Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

AveM
suknutė nuostabi thumbup.gif

Mano dukra taip pat beveik visus mano (man skirtus)mezginius nusavina smile.gif ,bet vistik gerai,kai mamos ir dukros vienodi dydžiai ax.gif


mano naujas darbelis dar tik džiūsta ax.gif
user posted imagemegzta nusižiūrint į šitą su kai kuriais pakeitimais ax.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 03 lapkričio 2008 - 19:19
Na, ryt poryt ir aš ateisiu pasirodyt su savąja siandien užbaigta suknele.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 11 03, 20:06)
AveM
suknutė nuostabi thumbup.gif

Mano  dukra taip pat beveik visus mano (man skirtus)mezginius nusavina  smile.gif  ,bet vistik gerai,kai mamos ir dukros vienodi dydžiai ax.gif
Taip biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(bielra @ 2008 11 03, 20:06)
Na, ryt poryt ir aš ateisiu pasirodyt su savąja siandien užbaigta suknele..  ax.gif
Laukiaaaaaam rolleyes.gif
Atsakyti
nu jau grožs bigsmile.gif
visų thumbup.gif ir thumb_yello.gif
Atsakyti
AveM suknytė thumbup.gif Tik man irgi per trumpa blush2.gif Bet gal kiek ir pasitemps kai išskalbsi biggrin.gif O aš dukrai savo rūbų neduodu schmoll.gif Nors dydis tas pats,bet mano rūbai yra mano,o jeigu jai ko nors reikia-tegu pasako ir turės cool.gif
Viliuteee niu tavo kaip visada wub.gif Neįsivaizduoju,kaip tau taip greitai ir taip nepriekaištingai gaunas rolleyes.gif
bielra laukiam tavo naujo šedevriuko,laukiam laukiam 4u.gif
O zuikulis vis dar siūliukus kaišioja g.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 11 03, 18:06)
Na, ryt poryt ir aš ateisiu pasirodyt su savąja siandien užbaigta suknele..  ax.gif

tikrai graziau atrodo nei nuo ko kopijuota buvo bigsmile.gif 4u.gif

AveM, grazi suknyte, biggrin.gif biggrin.gif


Gal galetumet man pasakyt,kaip reikai pagarinti mezgini,nes as turbut su lygintuvu begarindama,ji gerai ir islyginciau doh.gif
Atsakyti
Sveikos sveikos sveikos, graziosios nuostabiuju sukneliu kurejos (visas didelis snekus ir tik skaitantis burys)!!!!!


Laime mano kieme ir kaime - taigi baigiau antklodele dukrai, dabartes KAIP IR pradejau suknelike mazutyte biggrin.gif

Vo.

QUOTE(Brūkšniukas @ 2008 11 02, 22:05)
o tai kaip čia megzta? blink.gif panašu į veltinį ir tik viršus megztas.... bet tada būtų sunku su tokia suknele biggrin.gif


Panasu. Arba velta medziagike. Bet galima ta "veltine" dali keisti i megzta lygiu rastu, o papuosimus/uzbaigimus is pyniu - palikti biggrin.gif

QUOTE(dovyda @ 2008 11 03, 10:28)
sveikos mergaiciukes 4u.gif ilgokai nerasiau i sia temele, bet jusu pasnekejimus ir darbelius saziningai apziuredavau ir pasiskaitinedavau kaip jums sekasi mirksiukas.gif

VISOS TIKROS SAUNUOLES!!!!! thumbup.gif  darbai patys kalba drinks_cheers.gif

as nesisuknelinu visai schmoll.gif nors galvoje sukneliu YRA mirksiukas.gif

sekmes mezgant neriant ir tiesiu siulu, kaip sako Gadget 4u.gif

zuikuli, ir man labai jau rupi tavo nuodemingoji lotuliukas.gif greiciau ten varstyk tuos siulgalius mirksiukas.gif



JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! Kokie zmonessss raso!!!
Pilnom galvom sukneliu, ne?


Mirkt. Mirkt cool.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2008 11 03, 20:06)

mano naujas darbelis dar tik džiūsta ax.gif
user posted imagemegzta


Labai labai man patiko biggrin.gif Ypac - kurybiskieji pakeitimai.
Atsakyti
Viliuteee, labai labai wub.gif
Atsakyti
Viliuteee nuostabus darbas 4u.gif
Atsakyti

Labai labai man patiko biggrin.gif Ypac - kurybiskieji pakeitimai.
[/quote]


ačiū gadget3,
didžiausias įdomumas mezgant ir yra tame,kai kažkieno sukurtą darbą gali pakeist,deja mezgant pagal užsakymus,tik nedaugelis klienčių pasitiki mumis auksarankėmis ir leidžia tai daryti,bet kadangi ši suknelė dukrai,tai galėjau tai padaryti smile.gif
Papildyta:
Sonatuole ,AveM
ir jums pats didžiausias AČIŪ
Atsakyti
sveikutes mielosios sukneliautojos,suknele vakar jau buvo ant manes,sventem mociutes gimtadieni ir nutiko vakare baisi nelaime,mano mergyte lipo ant tvoros ir nukrito,luzo abu rankytes kaulai,tai teko operuot klaipedoj,tai jau dabar esam aprime,jau mergyte jauciasi gerai,
stai ilgai laukta suknele,tik po apacia vilkausi bliuskute,nes mociute butu sakiusi ko cia plika atvaziavai smile.gif
user posted image
Papildyta:
viliuteee ir Avem labai nuostabios sukneles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 11 03, 21:06)
AveM
suknutė nuostabi thumbup.gif

Mano  dukra taip pat beveik visus mano (man skirtus)mezginius nusavina  smile.gif  ,bet vistik gerai,kai mamos ir dukros vienodi dydžiai ax.gif
mano naujas darbelis dar tik džiūsta ax.gif
user posted imagemegzta nusižiūrint į šitą su kai kuriais pakeitimais ax.gif
user posted image


4u.gif na kaip ir kiti darbeliai tiesiog thumbup.gif wub.gif
Atsakyti