Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(*zuikulis* @ 2008 11 03, 22:42)
sveikutes mielosios sukneliautojos,suknele vakar jau buvo ant manes,sventem mociutes gimtadieni ir nutiko vakare baisi nelaime,mano mergyte lipo ant tvoros ir nukrito,luzo abu rankytes kaulai,tai teko operuot klaipedoj,tai jau dabar esam aprime,jau mergyte jauciasi gerai,
stai ilgai laukta suknele,tik po apacia vilkausi bliuskute,nes mociute butu sakiusi ko cia plika atvaziavai  smile.gif


Oi, fantastika 4u.gif wub.gif Tik man gal kiek ilgio trūksta

Sėkmės jums, sveikit
Atsakyti
Zuikulis ,suknyte thumbup.gif: thumbup.gif: gaila dukrytes,svarbu,kad jau sveikstat,ir tokiu nelaimiu geriau jau net nepasitaikytu daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 11 03, 22:19)
Oi, fantastika  4u.gif  wub.gif Tik man gal kiek ilgio trūksta

Sėkmės jums, sveikit

sutinku ir as kad galetu but ilgesne,bet mb sakop kokia bus nuodemingoji jei ilga megsi biggrin.gif
Atsakyti
zuikulinuostabu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka33: 03 lapkričio 2008 - 22:37
Zuikule faina suknike ir ilgis normalus,moterys nesiokit trumpas suknutes kol galit,o paskui ir noresit,bet jau nekuklu bus.
Dukrytei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 11 03, 22:39)
Zuikule faina suknike ir ilgis normalus,moterys nesiokit trumpas suknutes kol galit,o paskui ir noresit,bet jau nekuklu bus.
Dukrytei 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Suknelės (sijono) ilgis manau priklauso ne nuo to galim ar negalim nešioti (kiek supratau turima omenyje metus), bet tinka ar ne?
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 11 03, 23:52)
Suknelės (sijono) ilgis manau priklauso ne nuo to galim ar negalim nešioti (kiek supratau turima omenyje metus), bet tinka ar ne? 
Na taip,bet kitos nors ir tinka ,bet nenesioja blush2.gif
Atsakyti
[quote=*zuikulis*,2008 11 03, 22:42]
sveikutes mielosios sukneliautojos,suknele vakar jau buvo ant manes,sventem mociutes gimtadieni ir nutiko vakare baisi nelaime,mano mergyte lipo ant tvoros ir nukrito,luzo abu rankytes kaulai,tai teko operuot klaipedoj,tai jau dabar esam aprime,jau mergyte jauciasi gerai,
stai ilgai laukta suknele,tik po apacia vilkausi bliuskute,nes mociute butu sakiusi ko cia plika atvaziavai smile.gif

Fantastinė suknytė bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
na merginos jus ir saunuoles, apie Viliutee suknutes as is viso patyliu... wub.gif wub.gif

o siaip tai kadangi arteja sventes prie musu suknuciu kartais prireikia ir aksesuaru... taigi rodau viena:
prie mano naktiniu zinoma visai netinka tongue.gif :
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
La Perla labai grazus daiktas,as dukrai tokius mezgu.
Atsakyti
na ir sauniai pasidarbavot, varvinau seile beziuredama bigsmile.gif


QUOTE(Viliuteee @ 2008 11 03, 20:06)

mano naujas darbelis dar tik džiūsta ax.gif




man idomu kaip Jus tai suknytei nugara mezget g.gif nes turiu pradejus labai labai panasiai(na, gal ne iskart nuo apacios siaureja ir nugaroj darau po viena pynute is sonu), tai vakar issiziojau pamacius jusu nuostabu darbeli ir kilo nauju ideju. nezinau ar prieky darysiu po 2 pynes ar kaip ir nugaroj po viena, bet tuoj jau akis uzdesiu tai daliai ax.gif tiesa, pas mane ne suknyte, o tokia kaip liemene-tunika rolleyes.gif
Atsakyti
user posted imagePamazinau nuotrauka,o tai ta labai jau didele biggrin.gif
Atsakyti