastu temoj), jei zinot kaip megzti ta romba ir turit kokiu chemuciu ar paaiskinimu, imeskit. Aciu labai.
user posted image

Įmečiau įraštų temukę,ten buvai irgi užklaususi mirksiukas.gif
Papildyta:
Merginos jau šedevriukų kiek užderėjo wub.gif
zuikulis nuodėmingoji fantastiška-pamačiau apsvaigau,nugriuvau biggrin.gif
Ir visos kitos suknios fantastiškos,bet šitos baisiausiai laukiau ax.gif
Atsakyti
niu, merginos, ir grozybiu cia pridejot, seile nutysus per visa klaviatura. lotuliukas.gif
visu suknytes labai grazios ir labai kruopsciai pagamintos wub.gif
Atsakyti
Noriu visas pagirti, labai grazus darbai visu 4u.gif
As nespeju niekaip paskui jus, vis ta suknele mintyse lieka. Megztuka baikiu nusimegzt, bet po to laukia dar liemenes dukrai ir drauges sunui eilej. Tai nezinau, kada mano suknelei eile ateis doh.gif
Atsakyti
As mezgiau savo zaliuke is pusvilnes, tai man ji labai silta, gal ziema bus pats tas, bet dabar siltoka.. ypac i koki prekybos centra uzsukus.. g.gif
Atsakyti
sveikos auksarankes.noreciau paklausti,gal kuri moka megzti ciabatukus 'kukuliams'?
Atsakyti
sveikutes,Polo labai faina suknele thumbup.gif aciu uz nuosirdzius zodzius visoms,stinga laiko tai is kart didelis aciu visoms aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės.., atėjo laikas pažadams, tad tesiu duotą žodį ir rodau savo suknelę.. blush2.gif

user posted image

Tik ranka ir gėlės uždengia juodą diržą...

Kaip matau raštelis beveik nesimato.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 05 lapkričio 2008 - 19:22
QUOTE(bielra @ 2008 11 05, 20:20)
Sveikos mergaitės.., atėjo laikas pažadams, tad tesiu duotą žodį ir rodau savo suknelę..  blush2.gif



Kaip matau raštelis beveik nesimato..  g.gif


bigsmile.gif fantastika, kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip matau raštelis beveik nesimato.. g.gif
[/quote]



aha g.gif nesimato, bet atrodo thumbup.gif
čia virbaliukais ar vąšeliu?
Atsakyti
bielra, suknyte- nereali wub.gif , tikrai idomu kokiu budu cia ji pagaminta- virbalais ar vaseliu?
sita splavyte jums laaaabai tinka thumbup.gif
Atsakyti
bielra, laaabai gražu thumbup.gif
Atsakyti
bielra labai fantastiska thumbup.gif
Atsakyti