Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

Lusasita thumbup.gif Šita tunikutė ir mano planuose gyvena biggrin.gif Tik nežinau kada eilė jai ateis,jeigu noras nepraeis doh.gif
*zuikulis* nagi kur ta tavo nuodėmingoji-jau gal mirsiu iš smalsumo,laukiu nesulaukiu rolleyes.gif Vis lendu į temukę-nėra,dar lendu...ir taip be galo hihihi.gif
Atsakyti
Man atsitiko baisus dalykas blink.gif Nėriau nėriau per tas išeigines, galvojau pabaigsiu savo zigzaginę dryžinę, liko tik pusė rankovės ir pasibaigė rudi siūlai mad.gif Dabar reikės laukt antradienio, kad galėčiau nusipirkt. Nagus galima nusigražt......... O gal manikiūrą pagaliau pasidaryt, juk nert kaip ir neturiu ką g.gif
Atsakyti
Baigiau pagaliau dryzes dukros ir savo visa apdaila iki galo,apdailai uztrukau beveik dvi dienas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 11 02, 22:19)

[b]*zuikulis*
nagi kur ta tavo nuodėmingoji-jau gal mirsiu iš smalsumo,laukiu nesulaukiu rolleyes.gif Vis lendu į temukę-nėra,dar lendu...ir taip be galo hihihi.gif


Tai turbūt visom labai jau smalsu tą suknutę pamatyt, ir visos vis lenda į temukę, bet neranda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 11 02, 20:29)
Mano suknele - tunika , tik labai sunku juoda fotografuot

Galima nesiot kaip tunika
user posted image

na ir kaip suknele
user posted image




Kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif
O jūs čia dalimis mezgėt blush2.gif N-metų nemezgus, tai jau kaip ir primiršus mezgimą ax.gif

O ta apatinė dalis megzta kaip sijonukas ar užsimeta viena dalis ant kitos? Viršus irgi iš atskirų dalių megztas, o po to susiūtas g.gif

Tikrai fantastinė suknutė - tunika thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites,labai grazus visu darbeliai,net nespeju parasyti geru zodziu,o jau vel kas nors numezges nauja suknute.
Atsakyti
sveikos mergaiciukes 4u.gif ilgokai nerasiau i sia temele, bet jusu pasnekejimus ir darbelius saziningai apziuredavau ir pasiskaitinedavau kaip jums sekasi mirksiukas.gif

VISOS TIKROS SAUNUOLES!!!!! thumbup.gif darbai patys kalba drinks_cheers.gif

as nesisuknelinu visai schmoll.gif nors galvoje sukneliu YRA mirksiukas.gif

sekmes mezgant neriant ir tiesiu siulu, kaip sako Gadget 4u.gif

zuikuli, ir man labai jau rupi tavo nuodemingoji lotuliukas.gif greiciau ten varstyk tuos siulgalius mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Lusasita,2008 11 02, 19:29]
Mano suknele - tunika , tik labai sunku juoda fotografuot

Galima nesiot kaip tunika
user posted image

Lusasita 4u.gif thumbup.gif wub.gif , kaip visada graaaaažu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2008 11 02, 11:44)
tau  doh.gif  ar Paulinai dryzike?  g.gif  g.gif

Man, aisku, nors gali ir mum abiem tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2008 11 02, 23:43)
Kaip gražu wub.gif  wub.gif  wub.gif
O jūs čia dalimis mezgėt blush2.gif N-metų nemezgus, tai jau kaip ir primiršus mezgimą ax.gif

O ta apatinė dalis megzta kaip sijonukas ar užsimeta viena dalis ant kitos? Viršus irgi iš atskirų dalių megztas, o po to susiūtas g.gif

Tikrai fantastinė suknutė - tunika thumbup.gif



Aciu visoms, tik kad labai ant juodo nesimato, bandysiu taisyt padeti smile.gif

Megztas sijonukas, naudojau skirtingu storiu virbalus, kad isgaut platejima.
Tada nugara skersai, du priekiai skersai. Tada rankovyres, tada primezgiau joms atnaras. ir viska susiuvau .Ir ilgas dirzelis
Atsakyti
Lusasita , labai gražu. ar sijoną raščiuką būtų galima? ax.gif
Atsakyti
Na dabar kai nufotkinau tai tikrai matosi mano nauja suknute
user posted image
Atsakyti