Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

tai as su kabliuku ir veriau,bet galvoju gal ar laikys,tada viskas okei kur lieka galiukai nekarpysiu paliksiu kur nesusivere ,coliukeee grazi suknyte mergytei thumbup.gif
Atsakyti
[quote=*coliukeee*,2008 11 01, 16:34]
Nu va parodysiu paskutine suknia, aisku cia dukriukui, bet vis tiek suknia 4u.gif

thumbup.gif laaaabai graži suknytė wub.gif, mergytė tkriausiai labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2008 11 01, 19:31)
as pati bandziau dukrytei numegti megztuka us reglano rankovemis bet nieko nesigavo, na gavosi megztinis bet per pazastis verzia  - kazkaip nepatogiai atrod doh.gif
nors ir zaniatja aiskino  kakaip daryt bet vistiek nesigauna man  doh.gif  doh.gif  mirksiukas.gif

kai susitiksim as tau dar karta paaiskinsiu, nesunku ten
arba gausiu as Gabrielei megzt tongue.gif O tu tada man kokia nors dryzike, susitarem? mirksiukas.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 31, 13:42)
qqte, va cia ir beda, kad neturiu, biski paskaiciau vienur, biski kitur, o ko nesupratau pati prikuriau  blush2.gif  blush2.gif
bet pabandysiu parasyti, kaip butent sita sarafana mezgiau:
pirmiausia dedama 133 akys ir mezgama juosta apie 40eiliu,
41e. gerosiomis akimis numezgama 99a, o 100-oji nukeliama ant desiniojo virbalo, likusios 33a yra paliekamos visai nemezgamos, cia pagal mano sarafana gaunasi krutines dalis be platejimo. Mezginys apsukamas ant kairiojo virbalo palikus 33 akis, darant platejima tos 33 akys yra nelieciamos, o nuleidinejamos tos is 100.
42e. neismegzta akis pertraukiama per sekancia aki ir dar 3 akys uzdaromos, viso gaunasi nuleista 4 akys. toliau gerosiomis iki galo.
43e. gerosiomis numezgamos 95a, o 96-oji nukeliama ant desiniojo virbalo
44e. taip pat kaip 42e.
kartot kol bus neleistos visos akys, po to surinkti nuleistas 100a. ir vel megzti juosta ant 133a.
Tikiuosi suprasite, nes net neisivaizduoju kaip paaiskinti kitaip  blush2.gif  tokiu budu nesigauna slenkstukas ir skylutes, ta nekelta ir pertraukta akis padaro labai grazu ir nuozulnu nuleidima  4u.gif


4u.gif

As nuo galo skaiciau tema, tai pirma paskaiciau komentarus, o jau po to - pamaciau pati vaizda. IR ISITIKINAU, kad idejos tikrai sklando ore!!! Apie toki mezgimo buda - is sono ir sijona paplatinant pridetinem eilem (tik galvojau kita spalva det paplatinimams) as irgi galvojau!!! Mat jau visai visai baigineju antklodele, liks praktiskai tik apdaila (krastas ir gal siuvinetos geles).

SUPERINIS vaizdas tavo kurinio!!!

QUOTE(*zuikulis* @ 2008 11 01, 04:00)
labukas,valioooooooooooooooooooooo baigiau savo nuodemingaja,dukra sedi laukia kol baigsiu,o mb sako eik miegot nes nuodemingaja tik paryciais baigs mama  biggrin.gif baigiau 2 valanda nakties,isskalbiau,o jau pirmadieni pasirodysiu,
turiu klausimuka ka daryt su siulu galiukais kad neissirtu,nes ju pas mane tai visa kruva  doh.gif



Sveikinu sveikinu sveikinu!!!!

Laukiu vaizdu biggrin.gif kaip vardamame biggrin.gif
Atsakyti
Madinguju golfo megztuku rasto ikvepta suknele - jusu ikvepimui biggrin.gif

user posted image



Ir dar viena - tradiciuniu rasteliu pridurkai pilni biggrin.gif

user posted image

Ir - minkstutes moherinukes pabaigai.
user posted image

user posted image

Tiesiu siulu!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 01 lapkričio 2008 - 22:38
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 11 01, 17:34)
Nu va parodysiu paskutine suknia, aisku cia dukriukui, bet vis tiek suknia  4u.gif

user posted image


Grozis wub.gif
Atsakyti
Coliuke,kaip graaažu wub.gif Tubūt ir mažoji patenkinta? smile.gif
Vakar vakare ir aš jau nugarą dryžiukės numezgiau thumbup.gif Pirmą kartą tokį didelį drabužį mezgiau ir numezgiau per savaitę vakarais po darbo thumbup.gif Jūs numezgat visą suknią per savaitę,o man ir viena detalė jau daug ir greit atrodo blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandenė: 02 lapkričio 2008 - 09:57
QUOTE(zaniatja @ 2008 11 01, 22:41)
kai susitiksim as tau dar karta paaiskinsiu, nesunku ten
arba gausiu as Gabrielei megzt  tongue.gif O tu tada man kokia nors dryzike, susitarem?  mirksiukas.gif
4u.gif

tau doh.gif ar Paulinai dryzike? g.gif g.gif
Atsakyti
O cia ta parduotuve gal "Bona Parte" vadinasi?

QUOTE(niuma @ 2008 10 30, 11:20)

Dėl kombinukų Kaune- netyčia radau nailoninę baltą suknelę, kaina 10 lt su trupučiu  thumbup.gif  Neries 16 arba Šarkuvos 13 A - lietuviškos prekės ne Lietuvos rinkai. Šiaip, ten mamos man užrodė parduotuvę pigių trikotažinių rūbų vaikam ir ne tik. O radau tokį 'deficitą'  thumbup.gif  Jos gaunasi aukščiau kelių, va po šituo sijonu užsidėjus esu (nešioju L dydį, bet ėmiau M, kad būtų aptemta)

Atsakyti
Taip, teisingai smile.gif Pavadinimą buvau pamiršus ax.gif
Atsakyti
Mano suknele - tunika , tik labai sunku juoda fotografuot

Galima nesiot kaip tunika
user posted image

na ir kaip suknele
user posted image

megzta pagal sita

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 01, 22:33)

user posted image

Tiesiu siulu!!!


o tai kaip čia megzta? blink.gif panašu į veltinį ir tik viršus megztas.... bet tada būtų sunku su tokia suknele biggrin.gif
Atsakyti