Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

[quote=qqte,2008 11 04, 12:02]
uoj aciu
neiziuriu kokia siuliuku sudetis tik
Papildyta:

Kai taip , tai pilni namai atrodo nuo siūlų popieriukų, o kai reik, tai nerandu. Kiek pamenu 50X50 vilna su akrilu.
Atsakyti
4u.gif POLO tavo suknyte na tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
bielra, valentinuke , ačiū notworthy.gif
Atsakyti
Polo, koks grozis wub.gif 4u.gif ir spalvyte superine wub.gif
Atsakyti
bigsmile.gif na jūs ir visos šaunuolės ir spartuolės, tikros skruzdelytės thumbup.gif , jūsų visų darbeliai laaabai wub.gif wub.gif wub.gif , kiekviena iš jūsų verta
first.gif .
Atsakyti
POLO,nuosirdus aciu uz rastelio pavyzdi 4u.gif
Atsakyti
Polo,reikia pagalbos,kitaip sakant uzstrigau su rasteliu,nezinau kodel,bet man nesigauna.Kai mezgu pavyzdeli is vienuolikos akiu viskas gerai,o kai uzdejau kokiu trisdesimt akiu ir pameginau bemezgant atsirado papildomu akiu vienu zodziu su rastu nugrybavau i pievas.
Gal gali pasakyti kaip mezgi pirma eile:1uzetimas 10 geru 1uzmetimas 10 geru...bet jau tada trecioje eileje gaunasi 1gera,1uzmetimas,10geru,1uzmetimas11geru.
Penktoje eileje 2geros,1uzmetimas,10geru,1uzmetimas,12 geru.NESUPRANTU kurioje vietoje darau klaida. g.gif
Kazkaip nedasunta kaip pradeti pirma eile g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 11 04, 16:40)
Polo,reikia pagalbos,kitaip sakant uzstrigau su rasteliu,nezinau kodel,bet man nesigauna.Kai mezgu pavyzdeli is vienuolikos akiu viskas gerai,o kai uzdejau kokiu trisdesimt akiu ir pameginau bemezgant atsirado papildomu akiu vienu zodziu su rastu nugrybavau i pievas.
Gal gali pasakyti kaip mezgi pirma eile:1uzetimas 10 geru 1uzmetimas 10 geru...bet jau tada trecioje eileje gaunasi 1gera,1uzmetimas,10geru,1uzmetimas11geru.
Penktoje eileje 2geros,1uzmetimas,10geru,1uzmetimas,12 geru.NESUPRANTU kurioje vietoje darau klaida. g.gif
Kazkaip nedasunta kaip pradeti pirma eile g.gif

akis skaiciuok (11xkazkiek+ dvi krastines). mezgiau is 145 akiu.Atsiranda papildomu akiu, kurias sumezgi po 2 ,7 eilej. Gal aiskiau dabar smile.gif tau mezgant is 30, reikia 35, o ne 30.
1eile uzmetimas , 10 geru, uzmetimas, 1 gera, uzmetimas, 10 geru ir t.t.
3 eile 1gera, uzmetimas, 10 geru, uzmetimas, 3 geros, uzmetimas, 10 geru ir t.t
5 eile 2 geros, uzmetimas, 10 geru, uzmetimas, 5 geros, uzmetimas, 10 geru
7 eile 2 geros , po dvi sumezgi 6 kartus, ir 5 geros
atrodo taip parasiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polo: 04 lapkričio 2008 - 15:57
Nusipirkau siulu 50% vilna, 50% akrilas, ir jau siandien rimtai nusiteikus pradeti savo issvajotaja suknele, jei gerai seksis gal ir mane priimsit tarp sukneliautoju biggrin.gif Gal is patirties man papasakosit kaip nesiojasi is tokiu siulu, ar neissisedi ir dar man neduoda ramybes toks klausimas... planuoju nesioti ant storu pedkelniu, bet ar einant nekils man ta suknele i virsu, ar tiesiog megzt laisvesne, platesne, tada nebus problemu? g.gif O suknele planuoju tokia kaip apatine, prie to paties (nors jau uzklausiau ir rastu temoj), jei zinot kaip megzti ta romba ir turit kokiu chemuciu ar paaiskinimu, imeskit. Aciu labai.
user posted image
Atsakyti
Dekui,meginsiu,man kazkas nesigauna,as turbut kazka ne taip sumaklevoju septintoj eilej,bet tikiuosi kad ismoksiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(polo @ 2008 11 04, 16:50)
akis skaiciuok (11xkazkiek+ dvi krastines). mezgiau is 145 akiu.Atsiranda papildomu akiu, kurias sumezgi po 2 ,7 eilej. Gal aiskiau dabar smile.gif tau mezgant is 30, reikia 35, o ne 30.
1eile uzmetimas , 10 geru, uzmetimas, 1 gera, uzmetimas, 10 geru ir t.t.
3 eile 1gera, uzmetimas, 10 geru, uzmetimas, 3 geros, uzmetimas, 10 geru ir t.t
5 eile 2 geros, uzmetimas, 10 geru, uzmetimas, 5 geros, uzmetimas, 10 geru
7 eile 2 geros , po dvi sumezgi 6 kartus, ir 5 geros
atrodo taip parasiau

Polo,aciu dabar matau savo klaida blush2.gif
Pupshe-nesimato koks cia rombas g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 11 04, 16:53)
Dekui,meginsiu,man kazkas nesigauna,as turbut kazka ne taip sumaklevoju septintoj eilej,bet tikiuosi kad ismoksiu biggrin.gif

parasiau"zodziu" kaip megzti, nes kol pildziau zinute, jau atsakymas tavo buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 11 04, 17:03)
parasiau"zodziu" kaip megzti, nes kol pildziau zinute, jau atsakymas tavo buvo  biggrin.gif
Dekui,jei butum neparasiusi,tikrai turbut buciau neismezgusi,nes ne taip skaiciavau akis 4u.gif
Atsakyti