Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

bandom mergaites, gal taip pavyks, as kazkaip nelabai jau gaudausi kuri failu saugojimo svetaine stipriai nemazina failiuku
http://i292.photobuc...zide/rastas.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 19 spalio 2008 - 22:21
FasolkosMama labai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
naiste nenusimink ,uzbaigsi tu dryziuke,kaip mano mb sako iki pavasario tikrai baigsi wink.gif na o as gal jau sios temukes pabaigoj tiktai baigsiu tongue.gif
Lusasita labai grazi suknyte mergytei,tiek daug norisi numegst bet rankos tik dvi sad.gif
Atsakyti
Sveikos sukneliautojos 4u.gif
Na ir grožių pridėjot,ne tas žodis wub.gif Žiūriu ir svaigstu doh.gif Visosms po 4u.gif už tuos grožius ir darbštumą biggrin.gif
O mane nusivylimas aplankė verysad.gif Užsiciklinau,kad nuogėmingajai noriu medvilnės su viskoze-ir nepatikėsit,nieko nerandu verysad.gif Gal kur užmatėt,pasidalinkit informacija ax.gif Niu taip noriu megzti,bet negaliu-reikia to siūlo, kurio reikia,kiti netinka lotuliukas.gif Pagelbėkit,būkit draugutės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2008 10 19, 21:51)
Buvau Savanorių pr. Vilniuje siūlų parduotuvėj, kainos  doh.gif vaikiškų po 2 lt net yra  thumbup.gif truputį apsiprekinau siūlais, teko slapčia partempti į namus  hihihi.gif tik va laiko nėra, dar vis narplioju romantiškąją, o dar siuvinėjimas užkabino  doh.gif draugų laukia šeimynos padidėjimas, siuvinėju  metriką, nzn kaip gausis  blush2.gif ryt gal baigsiu suknutės nugarytę  rolleyes.gif


O kurioj vietoj ta parduotuvė yra? g.gif
Atsakyti
Labas rytas,
oi kaip smagu. vėl nauji namučiai gražučiai šiltučiai clap.gif
šaunuolytės mergytės, kad mezgat neriat ir mus tais grožiais "maitinat"
Lusasita, tavo mažutė suknutė labai miela. taip ir užsimaniau, kad maniškės būtų mažesnės biggrin.gif dabar tokiom jau nelabai suviliosi, nors ką gali žinoti rolleyes.gif
Fasolkosmama, jau šita tunika dabar pas mane eilėj. nu kaip gražiai gavos, tiesiog kaip pirktinė, ir koks fasoniukas mielas. noriu noriu noriu thumbup.gif
o dabar rodau savo "baiginį".
baigiau jau penktadienį, paskui dar kartą baigiau šeštadienį, nes teko pusę ardyti, buvo kaip ir sakiau per siaura, o paskui galutinai baigiau sekmadienį. tik kompiuteris buvo žiauriai okupuotas per visą savaitgalį, prisiartinti net per 1 metrą nieks neleido biggrin.gif taigi
user posted image
man tik nepatinka apykaklė g.gif čia gal nelabai matos, bet banguojasi. dėl rašto ir gal dėl to, kad per daug akių.... tai nežinau ar perdarysiu ar taip paliksiu.
vaikis tai labai patenkintas, sakė tokia minkštutė, švelnutė ir jau planuoja kur su ja keliaus
Atsakyti
katuks na atrodo tai pasakiškai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,šaunuolė 4u.gif ir spalvytės labai gražiai suderintos,tokios švelnios
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 20, 09:16)
Labas rytas,



thumbup.gif labai saunia dryziuke atrodo 4u.gif
Atsakyti
katuks, tikrai apykakles gerai nesimato, man atrodo tiesiog puikiai thumbup.gif
o jeigu ji banguojasi, gal reiktu pabandyti apnerti veziuku trupuciuka sutraukiant? g.gif
as visada naudoju si buda blush2.gif

o as jau baigiau savo pyniuotaja, zadejau sestadieni ideti foto, bet neatsirado kas nufototuografuoja blush2.gif
pasistengsiu kuo greiciau susirasti fotografa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2008 10 20, 10:28)
katuks, tikrai apykakles gerai nesimato, man atrodo tiesiog puikiai thumbup.gif
o jeigu ji banguojasi, gal reiktu pabandyti apnerti veziuku trupuciuka sutraukiant? g.gif
as visada naudoju si buda blush2.gif

o as jau baigiau savo pyniuotaja, zadejau sestadieni ideti foto, bet neatsirado kas nufototuografuoja blush2.gif
pasistengsiu kuo greiciau susirasti fotografa biggrin.gif

Ačiū mergaitės už gerus žodžius. spalvytės tai dienos šviesoj truputuką kitokios, gal kiek ryškesnės rolleyes.gif
aha, mintis su tuo vėžio žingsniu. tik ten pas mane prisiūta tokia juostelė atskira, tai kažin jei pirma apnerčiau, o po to prisiūčiau, kaip atrodytų g.gif reiks pabandyti.

niu laukiam laukiam to fotografo
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 19, 21:18)
as kaip tik juos apziurinjau, idomu kaip mezgasi kaip nesiojasi g.gif  suviliojo metrazas.

user posted image

O ir kaina gera



na, kaip nesiojasi tai dar nezinau g.gif o as tai 12 Lt mokejau doh.gif

QUOTE(evax @ 2008 10 19, 21:27)
as taip pat tokius pacius ir ten pat nuziurejau  bigsmile.gif  dar ta alyvine patiko spalva. o kokio storio virbalais mezgat ta suknele?itariu labai plonas siulas kad toks metrazas  g.gif


suknele mezgu 4 nr virbalais, siulas plonokas, bet labai smagiai mezgasi ax.gif tik kad kaip ir daugelis turkisku siulu kiek pastebejau, vienoj vietoj plonesnis, kitoj storesnis... na, pats siulas kazkoks nelabai lygus unsure.gif Pvz Vernito siuluose tokiu bajeriu nepastebedavau, o turkiskose moherytese ir vat sitam iskart uzkliuvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 20, 09:16)
o dabar rodau savo "baiginį".

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif liuks...
kur tas ziurkius kai jo reikia? lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai va, tik neapsilankyk čia kelias dienas, tai tiek grožybių pamatai wub.gif Ir tema nauja jau doh.gif Ačiū Coliukei 4u.gif

Zuviuk, kaip sekasi su moherinuke? Aš vakar irgi pradėjau smile.gif


Mezgejelės, gal galite padėti akių mezgime? Išsistudijavau raštelį ir nesuprantu, kaip megzti kryžminę gerąją akį. Gal galite patarti, kaip ją megzti? Turimose knygose radau tik išvirkščią... O gal šiaip kur yra akių mezgimo aprašymas?
AČIŪ
Atsakyti