Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS... Nr.14

QUOTE(AveM @ 2008 10 31, 23:22)
Kadangi as neneriu vaseliu,tai man cia isviso pievos,bet suknute labai grazi ax.gif


Zinai, dar ir mergele labai grazi smile.gif g.gif kazi kaip as beatrodyciau su tokia suknia.. g.gif
Atsakyti
Neblogiau atrodytu nei ant tos grazios merginos ax.gif
Atsakyti
labukas,valioooooooooooooooooooooo baigiau savo nuodemingaja,dukra sedi laukia kol baigsiu,o mb sako eik miegot nes nuodemingaja tik paryciais baigs mama biggrin.gif baigiau 2 valanda nakties,isskalbiau,o jau pirmadieni pasirodysiu,
turiu klausimuka ka daryt su siulu galiukais kad neissirtu,nes ju pas mane tai visa kruva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 11 01, 03:00)
labukas,valioooooooooooooooooooooo baigiau savo nuodemingaja,dukra sedi laukia kol baigsiu,o mb sako eik miegot nes nuodemingaja tik paryciais baigs mama  biggrin.gif baigiau 2 valanda nakties,isskalbiau,o jau pirmadieni pasirodysiu,
turiu klausimuka ka daryt su siulu galiukais kad neissirtu,nes ju pas mane tai visa kruva  doh.gif


Oj kaip laukiam thumbup.gif

Zuikuli - pasiimk adata didele uodegele, verk kiekviena siulgaliuka ir tada visaip idaigstyk ji blogojoj pusej - darbo labai daug unsure.gif , bet garantuotai laikys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 11 01, 13:02)
Oj kaip laukiam  thumbup.gif

Zuikuli - pasiimk adata didele uodegele, verk kiekviena siulgaliuka ir tada visaip idaigstyk ji blogojoj pusej - darbo labai daug unsure.gif , bet garantuotai laikys  thumbup.gif

as taip visada darau arba dar su vaseliu bet oi kaip nuobodu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2008 11 01, 13:27)
as taip visada darau arba dar su vaseliu bet oi kaip nuobodu  doh.gif



aha... unsure.gif bet rezultatas tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Buna tokie galiukai trumpi,kad adata iverti neimanoma,todel daugiausia verineju su vaseliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 11 01, 12:02)
Oj kaip laukiam  thumbup.gif

Zuikuli - pasiimk adata didele uodegele, verk kiekviena siulgaliuka ir tada visaip idaigstyk ji blogojoj pusej - darbo labai daug unsure.gif , bet garantuotai laikys  thumbup.gif



QUOTE(ingauk @ 2008 11 01, 13:27)
as taip visada darau arba dar su vaseliu bet oi kaip nuobodu  doh.gif

Nu man tai pats nemaloniausias darbas mezgime, po susiuvimo doh.gif man ne viena kart yra buve kad atrodo ir gerai uzristi ir suvarstiti galiukai ima ir atsirisa unsure.gif nu tada tai is vis darbelis ......
Atsakyti
la visoms suknelinių grožių wub.gif (aišku griūvančio žiurkiaus čia visom reik) kūrėjoms 4u.gif


QUOTE(gandriuke... @ 2008 11 01, 13:48)
Nu man tai pats nemaloniausias  darbas mezgime, po susiuvimo  doh.gif  man ne viena kart yra buve kad atrodo ir gerai uzristi ir suvarstiti galiukai ima ir atsirisa  unsure.gif nu tada tai is vis darbelis ......

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
labausia tos dalies nemėgstu 4u.gif
Atsakyti
Nu va parodysiu paskutine suknia, aisku cia dukriukui, bet vis tiek suknia 4u.gif

user posted image

megzta pagal sita...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 25, 21:13)
Paskaiciau,kaip merginos rase apie reglano rankoves ir toks paciai juokas sueme,nic nieko nesupratau g.gif

as pati bandziau dukrytei numegti megztuka us reglano rankovemis bet nieko nesigavo, na gavosi megztinis bet per pazastis verzia - kazkaip nepatogiai atrod doh.gif
nors ir zaniatja aiskino kakaip daryt bet vistiek nesigauna man doh.gif doh.gif mirksiukas.gif

QUOTE(bielra @ 2008 10 27, 13:38)

user posted image doh.gif doh.gif su vyru smagiai pasijuokem lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano svajone ismogti reglano rankoves,gal visos cia buriu pamazu ir iamoksim,tai tada jau bus visi mezginiai reglanu biggrin.gif
Atsakyti